تست عطرهای اورتو پاریسی

با عرض سلام و خداقوت خدمت اعضای محترم و عطرآگین محفل عطرافشان.

میخوام از بین رایحه های اورتو پاریسی ، انتخاب و خرید کنم از سایت‌. ولی متاسفانه هیچکدوم از کارهاش سمپل نداره. بازخورد تمام کارهاش رو که شما عزیزان زحمت کشیده و در طبق اخلاص قرار داده بودید خوندم. تقریبا همه پرقدرت و بی نقص هستند. 

چجوری میتونم اونی که بیشتر از بقیه با سلیقه بویایی خودم تناسب داره انتخاب و خرید کنم؟ 

اول میخواستم بلایند بای کنم ، ولی همسرم منصرفم کرد. 

گفت اگه چند روز بعد از خرید اتفاقی برات بستری مهیا بشه که بتونی تست کنی.. و یه کار دیگه برات خوشایندتر باشه... یا باید بلافاصله هزینه ی چند میلیونی دیگه ای متقبل بشی.. یا با حسرت هرروز بهش فکر کنی. دیدیم واقعا یه کدوم از این اتفاقا برام میوفته.

ممنون میشم هرکدوم از شما عزیزان هر تجربه یا راهکاری که به نظرتون کارگشا هست ، در اختیار حقیر قرار بدید.

( با درنظر گرفتن اینکه .. رایحه ی شماره یک من برای انتخاب.. کرید سیلور مانتین یا مانتل بویس فروتی است.)🙏

Michael Michael
1401/03/22

سلام دوست عزیز با توجه به فرمایش شما راهنمایی خرید عطرهای گوالتیری سخته ولی میتونید برای تست سایت معروف (دستریز) رو سرچ کرده و دکانت کارهای اورتو پاریسی رو تهیه و تست بفرمایید 

کرید سیلور مانتین عطر خنکیه تو کارای اورتو پاریسی فقط و فقط مگاماره عطر خنکه و خب هرکسی ریویو ازش گذاشته بازخورد خوبی گرفته

محبوب ترینشون توی ایران به ترتیب مگاماره....سمینالیس....بوکانرا....کوئیوم هست

البته ترونی و برگاماسک و برتوس هم هست ولی بالایی ها درصد بالای خرید رو دارن موفق باشید

در پاسخ به Michael :

سلام دوست عزیز با توجه به فرمایش شما راهنمایی خرید عطرهای گوالتیری سخته ولی میتونید برای تست سایت معروف (دستریز) رو سرچ کرده و دکانت کارهای اورتو پاریسی رو تهیه و تست بفرمایید 

کرید سیلور مانتین عطر خنکیه تو کارای اورتو پاریسی فقط و فقط مگاماره عطر خنکه و خب هرکسی ریویو ازش گذاشته بازخورد خوبی گرفته

البته ترونی و برگاماسک و برتوس هم هست ولی بالایی ها درصد بالای خرید رو دارن موفق باشید

خیلی خیلی ممنونم شاهرخ جان. لطف کردی ، پاسخ کامل و راه گشایی ارائه کردی . 🙏🙋

در پاسخ به Michael :

سلام

کرمان یک فروشگاه دستریز های ارتو  رو اینترنتی می فروخت.یک فروشگاه معروف توی اصفهان دستریز بعضی کارهای اورتو رو داره(همین الان دستریز بوکانرا رو داره).

به نظرم بهتره که تست کنید بعد بخرید ،ریسک بالایی داره حتی اگه بخواهید بدون تست مگا ماره رو بخرید.لیکن من از این برند بوکانرا رو بدون تست خریدم!و راضیم.

ترونی هم خوب بود.

شاید باورش سخت باشه ،سیمینالیس روی لباس تا چندین و ‌چند روز باقی می موند .

[EDITED] 1401/03/23 23:37
در پاسخ به ابوالحسن :

سلام

کرمان یک فروشگاه دستریز های ارتو  رو اینترنتی می فروخت.یک فروشگاه معروف توی اصفهان دستریز بعضی کارهای اورتو رو داره(همین الان دستریز بوکانرا رو داره).

به نظرم بهتره که تست کنید بعد بخرید ،ریسک بالایی داره حتی اگه بخواهید بدون تست مگا ماره رو بخرید.لیکن من از این برند بوکانرا رو بدون تست خریدم!و راضیم.

ترونی هم خوب بود.

شاید باورش سخت باشه ،سیمینالیس روی لباس تا چندین و ‌چند روز باقی می موند .

ممنون از راهنمایی خوبت دوست عزیز. من که خودم هنوز قسمت نشده تست کنم ولی هرچی ریویو خوندم ... جز پرفورمنس عالی و رایحه ی همه پسند چیزی به چشمم نخورد.( نقدی ندیدم )

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟