نلی نلی
7
1401/02/17

میگرن شدید ، پیشنهاد عطر

سلام دوستان من میگرن شدیدِ شدید دارم...تنها عطری که خوبه برام دکانت باکارات رژ ۵۴۰ ادو پرفیوم هست

عطرهای که داشتم مثل 

اکوا دی اسنزا (غیر قابل تحمل)

کوکو مادمازل(نت اول غیر قابل تحمل)

لایت بلو اینتنس(غیر قابل تحمل)

کرید فیورنتینا(نت اول غیر قابل تحمل)

ادو پرفیوم میس دیور(نت اول غیر قابل تحمل)....

دوستان به نظرتون بین لاپتیت روب نویر او فرش و فندی او فرش و  لاویه است بل سولیل کریستال و ادوتویلت هات کوتور ژیوانشی کدوم ملایمتره و مناسب این فصله؟؟؟

Amelie Amelie
1401/02/18

سلام خانوم نلی

وقتتون بخیر

سوال شما خیلی برای من جالب بود، با اینکه عطرهای زیادی تست نکردم و تازه اول راهم، حس کاراگاهانه‌م قلقلکم می‌داد که بدونم این سردردهای شما زیر سر چه ترکیباتی‌ه! اینطور که من متوجه شدم، عطرهای خنک، عطرهایی که مرکبات و پچولی و نعنا دارن براتون سردرآورن.بله مخرج مشترک عطرهایی که نام بردید همینه: مرکبات و پچولی!

اینکه باکارا روژ رو دوست دارین، یعنی عطر امبری و‌ چوبی و گرم مورد علاقه‌تونه. شاید سخت باشه که عطر مناسب هوای گرم براتون پیدا کرد، چون که اکثر عطرهای تابستونی توی ترکیباتشون مرکبات حضور داره. از این عطرهایی که نام بردید، فندی رو (با توجه به ترکیباتش، چون تست نکردم) احتمال داره پسند نکنید. شاید با بقیه ارتباط بگیرید. البته چون میگرن دارید حتما تست کنید❤️

نلی نلی
1401/02/19
در پاسخ به Amelie :

سلام خانوم نلی

وقتتون بخیر

سوال شما خیلی برای من جالب بود، با اینکه عطرهای زیادی تست نکردم و تازه اول راهم، حس کاراگاهانه‌م قلقلکم می‌داد که بدونم این سردردهای شما زیر سر چه ترکیباتی‌ه! اینطور که من متوجه شدم، عطرهای خنک، عطرهایی که مرکبات و پچولی و نعنا دارن براتون سردرآورن.بله مخرج مشترک عطرهایی که نام بردید همینه: مرکبات و پچولی!

اینکه باکارا روژ رو دوست دارین، یعنی عطر امبری و‌ چوبی و گرم مورد علاقه‌تونه. شاید سخت باشه که عطر مناسب هوای گرم براتون پیدا کرد، چون که اکثر عطرهای تابستونی توی ترکیباتشون مرکبات حضور داره. از این عطرهایی که نام بردید، فندی رو (با توجه به ترکیباتش، چون تست نکردم) احتمال داره پسند نکنید. شاید با بقیه ارتباط بگیرید. البته چون میگرن دارید حتما تست کنید❤️

سلام گلم...کسی میگرن شدید داره هر بوی تیزی اذیتش میکنه..مثلا من در زندگیم قهوه یا سیر نمیتونم بخورم...بله شما درست میگید مرکبات سر من رو درد میاره...ولی عطرای شیرین هم مثل ادوپرفیوم میس دیور سر من رو اذیت میکنن...من یه بوی ملایم میخوام...یه بوی ارامشبخش..مثل اکوا دی جیوا(جورجیو ارمانی) ولی یکم ملایم تر...بازم مرسی❤️

سلام خانم نلی اگر تا به حال لالیک لامور رو تجربه نکردید حتما تستش کنید. درسته طبعش نوشته شده خنک ولی خنک سردردآور نیست ( حداقل برای من ) بسیار رایحه ملایم و معتدلی داره. البته خودتون بیشتر از ۲ بار تستش کنید . 

نلی نلی
1401/03/14

سپاس🙏

نیما نیما
1401/03/16

عطرهایی در سبک  narciso-rodriguez-for-her-edp.jpg #نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم Narciso Rodriguez for Her EDP  یا idylle-edp.jpg #گرلن آیدیل ادو پرفیوم Idylle EDP ​​​​​​comme-une-evidence.jpg #ایوروشه اویدنس Comme une Evidence  از برند ایوروشه رو‌تست کنین

این سبک عطرها علی رغم  قدرت مناسبشون اصلا اذیت کننده نیستند 

ضمنا برای تست در اکثر فروشگاههای معروف هم موجود هستند

نلی نلی
1401/03/20
در پاسخ به نیما :

عطرهایی در سبک  narciso-rodriguez-for-her-edp.jpg #نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم Narciso Rodriguez for Her EDP  یا idylle-edp.jpg #گرلن آیدیل ادو پرفیوم Idylle EDP ​​​​​​comme-une-evidence.jpg #ایوروشه اویدنس Comme une Evidence  از برند ایوروشه رو‌تست کنین

این سبک عطرها علی رغم  قدرت مناسبشون اصلا اذیت کننده نیستند 

ضمنا برای تست در اکثر فروشگاههای معروف هم موجود هستند

سپاس🙏

سلام جسارتا برای درمان میگرن کلینیک آرامش رو امتحان کنید

یکی از اشنایان جواب گرفته

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟