مرتب سازی بر اساس :

عشق ایو روشه به دنیای گیاهان در لاگاسیلی، مرکز سرزمین مادری‌اش یعنی ناحیه‌ی بریتانی در فرانسه متولد شد. او به عنوان گیاه‌شناسی پیشرو، محصولات زیبایی گیاهی‌اش را در اتاق زیرشیروانی خانه‌‌ی خانوادگی خود تولید کرد و این مکان بعدها به آزمایشگاهش تبدیل شد. او شکل جدیدی از زیبایی را با احترامی بسیار زیاد نسبت به زنان و طبیعت ابداع کرد و تصمیم گرفت شرکتش را در روستای خود بنا کرده و توسعه‌ دهد.

این شیوه نوعی مدل تجاری منحصر به فرد است.

برند ایو روشه با فعالیت در زمینه‌ی گیاه‌شناسی، برداشت‌ مواد اولیه، تولید و فروش مستقیم محصولات، تنها برند جهانی لوازم آرایشی است که توانایی کنترل کل چرخه‌ی حیات محصولاتش را دارد: از گیاهان گرفته تا پوست مشتری‌هایی که تعدادشان به 30 میلیون نفر می‌رسد. این تخصص‌گرایی به برند ایو روشه اجازه می‌دهد که تأثیرات زیست‌محیطی فعالیت‌هایش را کاهش داده و محصولاتی باکیفیت و دارای قیمت مناسب را به تمامی خانم‌ها ارائه دهد.


متخصصان و طراحان :

کریستوف رینود , آنیک مناردو , فرانسیس کرکجان , سونی کونستنت , ناتالی گراچیا چتو , میشل ژیرا , اورسیلا واندل , فیلیپ رومانو , دومیتیل برتیه , الیور کرسپ , مری سالمگنه , ورونیک نیبرگ , ژاک کاوالیه , کریستین پلوس , شیامالا میزندیو , صوفی لابه , آنتوان میزندی , آمندین مری , فابریس پلگرین

Cuir Vetiver-ایو روشه کویر وتیور

YVES ROCHER

Cuir Vetiver

icon مردانه
1,259,000 تومان 756,000 تومان
Comme une Evidence-ایوروشه اویدنس

YVES ROCHER

Comme une Evidence

icon زنانه
899,000 تومان 752,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.