مرتب سازی بر اساس :

ویکتوریا سیکرت یک شرکت آمریکایی در زمینه طراحی زیرپوش (زنانه) و لوازم آرایشی است که در سال 1977 در سانفرانسیسکو توسط روی ریموند فعالیتش را آغاز نمود. این شرکت که به قصد تسهیل در خرید پوشاک (زیرپوشها) برای مردان تاسیس شده بود، تبدیل به یک امپراطوری پوشاک با بیش از 1000 فروشگاه در سرتاسر آمریکا و کشورهای منتخب در سراسر دنیا شد. این شرکت پس از فروش محصولاتش به برندهای محدود در سال 1982 از یک فروشنده خرده پا به به یک شرکت کاملاً مطرح و عظیم تبدیل شد. 

ویکتوریا سکرت پس از آغاز فعالیتش در سال 1995، اقدامات ذیل را به انجام رسانده است؛ مانند: برگزاری یک نمایشگاه مدل لباس، پخش تلویزیونی و برجسته سازی مدلهای ممتاز (تحت عنوان "فرشتگان روی صحنه" ) و خودنمایی با مجموعه های پوشاک و لباس زیر زنانه و تزئینات با روشنائی بهمراه موسیقی و استفاده از عناصر فانتزی مانند بالهای فرشته. به سخنگوهای مدل در شرکت ویکتوریاز سیکرت  نیز لفظ "فرشته" اطلاق می شود که شامل مدلهای زیبایی مشهور همچون کلودیا شیفر، هلنا کریستنسن، تایرا بنکس، هایدی کلوم و لتیسیا کاستا می باشد. اصطلاح فرشتگان برای نامیدن یک سری لباس با برندهای مشهور مانند Very Sexy, Body و Pink نیز بکار می رود. این شرکت نام رایحه ها و محصولات بهداشتی عطرآگین شده خود را برای سری پوشاک و همچنین دیگر مجموعه رایحه های با تم رومانتیک و تم لباس زیر استفاده می کند. یک سری قدیمی تر از محصولات بهداشتی با تم گیاهی نیز در این زمینه موفق عمل کرد که بعضی از آنها هنوز هم برای فروش وجود دارند، مانند Pear Glace. در اواخر دهه 80 میلادی، شرکت ویکتوریاز سیکرت سرمایه گذاری رسمی تری را در بازار عطر انجام داد. قدیمی ترین عطر شرکت به نام ویکتوریا در سال 1989 به بازار آمد. سری بسیار موفق Dream Angels نیز در سال 2000 وارد بازار شد و اکنون بطور مرتب با ویرایشهای محدود به روزرسانی می شود.


متخصصان و طراحان :

آنی بازنشن , مارک کنیتکوسکی , آدریانا مدیانا , لوکاس سوزاک , اورلین گیشارد , یان واسنیه , استفن نیلسن , کوئنتین بیش , آنتوان میزندی , الکساندر کارلن , کارلوس وینالس , استیو دمکادو , الیاس ارمنیدس

XO Victoria-ویکتوریا سکرت ایکس او ویکتوریا

VICTORIA'S SECRET

XO Victoria

icon زنانه
1,798,000 تومان 1,620,000 تومان
Scandalous Dare-ویکتوریا سکرت اسکاندالوس در

VICTORIA'S SECRET

Scandalous Dare

icon زنانه
1,798,000 تومان 1,602,000 تومان
Love Me-ویکتوریا سکرت لاو می

VICTORIA'S SECRET

Love Me

icon زنانه
1,573,000 تومان 1,428,000 تومان
Very S--y for Him 2-ویکتوریا سکرت وری س--ی فور هیم 2

VICTORIA'S SECRET

Very S--y for Him 2

icon مردانه
2,022,000 تومان 1,844,000 تومان


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.