مرتب سازی بر اساس :

سبک امضای راجر اند گالت، «سنت آوانگارد» است. راجر اند گالت با محصولات نوآورانه و لوکس خود توانسته دنیایی منحصر به فرد و استثنایی از رایحه ها، محصولات زیبایی و عطر و ادکلن خلق کند.

راجر اند گالت هنر عصاره گیری را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد تا مواد اولیه خالص و ارزندهای به دست آورد که هم طبیعی و هم کارآمد باشند.

در سال 1879، راجر اند گالت اولین صابون گرد را معرفی کرد که امکان در دست گرفتن بهتر را فراهم میساخت و عطر آن همواره باقی میماند. این صابونها همچنان در بسته بندی اصلی و قدیمی خود ارائه و با استفاده از دستورالعمل سنتی و اسرارآمیز تولید میشود. این صابون از مواد اولیه طبیعی تهیه میگردد.

این شرکت با معرفی «آرت د ویور» در پاریس، آوازه ای جهانی یافته است. تمام عطرهای این برند توسط عطرسازان حرفه ای فرانسوی طراحی میشود، طراحان بزرگ فرانسوی بطری ها را میسازند و جعبه ها با نقشه ای سفارشی تزیین میشود.متخصصان و طراحان :

فرانسیس کرکجان , آمندین مری , آلبرتو موریلاس , مری سالمگنه , الیز بنت , فابریس پلگرین , آن فلیپو , جولیت کاراگیوزوگلاو , متیلد بیجیوئی , متیو ناردین , فردریک ترانووا , اورلین گیشاردتایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.