پری الیس، برند مد طراحی، از مردی به همین نام گرفته شد. مردی که آینده نگر و به روز بود و خود را  گرفتار سنت نکرد. کسی که معتقد بود مد سرگرم کننده است و نباید هرگز  جدی گرفته شود. الگوها، تنوع رنگ، شکلهای جدید و سبک هایی که قبلا هرگز دیده نشده بودند- همه آنها را به کار گرفت، قوانین را دوباره نوشت و لباس اسپورت آمریکا را دوباره تعریف کرد. 

تمرکز پری بر خلاقیت بود؛ او دیوارهای مد را شکست و لباسها را با در نظر گرفتن زندگی واقعی طراحی کرد، نه فقط به خاطر مد بلکه لباس هایی که انتخاب را ساده میکردند. صفات و شخصیت او تحسین همگان را بر می انگیزد- از جمله جایزه کوتی بخاطر نخستین شو در 1979 که بعد از آن 8 بار دیگر جایزه گرفت و جایزه سال طراحی CFDA در 1982 نیز به او اختصاص یافت. او در 1984 رییس CFDA شد- تاثیری مهم بر طراحان آن زمان و امروزه ورثه او از طریق برند پری الیس زندگی را میگذرانند.

شخصیت و صفات اخلاقی پری الیس تغییری نکرده است. از نخستین کلکسیون آمریکایی بدون توجیه در 1976،پوشاک پری الیس همچنان باعث رونق زندگی شخصی اش در کار، بازی و خانواده شد-  یعنی اطمینانی را به او داد تا هر جایی برود و هرکاری انجام دهد. امروزه پری الیس یک برند سبک جهانی است که کار طراحی لباس، عطر، ساعت، کفش و غیره را بر اساس زندگی واقعی طراحی میکند. برای ساختن میراثمان همزمان نوآوری میکنیم و خودمان را به چالش میکشیم تا نگاهی تازه و صادقانه به زندگی داشته باشیم پس میتوانیم کمد لباسی داشته باشیم که همه کاره و قابل قبول باشد. 

این علاقه و خوشبینی به زندگی در فرهنگ تزریق میشود، در تاریخ نوشته میشود و درون هر محصولی به کار گرفته میشود. اما اینکه میخواهیم دنیایی بسازیم که فراگیر باشد تنها ماموریت ما نیست. هرجایی که بتوان به هر فرصتی دست یافت و بدون محدودیت زندگی کرد، زیرا زندگی ثابت و بر یک سبک نیست. 


متخصصان و طراحان :

ژان کلود دلویل

360°Coral-پری الیس 360 کورال

PERRY ELLIS

360°Coral

icon زنانه
ناموجود
360°Green-پری الیس 360 گرین

PERRY ELLIS

360°Green

icon مردانه
ناموجود
360°Purple-پری الیس 360 پرپل

PERRY ELLIS

360°Purple

icon زنانه
ناموجود
Perry Ellis Aqua-پری الیس آکوا

PERRY ELLIS

Perry Ellis Aqua

icon مردانه
ناموجود
Aqua Extreme-پری الیس آکوا اکسترم

PERRY ELLIS

Aqua Extreme

icon مردانه
ناموجود
Perry Ellis Love-پری الیس لاو

PERRY ELLIS

Perry Ellis Love

icon زنانه
ناموجود
Perry Ellis Red-پری الیس رد

PERRY ELLIS

Perry Ellis Red

icon مردانه
ناموجود
Spirited-پری الیس اسپیریتد

PERRY ELLIS

Spirited

icon مردانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.