آرماند باسی یک برند سبک زندگی و مدل اسپانیایی است. بنیانگذار این برند مرسدس باسی است که در دهه 1940 اولین مغازه خود را در شهر بارسلونای اسپانیا افتتاح کرد. او در تولید البسه دستباف از جنس الیاف اسکاتلندی تخصص داشت. فروشگاه مرسدس از نظر مالی عملکرد موفقی داشت و پسران او در سال 1958 توانستند کنترل عملیات تجاری مادرشان را به دست بگیرند. آنها موفق شدند اولین کارخانه تولید پوشاک دستباف اعلا را تاسیس کنند.

از آن هنگام تا کنون کارخانجات آرماند باسی - armand basi  تمرکز خود را صرف ارائه خدمات عالی به مشتری و تولید پوشاک مد روز با کیفیت کرده است. آرماند باسی قبل از افتتاح بوتیک های انحصاری خود ابتدا محصولاتش را در فروشگاه ها و مغازه های زنجیره ای به فروش می رساند. او اولین بوتیک های خود را در اسپانیا راه اندازی کرد و رفته رفته فروشگاه های دیگر در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا درهای خود را به روی مشتریان او باز کردند.

اولین مجموعه مد واقعی که دربرگیرنده انواع مختلف پوشاک زنانه بود در 1986 ارائه شد. از آن هنگام تا کنون چندین خط تولید پوشاک زنانه و پوشاک، کفش، کیف، متعلقات، ساعت، عینک های آفتابی، کمربند، پوشش خانگی، و عطرها راه اندازی شده اند. در حال حاضر این برند مردان و زنان جوان شاغل طبقه متوسط و بالا گروه سنی 25 تا 35 را هدف قرار گرفته است. مغزهای متفکر و خلاق فعال در برند مد و سبک زندگی آرماند باسی ایده های شهرنشینی، فردیت، مدرنیته، و مد خود را در قالب پوشاک مدروز که مورد پسند پایگاه مشتریان مورد هدفشان است ارائه می کنند.


متخصصان و طراحان :

الیور کرسپ , فابریس پلگرین , ناتالی لارسن , فرانسیس کرکجان , سیلویه فیشر , آلبرتو موریلاس , فرانسواس کارن , الیونر مسنت , ژان پیر بیزروات , کوئنتین بیش , ورونیک نیبرگ , اولیویه پسکاکس , آنیک مناردو , آمندین مری

In Blue-آرماند باسی این بلو

ARMAND BASI

In Blue

icon مردانه
774,000 تومان 620,000 تومان
Armand Basi In Me-آرماند باسی این می

ARMAND BASI

Armand Basi In Me

icon زنانه
929,000 تومان
Wild Forest-آرماند باسی وایلد فورست

ARMAND BASI

Wild Forest

icon مردانه
791,000 تومان
In Red-آرماند باسی این رد

ARMAND BASI

In Red

icon زنانه
666,000 تومان
In Red EDP-آرماند باسی این رد پرفیوم

ARMAND BASI

In Red EDP

icon زنانه
834,000 تومان 649,000 تومان
Basi Femme-آرماند باسی فمه

ARMAND BASI

Basi Femme

icon زنانه
ناموجود
Blue Sport-آرماند باسی بلو اسپرت

ARMAND BASI

Blue Sport

icon مردانه
ناموجود
Lovely Blossom-آرماند باسی لوولی بلوسوم

ARMAND BASI

Lovely Blossom

icon زنانه
ناموجود
Silver Nature-آرماند باسی سیلور نیچر

ARMAND BASI

Silver Nature

icon مردانه
ناموجود
Happy in Red-آرماند باسی هپی این رد

ARMAND BASI

Happy in Red

icon زنانه
ناموجود


تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.