اورا اف قزاقستان

اورا اف قزاقستان

محور فعالیت : عطرسازی
کشور : قزاقستان

ایده عطرهایی با روح میهن نه از رویاها بیرون آمد و نه از آسمان به دست ما افتاد. بسیاری از برندها درواقع افسانه‌های زیبایی را درباره الهامات ناگهانی خودشان ارائه می دهند، اما ماجرای ما واقعا با چیزهای بسیار ساده‌تری شروع شد.

در فرایند کار، اغلب با این پرسش مواجه می‌شدیم که چگونه مخاطبان می‌توانند سوغاتی‌ها و هدایای ویژه‌ای را در اختیار مهمانان خارجی بگذارند. به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم که محصولی را عرضه کنیم که می‌تواند نشان‌دهنده روح قزاقستان باشد و زیبایی‌ها و ثروت طبیعی نهفته در میهن زیبای ما را نمایان کند.

تا به این لحظه فقط یک فکر در ذهن ما بوده است ــ خلق عطرهایی که بتوانند لحظات فراموش‌نشدنی سپری‌شده در کشور ما را در حافظه انسان‌ها زنده کنند... و در صورت لزوم، بتوانند عطر و بوی شگفت‌انگیز سرزمین مادری را در وجود آن کسانی بیدار کنند که با اراده سرنوشت درواقع از خانه حقیقی خودشان دور افتاده‌اند.

علاوه بر این، قزاقستان در سال‌های اخیر تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است و سیاست‌های دولتی به‌سوی تشویق شهروندان برای تولید محصولات داخلی و استفاده از این محصولات چرخش کرده است. بنابراین ما هم می‌خواستیم برندی را تاسیس کنیم که واقعا مایه افتخار قزاقستان باشد. و نقطه‌شروع ما همینجا بود... . (اولگار برنر، مدیر کل)

اورا اف قزاقستان
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد