استفان هامبرت لوکاس منتیوز

استفان هامبرت لوکاس منتیوز

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 2 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :استفان هامبرت لوکاس منتیوزرایحه

استفان هامبرت لوکاس منتیوز

داوطلبانه و نفسانی، گل پیچکی که با نوای حیوانات دل میرباید و اسانسی از جنگل دارد. این جمله ای است که استفان هامبرت لوکاس با ان جدیدترین عطرش «منتیوز» را توصیف میکند.

این اسم عجیب «منتیوز» از نام اخوندک در حال عبادت الهام گرفته شده، حشره ای که در تصویرگرایی عطر در روی طراحی شیشه و همراه با تصاویر دیگر طراحی شده است.


استفان هامبرت لوکاس منتیوز

رایحه

این یادگاری از دهه 90 است ؛عطری صریح، چیزی که در این سال های اخیر از روند عطرسازی فراموش شده بود. گلی با رایحه گرم و بزرگ و شهوانی مسخ شده از عطرهای مشکباری که به دلیل رایحه های شانگرالید و چوب است. هر فرد به راحتی میتواند با این عطر ظاهر کهربایی جغرافیایی، بنفش و عمیق این عطر را تصور کند.

بیشتر ساخته های هامبرت لوکاس وجد اورنده اند و هیچ جای تعجب نیست که سلیقه خریداران و دوستداران عطر در سراسر دنیا را جلب نکند.

بیشتر بخوانید : خانواده‌های عطر؛ شما طرفدار کدام یک هستید؟ خانواده‌های عطر؛ شما طرفدار کدام یک هستید؟زرجوف لونوسا (هارودس اکسکلوسیو) ⁓ معرفی عطر زرجوف لونوسا (هارودس اکسکلوسیو) ⁓ معرفی عطر

 

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
محسن
1401/02/07
سلام
بنظرتون داشتن یک عطر بعنوان امضا که هرجا بری با اون بو بشناسنت درسته؟ من همیشه عطرهای خوب میزنم بنظر خودم و بازخورد بقیه. اما وقتی تموم میشه دوس دارم ی بوی خوب جدید رو امتحان کنم.
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
سلیقه ها متفاوت است
این موضوع به خود شخص مرتبط می شود
بعضی ها همیشه از یک عطری استفاده می کنند و بعضی به دنبال روایح جدید
سلام. خیلی متشکرم. سال نو را به همه دوستداران عطر تبریک می گم. انشاالله همگی بتونیم حسهای دوستداشتنی را در سال جدید داشته باشیم. از تلاش کنندگان در سایت و شرکت خوب عطرافشان از عمق قلبم ممنونم. آرزو می کنم پایدار و پر از شور و شوق باشید. ممنونم
پاسخ مدیر : سپاس از شما جناب عباسی
میریان
1401/01/01
سلام مدیر محترم و عطرافشانی های عزیز
سال نو همگی مبارک باشه ان شاء الله که سال جدید رو دی کنار خانوادتون راضی و سلامت و خوشحال بگذرونید و سالی پر از موفقیت باشه براتون
پاسخ مدیر : سلامت باشید انشالله
سال جدید به شما و تیم قوی , با اصالت , نجیب و محترم عطرافشان تبریک میگیم و امیدوارم در سال جدید با پشتکار و مشتری مداری بالاتر مردم عزیز ایران از خدمات شما بزرگواران بهره کافی و لازم را ببرند.آشنایی با شما افتخار بزرگی برای من بود و دنیای منو عوض کرد.از شما سپاسگذارم.
پاسخ مدیر : سپاس از شما
سلامت باشید جناب شاه حاتمی عزیز
مدیریت محترم و همخانه های عزیز و معطر
نوروز مبارک باد
با احترام
پاسخ مدیر : سلامت باشید
سال نو شما هم مبارک جناب سخی
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟