استفان هامبرت لوکاس منتیوز

استفان هامبرت لوکاس منتیوز

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 3 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :استفان هامبرت لوکاس منتیوزرایحه

استفان هامبرت لوکاس منتیوز

داوطلبانه و نفسانی، گل پیچکی که با نوای حیوانات دل میرباید و اسانسی از جنگل دارد. این جمله ای است که استفان هامبرت لوکاس با ان جدیدترین عطرش «منتیوز» را توصیف میکند.

این اسم عجیب «منتیوز» از نام اخوندک در حال عبادت الهام گرفته شده، حشره ای که در تصویرگرایی عطر در روی طراحی شیشه و همراه با تصاویر دیگر طراحی شده است.


استفان هامبرت لوکاس منتیوز

رایحه

این یادگاری از دهه 90 است ؛عطری صریح، چیزی که در این سال های اخیر از روند عطرسازی فراموش شده بود. گلی با رایحه گرم و بزرگ و شهوانی مسخ شده از عطرهای مشکباری که به دلیل رایحه های شانگرالید و چوب است. هر فرد به راحتی میتواند با این عطر ظاهر کهربایی جغرافیایی، بنفش و عمیق این عطر را تصور کند.

بیشتر ساخته های هامبرت لوکاس وجد اورنده اند و هیچ جای تعجب نیست که سلیقه خریداران و دوستداران عطر در سراسر دنیا را جلب نکند.

بیشتر بخوانید : خانواده‌های عطر؛ شما طرفدار کدام یک هستید؟ خانواده‌های عطر؛ شما طرفدار کدام یک هستید؟زرجوف لونوسا (هارودس اکسکلوسیو) ⁓ معرفی عطر زرجوف لونوسا (هارودس اکسکلوسیو) ⁓ معرفی عطر

 

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
سلام
بنده یه سمپل عطر کرید اونتوس رو هفته پیش ازتون خریداری کردم ولی اصلا نه خط بویی نه پخش بویی هیچی نداشت بوشم خیلی برام عادی بود یک نفر هم بوی عطر رو متوجه نشد یعنی کرید به اون گرونی همین بود؟ یا سمپل مشکل داشت خیلی تعجب کردم اصلا تو ذوقم خورد!
سلام
من یه ادکلن dunhill pure گرفتم.
خواستم بگم یه کد پنج رقمی روی جعبه نوشته شده که اصلا هر کاری کنی از بین نمیره.ولی همین کد رو که زیر شیشه ادکلن نوشته به راحتی با ناخن از بین میره.
خواستم بدونم این نشون دهنده ی فیک بودنه که کد زیر شیشه از بین می‌ره یا خیر؟
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب وقت بخیر
خیر نشانه فیک بودن نیست
کلوین کلین اصلا ماندگاری و پخش لو نداره اصلا
سرکار خانم ندا احمدلو
سلام و عرض ارادت
به راستی که این لیست با فاکتورهای دانش و سلیقه منتخب و چیدمان شده است .
ایضا زینو و بنتلی ابسولوت ( به یادمان گوچی پور اوم فقید ) ، جوپ اوم و آونتوس نیز میتوان در این لیست جای داد البته اگر آونتوس را خارج از فاکتور قیمت بررسی کنیم !
چنین مقاله هایی ارزشمند اند و راه گشا
خصوص برای دانشجویان تازه وارد این هنر .
قدردان فعالیت های درخشان شمائیم .
پایدار انشاله
علی وفایی
1401/03/26
پاسخ به حامد
خداییش ۲۰۱۷ رو ۴ شیشه ازش داشتم پربازخوردترین عطری بود ک تو عمرم داشتم بعد از اون ۲۰۱۸ رو گرفتم دیدیم دیگ اون عطر قبلی نیست .. عطرو بخشیدم و دیگ هیچوقت کلاب د نویت نخریدم
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟