سال نو مبارک

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 5 سال پیش
اشتراک گذاری :

 

با سلام و عرض تبریک عید سال نو به کاربران محترم عطرافشان، و نیز تشکر خالصانه از همراهی گرم شما عزیزان در طول سالی که گذشت ؛ خواهشمندیم پیش از ثبت هرگونه سفارش در روزهای پایانی سال 94 در فروشگاه عطرافشان، حتما به موارد زیر توجه نمایید:

 

1- تنها آندسته از سفارشات مشتریان محترم  شهرستان  که تا ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 25 اسفند ثبت می گردند در همان روز به پست تحویل داده می شوند. سفارشاتی که پس از این ساعت درج می گردند با توجه به امکان عدم دریافت محموله توسط شرکت پست در روزهای بعد، ممکن است به روزهای پس از پایان تعطیلات عید موکول گردند.

2- مشتریان محترم  تهران  فرصت دارند تا ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه 26 اسفند سفارشات خود را ثبت نمایند. این دسته از سفارشات قبل از ایام تعطیلات و طبق زمانبندی اعلام شده به مشتریان در حین تأیید سفارش ارسال می گردند. سفارشات پس از این ساعت پس از تعطیلات عید ارسال خواهند شد.

3- با توجه به مراسم شب چهارشنبه آخر سال در روز سه شنبه 25 اسفند ماه ، تنها آندسته از سفارشات  تهران  که تا ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 25 اسفند ثبت شده باشند در این روز ارسال می گردند و سفارشات پس از این ساعت به روز بعد موکول می گردند.

4- بخش فروش عطرافشان از روز  پنجشنبه 27 اسفند 94  تا روز  شنبه 14 فروردین 95  تعطیل می باشد. سفارشات ثبت شده در این مدت، پس از پایان تعطیلات ارسال خواهند شد.

 

سالی سرشار از سعادت و بهروزی را برای همه شما عزیزان آرزومندیم.

 

Gevik
1400/05/10
۵ رایحه مورد علاقه بنده بترتیب:
جوبیلیشن
جورنی ‌
اپوس ۷
اپیک
برکن
پارسی
1400/04/17
درود
ژوبیلیشن
ممویر
ژورنی
اپیک
اپوس ۷ و ۸
پیر ِ پرتجربه ی عطارها
همکاری با او برای هر برند از بزرگ تا کوچک نه تنها افتخار که چک ِ سفیدی از فروش ِ آتی است .
هرکس که در انتخاب عطر برای خود اندکی اهمیت قائل باشد نام او را شنیده است .
و رایحه بازان ِ کهنه کار خلق ِ جدید اورا چشم بسته میخرند ! بر ارزش کار او نیک واقفند و نیازی بر پرس و جو یا تحقیق و تست نمیبینند و این یعنی انتهای موفقیت یک استاد در حرفه ی خود .
عطربازان همیشه در انتظار آخرین خلق هر عطار خوشنام و پرتجربه ای نشسته اند !
در بین خیل عظیم عطاران جهان از انگشت شمار پیش رو هست . از محالات است عطری ازین عطار در کلکسیون هرچند کوچک عطربازی نباشد .
زنده باد
در بین ِ عطارهای مورد علاقه ی من سرآمد است . بهترین است ! :
عطرهای چند ساله ی اخیر ِخلق شده ی او را ببینید همگی از پرفروش ترین عطرهای جهان اند . خصوصا در ایران . ارزانترین ها اما ارزشمندترین ها !
و پر فروش ترین ها .
در حرفه ی عطاری این کار سخت ترین است .
ورنه هر عطاری بلد است عطری ارزشمند اما گران بسازد !
او درین حرفه پس از سالهای متمادی تلاش به کمال رسیده . این بخوبی از فروش کارهای سالهای اخیرش هویداست .
در کنار موریاس و گوالتیری اغلب ِ کارهای دوستداشتنی ی کلکسیون من از آن ِ اوست .
زنده باد
بی شک جوبیلیشن و بعد ازون رفلکشن از همشون سرترن