سال نو مبارک

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 8 سال پیش
اشتراک گذاری :

 

با سلام و عرض تبریک عید سال نو به کاربران محترم عطرافشان، و نیز تشکر خالصانه از همراهی گرم شما عزیزان در طول سالی که گذشت ؛ خواهشمندیم پیش از ثبت هرگونه سفارش در روزهای پایانی سال 94 در فروشگاه عطرافشان، حتما به موارد زیر توجه نمایید:

 

1- تنها آندسته از سفارشات مشتریان محترم  شهرستان  که تا ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 25 اسفند ثبت می گردند در همان روز به پست تحویل داده می شوند. سفارشاتی که پس از این ساعت درج می گردند با توجه به امکان عدم دریافت محموله توسط شرکت پست در روزهای بعد، ممکن است به روزهای پس از پایان تعطیلات عید موکول گردند.

2- مشتریان محترم  تهران  فرصت دارند تا ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه 26 اسفند سفارشات خود را ثبت نمایند. این دسته از سفارشات قبل از ایام تعطیلات و طبق زمانبندی اعلام شده به مشتریان در حین تأیید سفارش ارسال می گردند. سفارشات پس از این ساعت پس از تعطیلات عید ارسال خواهند شد.

3- با توجه به مراسم شب چهارشنبه آخر سال در روز سه شنبه 25 اسفند ماه ، تنها آندسته از سفارشات  تهران  که تا ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 25 اسفند ثبت شده باشند در این روز ارسال می گردند و سفارشات پس از این ساعت به روز بعد موکول می گردند.

4- بخش فروش عطرافشان از روز  پنجشنبه 27 اسفند 94  تا روز  شنبه 14 فروردین 95  تعطیل می باشد. سفارشات ثبت شده در این مدت، پس از پایان تعطیلات ارسال خواهند شد.

 

سالی سرشار از سعادت و بهروزی را برای همه شما عزیزان آرزومندیم.

 

امیر
1403/03/02
درود برشما
نزدیک ترین و مشابه ترین بو و رایحه به آکواوومن Rochas Aquawoman چه چیزی از برند های اماراتی خوب یا هر برند دیگه ای پیشنهاد می فرمایید؟؟
سپاس
پاسخ مدیر : سلام فکر نمی کنم موردی باشد
فاطی 🤍
1403/02/23
بامش اینتنس که خیلی خوش بو و خوبههه چطوری بازخورد خوبی نمیگره به نظرم خیلی عطر بی ریسکیه 😭😭
حمید
1403/02/14
پاسخ به کامبیز سخی
سلام استاد
شرکتی بنام طیبستان هم به تازگی تولید عطر را آغاز کرده که وجه تمایز آن طبیعی بودن اسانسها میباشد و حتی خاصیت درمانی هم بر آن قایل شده
سلام وقت بخیر
داخل ایران میشه تهیه کرد؟
پاسخ مدیر : سلام نه متاسفانه
سلام اگه بچ کد برای چک کردن سال تولید هست پس چجوری بفهمیم اصالت عطر رو؟
عطری هدیه گرفتم و بچ کد زدم الان داشتم کامنتارو میخوندم متوجه شدم بچ کد برای سال تولیدهس.
پاسخ مدیر : سلام بله درسته ، بچکد برای سال تولید هست ، تنها می بایستی از فروشگاه های معتبر تهیه شود
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟