بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه

بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 28 روز پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :ادکلن های ست مردانه و زنانه1. لالیک انکر نویر مردانه و لالیک لامور زنانه2. ایو سن لورن لیبر زنانه و ایو سن لورن وای ادو پرفیوم مردانه3. باربری لندن زنانه و باربری لندن مردانه4. باربری دبیت مردانه و باربری دبیت ادو پرفیوم زنانه5. ورساچه اروس زنانه و ورساچه اروس مردانه

 

بسیاری از خانم‌ها و آقایان به خرید و استفاده از ادکلن های ست مردانه و زنانه تمایل دارند. معمولا تعداد زیادی از زوج‌های جوان ترجیح می‌دهند که در مناسبت‌های عاشقانه مانند ولنتاین یا سالگرد ازدواج، ادکلن های ست را برای خود و همسرشان تهیه کنند. عطرهای ست مردانه و زنانه می‌توانند با توجه به روحیات زوج‌ها انتخاب شوند. علاوه بر این، شما باید هنگام انتخاب یک عطر و ادکلن ست به تلخی، تندی، شیرینی، خنکی یا گرمی عطر هم توجه داشته باشید. اگر دوست دارید که با بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه آشنا شوید و آنها را در لیست خریدتان قرار بدهید، خواندن ادامه این مقاله می‌تواند به شما کمک کند.  

ادکلن های ست مردانه و زنانه

1. لالیک انکر نویر مردانه و لالیک لامور زنانه

اگر به‌دنبال بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه با قیمت مناسب هستید، این ست جذاب از برند فرانسوی لالیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این ست می‌تواند هدیه بسیار مناسبی برای سالگرد ازدواج، عیدی یا کادوی ولنتاین باشد. لالیک لامور زنانه، طبع خنکی دارد و در سال 2013 با رایحه گل‌فام، چوبی و مشک‌اندود وارد بازار شد. این عطر در سال‌های حضورش در بازار مورد توجه تمامی خانم‌ها در تمامی گروه‌های سنی قرار گرفته است و بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش و خاص‌پسند، آن را به عطرامضای خود برای استفاده روزانه تبدیل کرده‌اند. این عطر با روایح رویایی و اغواگرانه‌ای که در خود جای داده است، می‌تواند نمادی از یک زن آرام و با روحیه‌ای لطیف باشد. ترکیب رایحه ترنج، بهارنارنج، رز، یاس، گل مریم، مشک، سدر و چوب صندل سفید، آمیزه‌ای رویایی برای لالیک لامور ساخته‌ است.

در کنار لالیک لامور، لالیک انکر نویر یا لالیک مشکی می‌تواند یک عطر تکمیل‌کننده در این ست باشد. لالیک مشکی با آمیزه‌ای از روایح چوبی معطر به عطری شیک برای آقایان کلاسیک‌پسند تبدیل شده است. این عطر می‌تواند نمادی از مردان کت‌وشلوارپوش باشد که همیشه لباس‌هایی تمیز و اتوکشیده به تن دارند. ترکیب سحرآمیزی از روایح چوبی و مشک‌اندود در این عطر باعث شده است که آقایان درونگرا بیشتر به استفاده از آن تمایل داشته باشند. در این عطر گرم فرانسوی، ترکیب روایحی همچون سرو، خس‌خس، مشک و چوب کشمیر به‌زیبایی در کنار همدیگر چیده شده‌اند.

2. ایو سن لورن لیبر زنانه و ایو سن لورن وای ادو پرفیوم مردانه

ایو سن لورن لیبر زنانه و ایو سن لورن وای ادو پرفیوم مردانه

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه را نام ببریم، نمی‌توانیم به‌سادگی از کنار برند ایو سن لورن و عطرهای شگفت‌انگیزش بگذریم. در میان انواع عطر و ادکلن زنانه و مردانه این برند فرانسوی می‌توان لیبر زنانه و وای ادو پرفیوم مردانه را جزو بهترین ست‌های پیشنهادی در نظر گرفت. لیبر زنانه در گروه بویایی شرقی فوژه قرار می‌گیرد و برای استفاده در مناسبت‌های رسمی توسط خانم‌های جوان و لاکچری‌پسند بسیار مناسب است. ایو سن لورن لیبر زنانه، نمادی از خانم‌های اصیل، باوقار و با روحیه مدیریتی است. این عطر می‌تواند شدیدا باعث درخشش شما در هر جمعی بشود. در آمیزه این عطر سحرآمیز از روایحی همچون نارنگی ماندارین، اسطوخودوس، انگور فرنگی سیاه، شکوفه پرتقال، یاس، سدر، وانیل، مشک و عنبر استفاده شده است.

عطر مردانه وای ادو پرفیوم را به‌راحتی می‌توان در ادکلن های ست زنانه و مردانه ایو سن لورن قرار داد زیرا این ادکلن معطر فوژه به‌دلیل داشتن روایح دلفریب و جادویی تقریبا مورد پسند بیشتر آقایان جوان قرار می‌گیرد. در ایو سن لورن وای ادو پرفیوم مردانه، رایحه ترنج به‌ زیبایی هرچه تمام‌تر در کنار سیب، زنجبیل، سالویا، شمعدانی، دانه سرو کوهی، دانه تونکا، خس‌خس، سدر و چوب عنبر قرار می‌گیرد. این ست ادکلن می‌تواند ست بسیار مناسبی برای زوج‌های جوان باشد.

3. باربری لندن زنانه و باربری لندن مردانه

باربری لندن زنانه و باربری لندن مردانه

در میان بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه، باربری لندن زنانه و مردانه جزو بهترین‌ها هستند. این دو عطر انگلیسی که هر دو در سال 2006 به بازار معرفی شدند، طبع گرمی دارند و برای استفاده در پاییز و زمستان بسیار مناسب هستند. باربری لندن مردانه در گروه بویایی شرقی ادویه‌ای و باربری لندن زنانه هم در گروه بویایی گل‌فام قرار می‌گیرد. هر دوی این عطرها دارای روایح لطیف و پراحساسی هستند و بنابراین می‌توانند هم برای استفاده روزانه و هم برای مناسبت‌های رسمی یا قرارهای عاشقانه مناسب باشند. زوج‌های جوان، احساساتی، دارای روحیه لطیف و پرشور می‌توانند این ست بسیار جذاب را روی میز آرایش خود داشته باشند. در باربری لندن زنانه، روایح نارنگی ماندارین، پیچ امین‌الدوله، یاس، گل صدتومانی و چوب صندل سفید بیشتر خودنمایی می‌کنند. از طرف دیگر، از باربری لندن مردانه روایحی همچون ترنج، اسطوخودوس، دارچین، گل ابریشم، چرم، تنباکو، چوب گایاک و خزه درخت بلوط به مشام می‌رسد.

4. باربری دبیت مردانه و باربری دبیت ادو پرفیوم زنانه

باربری دبیت مردانه و باربری دبیت ادو پرفیوم زنانه

برند انگلیسی باربری، ادکلن های ست مردانه و زنانه مختلفی را در میان محصولات خود دارد که می‌تواند نظر زوج‌های مختلف با سلیقه‌های متفاوت را به خود جلب کند. باربری دبیت مردانه و زنانه، هر دو طبع معتدلی دارند و می‌توانند برای روزهای بهاری و پاییزی مناسب باشند. اگر با همسرتان، قصد خرید ادکلن زنانه یا خرید عطر مردانه ست دارید و می‌خواهید که یک عطر روزمره متعادل داشته باشید، می‌توانید به‌سادگی روی جذابیت باربری دبیت زنانه و مردانه حساب کنید. باربری دبیت زنانه آمیزه‌ای از روایح گل‌فام، چوبی و مشک‌اندود را در خود جای داده است و دبیت مردانه هم آمیزه‌ای از روایح چوبی معطر دارد. در دبیت مردانه، روایح فلفل، برگ بنفشه، بالنگ، شمعدانی، آویشن و خس‌خس در کنار روایح چوبی خودنمایی می‌کنند. در عطر زنانه باربری دبیت هم روایح دلنشینی همچون ترنج، نارنگی ماندارین، هل، فلفل قرمز شیرین، زنبق، چای، سدر، خس‌خس و مشک شامه‌نوازی می‌کنند.

5. ورساچه اروس زنانه و ورساچه اروس مردانه

ورساچه اروس زنانه و ورساچه اروس مردانه

اگر به‌دنبال بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه از برندهای معروف هستید و می‌خواهید که یک ست با ماندگاری و پخش بوی بالا داشته باشید، خرید عطر و ادکلن ورساچه اروس زنانه و مردانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اروس زنانه درواقع یک عطر خنک ایتالیایی است که در سال 2014 با آمیزه‌ای از روایح گل‌فام، چوبی و مشک‌اندود وارد بازار شد و سریعا هم مورد توجه خانم‌های جوان و با روحیه لطیف قرار گرفت. این عطر باوقار زنانه که نمادی از عاشقی است، روایح دلفریبی همچون ترنج، لیموترش، انار، گل صدتومانی، یاس، مشک، چوب صندل سفید، آمبروکسان و روایح چوبی را در خود جای داده است.

ورساچه اروس مردانه هم که در سال 2012 توسط کمپانی ایتالیایی خود به بازار عرضه شد، یک ادکلن معطر فوژه است که برای استفاده روزانه توسط آقایان جوان و پرشور شدیدا توصیه می‌شود. این عطر بهاری یا پاییزی، ترکیبی از روایح لیموترش، سیب، نعناع، دانه تونکا، شمعدانی، آمبروکسان، وانیل، خزه درخت بلوط، خس‌خس و سدر را در خود جای داده است.

به نظر شما کدامیک از عطرهای معرفی‌شده در میان انواع ادکلن های ست مردانه و زنانه، پیشنهاد جذاب‌تری برای خرید محسوب می‌شوند؟

هر کدام از این عطر و ادکلن های معرفی‌شده می‌توانند یک عطر مناسب برای شما و پارتنرتان باشند. حالا شما کدام یک از عطرهای معرفی‌شده را بیشتر می‌پسندید؟ عطر مورد نظرتان را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

در انتخاب ادکلن های ست مردانه و زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر می‌خواهید که خرید عطر و ادکلن ست مردانه و زنانه را داشته باشید، بهتر است که ادکلن ست مورد نظرتان را از یک برند و با یک طبع خریداری کنید. به عبارت ساده‌تر، اگر عطر زنانه را از میان عطرهای خنک و شیرین انتخاب می‌کنید، بهتر است که عطر مردانه را هم از میان عطرهای خنک و شیرین یا تلخ انتخاب کنید تا در فصل‌های مناسب بتوانید به‌طور مشترک از این ادکلن های ست مردانه و زنانه استفاده کنید.

معروف‌ترین ادکلن های ست مردانه و زنانه کدامند؟

به‌جز ادکلن های ست مردانه و زنانه که در بالا معرفی کردیم، بعضی دیگر از انواع عطر و ادکلن مردانه و زنانه را می‌توان به‌صورت ست تهیه کرد. این ست‌ها نیز طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند. از بهترین ادکلن های ست مردانه و زنانه پرطرفدار و محبوب در جهان می‌توان به این موارد اشاره کرد: گوچی گیلتی زنانه و مردانه، ورساچه دیلان بلو زنانه و مردانه، پاکورابان وان میلیون و ادو پرفیوم زنانه لیدی میلیون از برند پاکورابان، دیویدف کول واتر زنانه و مردانه، میس دیور زنانه و دیور هوم اینتنس مردانه، والنتینو اومو مردانه و دونا والنتینو زنانه، کرید اونتوس زنانه و مردانه.

قیمت ادکلن زنانه و مردانه ست چقدر است؟

قیمت عطر مردانه و زنانه ست با توجه به برند و عطری که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. شما می‌توانید در میان برندهای مختلف، عطرهای ست و دلنشینی را با توجه به بودجه مورد نظرتان پیدا کنید. تقریبا تمامی برندهای مشهور جهان، عطرهای زنانه و مردانه‌ای که بتوانید آنها را با قیمت‌های مختلف ست کنید، در میان محصولات خود دارند.


ندا احمدلو

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
این مقاله برای جوانان جویای این هنر و تازه واردان به این دنیای زیبا و معطر عالی ، مرجع و بسیار کاربردی ست .
جای تقدیر دارد این زحمت .
البته موضوعی را هم این حقیر اضافه کنم که عبارت vol میزان تراکم الکل را نشان میدهد در عطرها و به نسبت ترکیب الکل اشاره دارد .
سپاس بابت این زحمت
پاسخ مدیر : سپاس از شما
سلام وقت بخیر عطر خوب و اورجینال را از کجا میتونم تهیه کنم؟
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب می توانید از فروشگاه عطرافشان تهیه بفرمایید
سلام
لطفا بگید بن تخفیف چه جوری تعلق می گیره؟
چرا بعد از بعضی از خریدها هیچ بنی تعلق نمی گیره ودر قسمت کاربری مشاهده نمیشه؟تشکر
پاسخ مدیر : سلام با هر خرید به اندازه 2 درصد مبلغ سفارش ، بن تعلق می گیرد
یاسمن نظری
1402/07/03
پاسخ به کامبیز سخی
غمگین ام برای جوانان وطنم
سلام چرا کوکو مادمازل جز برند ها برتر نبود
پاسخ مدیر : کوکو مادمازل اسم عطر می باشد
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟