0/0

قوانین سایت

توسط : آخرین به روز رسانی : 9 سال پیش
اشتراک گذاری :

رویه های بازگرداندن کالا

مشتری گرامی جهت رضایت و اعتماد بیشتر ،شما تا 7 روز امکان بازگشت کالای خریداری کرده را دارا می باشید.

قبل از هر اقدامی می بایستی رویه های بازگرداندن کالا را مشاهده نمایید.

در صورتی که مشکلی در سفارش شما وجود داشته باشد می بایستی ظرف مدت 24 ساعت موضوع را به کارشناسان عطرافشان اطلاع دهید.
چنانچه مغایرتی در کالایی دریافتی داشته باشید می بایستی ظرف مدت 24 ساعت با عطرافشان تماس حاصل نمایید و موضوع را اطلاع دهید. (چناچه مغایرت در محصول از روی بسته قابل رویت باشد، قبل از باز نمودن بسته با ما تماس حاصل فرمایید.

کالای بازگشتی می بایستی همراه فاکتور ارسال شود و در صورتی که به درخواست مشتری ، بسته بدون فاکتور ارسال شده است ، بر روی کاغذ مشخصات و شماره سفارش را نوشته و همراه بسته ارسال نمایید.

عطر با توجه به اینکه کالای بهداشتی می باشد و ماهیت خاصی دارد، نبایستی از حالت پلمپ خارج شود ( سلفون عطر نباید باز شود) . 

تستر ها با توجه به باز بودن و نداشتن سلفون امکان مرجوع شدن ندارد و تنها تستر هایی که دارای سلفون هستند امکان مرجوع شدن ظرف 7 روز را دارا می باشند.
مواردی مانند "خرابی والف یا اسپری نشدن " مربوط به کمپانی سازنده می باشد و عطرافشان در این موضوع تعهدی ندارد.
نوشتن توضیحات، آدرس یا مخدوش کردن کارتن یا جعبه کالا، امکان بازگشت را از بین خواهد برد.
در زمان ارسال کالای برگشتی ، کالا را به همراه ضربه گیر به خوبی بسته بندی نمایید.

در صورت افزایش ناگهانی قیمت ارز و یا عدم تامین کالا امکان لغو سفارش وجود دارد .

موارد مهم در رابطه با محصول خریداری شده:

1- ممکن است به دلیل تغییر طراحی از سوی شرکت سازنده در تولیدات جدیدتر، عکس قرار داده شده از محصول در فروشگاه با محصولی که بدست شما می رسد دارای تفاوت‌های جزئی باشد و در بعضی موارد کاملا شیشه و بسته بندی توسط شرکت سازنده تغییر کند با توجه به اینکه تمام ادکلن ها از نمایندگی رسمی برند خارج کشور تهیه می شود به این نکته توجه فرمایید که ادکلن بر اساس نام بفروش میرسد و تغییرات فوق توسط برند مربوطه انجام شده و فروشگاه مسيولیتی در این زمینه ندارد .

2- احتمال خطا در ترکیبات اعلام شده در صفحه محصول وجود دارد. وجود منابع گوناگون، امکان اختلاف بین منابع، وجود اشتباه در یک منبع و همچنین امکان خطا در ثبت ترکیبات در فروشگاه می توانند علل این خطای احتمالی باشند. هدف ما اصلاح اشتباهات است اما اگر ترکیبات محصول در انتخاب شما اهمیت دارند، پیش از خرید از صحت آنها اطمینان یابید.

3- طبع و رایحه یک ادکلن جزو موارد سلیقه ای و اختلافی در رابطه با رایحه هاست و آنچه در صفحه محصول در این رابطه درج شده فقط نظر کارشناسان فروشگاه می باشد. توضیحات درج شده در ذیل محصول نیز از همین ضابطه پیروی می کنند.

4- با توجه به تغییر کیفیت تعدادی از محصولات در سالهای اخیر بدلایل گوناگون، ممکن است محصولی که بدست شما می رسد با آنچه قبلا داشته اید متفاوت باشد. تعهد عطرافشان ارسال محصول اصل است و تغییر احتمالی کیفیت محصول به شرکت سازنده بازمی گردد. اگر در گذشته از این محصول استفاده کرده اید از عدم تغییر کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

5- غالبا محصولاتی که در فروشگاه موجود اعلام می شوند در واقع نیز موجود هستند اما ممکن است در برخی موارد موجودی به پایان رسیده باشد اما هنوز به بخش مربوطه برای درج در سایت اعلام نشده باشد. لازم است این مسأله را به شما اعلام نماییم تا یک احتمال کوچک برای آن قائل شوید.

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید کافیست جهت برگشت کالا با عطرافشان تماس حاصل نمایید تا پیک عطرافشان جهت تحویل کالا به مقصد شما فرستاده شود.
در صورتی که ساکن شهر های دیگر هستید می بایستی از طریق پست پیشتاز کالا را ارسال نمایید.(عطرافشان تعهدی در قبال ارسال توسط پست هایی به غیر از پست پیشتاز ندارد. هزینه پست با ارائه قبض شرکت پست ، پس از تایید کارشناسان به حساب مشتری واریز می گردد.
هزینه بازگشت کالا در صورتی که مشکل مطرح شده به تایید کارشناس برسد بر عهده عطرافشان می باشد ، در غیر این صورت هزینه حمل و نقل بر عهده مشتری می باشد.
درصورت عدم آگاهی یا اطلاع در استفاده از محصولات ، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و عطرافشان در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

عودت وجه تنها می بایستی به نام شخص خریدار انجام شود.

 

درج نظر

 

1- نظرات پس از درج توسط کاربر، در سایت نمایش داده می‌شوند.

2- نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند باید مرتبط با محصول باشند.

3- نظرات غیر اصلی که بصورت پاسخ به نظر دیگر بوده و با خط آبی نمایش داده می‌شوند می‌توانند بسته به مسیر گفتگوی شکل گرفته، از فضای محصول یا مطلب مربوطه دور شوند.

4- نظرات اصلی غیر مرتبط با محصول و همه پاسخ‌هایی که به آن‌ها داده می‌شود یک جا حذف می‌شوند پس دقت نمایید که فقط به نظرات مرتبط با محصول پاسخ دهید.

5- ثبت نظرات غیر اخلاقی و توهین آمیز می‌تواند منجر به تعلیق فعالیت کاربر متخلف در سایت شود. 

6- از درج نظرات تبلیغاتی یا فروش محصولات شخصی و ارائه اطلاعات تماس خود در فضای عمومی سایت خودداری نمایید.

7- از بحث‌های بیهوده و حاشیه‌ای که فایده‌ای برای عموم کاربران ندارند خودداری نموده و با سعه صدر با نظر مخالف برخورد نمایید.

8- عطرافشان بر روی مطالب درج شده نظارت مستقیم داشته و در مورد نظرات خلاف قوانین بنا بر صلاحدید خود رفتار خواهد کرد.

9- امکان حذف نظرات به صورت کلی و یا حذف اکانت در عطرافشان وجود ندارد.
10- داستان نویسی های طولانی ، حرف های بیهوده ، کل کل کردن و ایجاد تنش و ادامه دادن بحث ها در بخش دیگر مثل انجمن و ...  تحت هیچ شرایطی تایید نمی شود ، در صورت رعایت نکردن موضوع مرحله اول هشدار داده می شود مرحله دوم حساب کاربری بسته می شود. 

11-در صورتی که کاربری حس شود که باعث تنش در سایت می شود حساب کاربری شخص مذکور بسته می شود.
12-گرفتن اطلاعات شخصی افراد اعم از ایمیل یا موبایل از طریق عطرافشان ممنوع می باشد ، در صورت تایید خود شخص مورد نظر نیز این امکان فراهم نمی باشد.
13- نظراتی که به دسته عطر و ادکلن ارتباطی نداشته باشد قاطعا تایید نمی شود

14- جهت حفظ و پایداری فضای سایت تا اطلاع ثانوی امکان درج نظر و اپلود در عطرگرام ، برای محصولات اماراتی مهیا نمی باشد. (تا اطلاط بعدی تنها  بعضی برند های شناخته شده با محدودیت ثبت می شوند، کاربرانی که قبلا روی این برند ها تمرکز داشتند به صورت محدود ، بررسی می شوند)

پرسش و پاسخ

 

1 - از ثبت سوال تبلیغاتی یا سوال غیر مرتبط با موضوع سایت خودداری نمایید.
2 - بخش پرس و پاسخ برای آن دسته از کابرانی که به دنبال درج سوالات کلی در رابطه با خرید عطر یا راهنمایی در رابطه با رایحه ها و موضوعات پیرامون عطر می باشد.
3 - ثبت سوالات و پاسخ های غیر اخلاقی و توهین آمیز می‌تواند منجر به تعلیق فعالیت کاربر متخلف در سایت شود. 


 

اطلاعات پروفایل

 

1- از انتخاب عکس پروفایل مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران خودداری نمایید.

2- عکس‌های نامناسب توسط عطرافشان حذف خواهد شد.

3- در صورت انتخاب نام یا عکس غیر اخلاقی امکان تعلیق فعالیت کاربر در سایت وجود خواهد داشت.

 


 

 

مالکیت حقوقی

 

1- تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به عطرافشان بوده و هر گونه استفاده تجاری از آن تخلف محسوب می‌شود و فرد متخلف مسئول تبعات ناشی از آن خواهد بود.

 

 

امیر
1403/03/02
درود برشما
نزدیک ترین و مشابه ترین بو و رایحه به آکواوومن Rochas Aquawoman چه چیزی از برند های اماراتی خوب یا هر برند دیگه ای پیشنهاد می فرمایید؟؟
سپاس
پاسخ مدیر : سلام فکر نمی کنم موردی باشد
فاطی 🤍
1403/02/23
بامش اینتنس که خیلی خوش بو و خوبههه چطوری بازخورد خوبی نمیگره به نظرم خیلی عطر بی ریسکیه 😭😭
حمید
1403/02/14
پاسخ به کامبیز سخی
سلام استاد
شرکتی بنام طیبستان هم به تازگی تولید عطر را آغاز کرده که وجه تمایز آن طبیعی بودن اسانسها میباشد و حتی خاصیت درمانی هم بر آن قایل شده
سلام وقت بخیر
داخل ایران میشه تهیه کرد؟
پاسخ مدیر : سلام نه متاسفانه
سلام اگه بچ کد برای چک کردن سال تولید هست پس چجوری بفهمیم اصالت عطر رو؟
عطری هدیه گرفتم و بچ کد زدم الان داشتم کامنتارو میخوندم متوجه شدم بچ کد برای سال تولیدهس.
پاسخ مدیر : سلام بله درسته ، بچکد برای سال تولید هست ، تنها می بایستی از فروشگاه های معتبر تهیه شود
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟