امکانات ناحیه کاربری

امکانات ناحیه کاربری

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 7 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :سفارشات منبن‌های مننظرات منلیست مورد علاقه

 

پس از ورود به سایت می‌توانید به بخش کاربری رفته و از امکانات موجود در آن استفاده نمایید. اکنون به توضیح مختصر هر یک از این بخش‌ها می‌پردازیم.

مشخصات فردی

در این قسمت مشخصات اصلی شما درج شده و می‌توانید آن را تغییر دهید. نام شما همان نامی است که هنگام درج نظر در سایت نمایش داده خواهد شد. اطلاعات تماس و تاریخ تولد شما به دیگر کاربران نمایش داده نمی‌شوند.

 

مشخصات فردی

 

سفارشات من

در این قسمت تاریخچه سفارشات شما موجود است و جزئیات هر کدام از آنها را می‌توانید با انتخاب گزینه مشاهده در صفحه جدیدی که گشوده می‌شود مشاهده نمایید.

 

سفارشات من

 

بن‌های من

در این قسمت تاریخچه دریافتی و پرداختی بن‌های شما و مقدار باقیمانده آن نمایش داده می‌شود. به تاریخ انقضای بن‌های باقیمانده خود توجه داشته باشید.

 

بن‌های من

 

نظرات من

یکی از قسمت‌های پرکاربرد در ناحیه کاربری برای کاربران فعال احتمالا همین قسمت است. همه نظرات تأیید شده شما به ترتیب تاریخ در اینجا نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی نام محصول می‌توانید نظر کامل خود را مشاهده نمایید.

 

نظرات من

 

لیست مورد علاقه

آخرین قسمت نیز در برگیرنده محصولاتی است که شما انتخاب می‌کنید. در صفحه هر محصول می‌توانید یکی از گزینه‌های داشتم ، دارم یا می‌خواهم را انتخاب کنید تا آن محصول به این قسمت اضافه شود. در اینجا می‌توانید همه محصولات انتخابی خود را در هر یک از این سه دسته مشاهده کنید.

 

لیست مورد علاقه

 

موفق باشید.

 

سلام
بنده یه سمپل عطر کرید اونتوس رو هفته پیش ازتون خریداری کردم ولی اصلا نه خط بویی نه پخش بویی هیچی نداشت بوشم خیلی برام عادی بود یک نفر هم بوی عطر رو متوجه نشد یعنی کرید به اون گرونی همین بود؟ یا سمپل مشکل داشت خیلی تعجب کردم اصلا تو ذوقم خورد!
سلام
من یه ادکلن dunhill pure گرفتم.
خواستم بگم یه کد پنج رقمی روی جعبه نوشته شده که اصلا هر کاری کنی از بین نمیره.ولی همین کد رو که زیر شیشه ادکلن نوشته به راحتی با ناخن از بین میره.
خواستم بدونم این نشون دهنده ی فیک بودنه که کد زیر شیشه از بین می‌ره یا خیر؟
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب وقت بخیر
خیر نشانه فیک بودن نیست
کلوین کلین اصلا ماندگاری و پخش لو نداره اصلا
سرکار خانم ندا احمدلو
سلام و عرض ارادت
به راستی که این لیست با فاکتورهای دانش و سلیقه منتخب و چیدمان شده است .
ایضا زینو و بنتلی ابسولوت ( به یادمان گوچی پور اوم فقید ) ، جوپ اوم و آونتوس نیز میتوان در این لیست جای داد البته اگر آونتوس را خارج از فاکتور قیمت بررسی کنیم !
چنین مقاله هایی ارزشمند اند و راه گشا
خصوص برای دانشجویان تازه وارد این هنر .
قدردان فعالیت های درخشان شمائیم .
پایدار انشاله
علی وفایی
1401/03/26
پاسخ به حامد
خداییش ۲۰۱۷ رو ۴ شیشه ازش داشتم پربازخوردترین عطری بود ک تو عمرم داشتم بعد از اون ۲۰۱۸ رو گرفتم دیدیم دیگ اون عطر قبلی نیست .. عطرو بخشیدم و دیگ هیچوقت کلاب د نویت نخریدم
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟