آزارو کروم اکستریم پورهوم

آزارو کروم اکستریم پورهوم

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 1 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :معرفی عطر مردانه اکستریم ادو پارفومرایحه عطر

معرفی عطر مردانه اکستریم ادو پارفوم

آزارو جدیدترین عطر مردانه‌ی آزارو کروم را به عنوان نسخه اکستریم، و برای اولین بار به غلظت ادو پارفوم روانه بازار می‌کند. آزارو کروم اکستریم ادو پارفوم عطری قوی و جسور و در عین حال تازه است که با الهام از قدرت اعماق دریا خلق شده است!

آزارو کروم اکستریم پورهوم

رایحه عطر

حس تازگی عمیق و بعد آدرنالینی را تصور کنید که غواص را به این گستره‌ی آبی با محیطی خصمانه سوق می‌دهد. در قلب این ژرفا، هر حرکت حس هیجان فوق‌العاده‌ای را برمی‌انگیزد. در عمق دریا غواص اجازه می‌دهد، علیرغم سردی که او را احاطه کرده است، این حس پربودن شدید بر او فائق آید و در خود غرقش کند. 
«کروم اکستریم تجسم ماجراجویی‌های دوران مدرن است، مردانی که حد خود را بینهایت قرار می‌دهند و این خاطرات فراموش‌نشدنی را با نسل بعد به اشتراک می‌گذارند.»

رایحه آزارو کروم اکستریم پورهوم

ترکیبات تشکیل دهنده

این ترکیب به طور خاص ملهم از شیرجه‌زدن به عمق دریا و حس انرژی و آدرنالین است. شروع این ترکیب هجوم واقعی آدرنالین را با نارنگی سبز معطر عرضه می‌کند که حس انرژی ناب را خلق می‌کند.

حداکثر میزان مجاز دانه سرو کوهی با کوردهای دریایی می‌آمیزد و حس هیجان و غرق‌شدن در آبی عمیق زیبا را بازتاب می‌دهد، در حالی که کورد عنبر ما را به هماهنگی برگردانده و گرمایی آرام‌بخش را در کنار چوب کشمیر به ما عرضه می‌کند که حس اعماق اقیانوس را خلق می‌کند.

بطری آزارو کروم اکستریم پورهوم

شیشه های عطر آزارو کروم اکستریم پورهوم

بیشتر بخوانید : ویدیو کلیپ آزارو کروم آندر د پول ویدیو کلیپ آزارو کروم آندر د پول

 

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
من بالشخصه عطر اصلی را به تستر ترجیح میدهم و آنرا میخرم.چون اولا تمام عطرهای کلکسیونم را درون جعبه خودش نگهداری میکنم پس چه بهتر که جعبه رنگ و لعاب داشته باشد و ثانیا فروش عطر بصورت تستر فقط در کشورهایی مثل ایران رواج دارد و در کشورهای اروپایی این کار غیر قانونی است.پس چه بهتر که کاری که که ذات غیر قانونی دارد انجام ندهیم
مقاله ی ارزشمند دیگری از سرکار خانم احمدلو
زنده باد
روایح اینتنس ، اوپیوم و رافائل ژکساف ( فقط نسخه ی جیبی تولید شده ) را پسندیدم هرچند همگی را تهیه کردم چون علاقمند به تعقیب برندهای ایرانی ام .
به امید موفقیت همه ی برندهای ایرانی
و همه گیری ی عطر بین ایرانیان پرفرهنگ
Nas
1400/06/07
سلام. وقت بخیر.
مینیاتوری ها هم بچ کد جعبه دارند.
آیا روو خود شیشه هم باید این بچ کده باشه؟
این قضیه واسه سمپل ها به چه صورته؟
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب و احترام
تا جایی که اطلاع داریم و دیده شده ،سمپل و مینیاتوری ها نیز بچکد دارند
ali
1400/05/27
ممنون مقاله بسیار آموزنده ای بود.
متاسفانه امروزه در سطح کشور اسانس فروش های مترویی ،چندلیتری مایع بی رنگ هم کناردستشون گذاشتن و به اسم فیکساتیو میفروشند و جالبش اینجاست یه جوری نسخه میپیچند که هرکی ندونه فکر میکنه عطارهای سرشناس دنیای عطر شاگرد این اساتید بودن😁 ،به مشتری میگن بیا مثلا بیست گرم اونتوس بخر تا بهت پنجاه میل فیکساتیو جایزه بدم و ببر ترکیب کن که دیگه میشه ادوپرفیوم اونتوس و با اورجینال مو نمیزنه و خوده کرید هم همینکارو میکنه ، حقیقتا خیلیام که تازه به عطربازی علاقه مند شدن کنجکاو شده و اسانس و اون مایعی که به اسم فیکساتبو عرضه میشه را میخرن، عزیزانی در جریان باشید اسانس هایی که در سطح کشور عرضه میشه رقیق نشده و یا با درصد کمی روغن بی بو به جهت سود بیشتر ترکیب شده اند و این مدل اسانس حتی اگه فرض کنیم از منبع مطمعنی تهیه شده بازم به این شکل بسیار بسیار بسیار خطرناک بخصوص برای سیستم تنفسی و بویایی بسیار مضره ، در ثانی اون مایع بی رنگ و بی بو که به اسم فیکساتیو میفروشن( به احتمال زیاد اب دی یونایزدِ)حتی اگه فیکساتیو باشه اینطور نیست که بگیم اسانس را باهاش رقیق کنیم و میشه ادوپرفیوم یا تویلت، پروسه ترکیب اتانول، اب دی یونایزد و استابلایز یاهمون فیکساتیوهای تثبیت کننده و... لازم داره که هرکدام درصد مشخصی در ترکیب دارند.
دوستانه پیشنهاد میگنم اصلا وابدا سمت اسانس های گرمی نرید.
خوب است که گرانترین عطر دنیا در آسیا و توسط اصغر آقا تولید شده !
این خبر جدای از ارزش عطر ارزشمند است !
آنها خوب میدانند که مسابقه ای بر سر تملک آن در خواهد گرفت بین متمولین جهان که میخواهند سرتیتر و چشمگیرترین باشند .
شاید و حتما مقصد و منزل این عطر ، همان آسیا باشد :)
مسابقه ی ثروت که صاحبان اش میگذارند و لخت مادرزاد میروند چها که نمیکند !
بهترین عطر ، عطر ساخته ی خداست که بدون شک هر نفر یک شیشه به ما عطردوستان در آن جهان داده خواهد شد !
انشاله همه دریافت میکنیم :)