آزارو کروم اکستریم پورهوم

آزارو کروم اکستریم پورهوم

توسط : مدیر سایت آخرین به روز رسانی : 2 سال پیش
اشتراک گذاری :

در این مقاله خواهید خواند :معرفی عطر مردانه اکستریم ادو پارفومرایحه عطر

معرفی عطر مردانه اکستریم ادو پارفوم

آزارو جدیدترین عطر مردانه‌ی آزارو کروم را به عنوان نسخه اکستریم، و برای اولین بار به غلظت ادو پارفوم روانه بازار می‌کند. آزارو کروم اکستریم ادو پارفوم عطری قوی و جسور و در عین حال تازه است که با الهام از قدرت اعماق دریا خلق شده است!

آزارو کروم اکستریم پورهوم

رایحه عطر

حس تازگی عمیق و بعد آدرنالینی را تصور کنید که غواص را به این گستره‌ی آبی با محیطی خصمانه سوق می‌دهد. در قلب این ژرفا، هر حرکت حس هیجان فوق‌العاده‌ای را برمی‌انگیزد. در عمق دریا غواص اجازه می‌دهد، علیرغم سردی که او را احاطه کرده است، این حس پربودن شدید بر او فائق آید و در خود غرقش کند. 
«کروم اکستریم تجسم ماجراجویی‌های دوران مدرن است، مردانی که حد خود را بینهایت قرار می‌دهند و این خاطرات فراموش‌نشدنی را با نسل بعد به اشتراک می‌گذارند.»

رایحه آزارو کروم اکستریم پورهوم

ترکیبات تشکیل دهنده

این ترکیب به طور خاص ملهم از شیرجه‌زدن به عمق دریا و حس انرژی و آدرنالین است. شروع این ترکیب هجوم واقعی آدرنالین را با نارنگی سبز معطر عرضه می‌کند که حس انرژی ناب را خلق می‌کند.

حداکثر میزان مجاز دانه سرو کوهی با کوردهای دریایی می‌آمیزد و حس هیجان و غرق‌شدن در آبی عمیق زیبا را بازتاب می‌دهد، در حالی که کورد عنبر ما را به هماهنگی برگردانده و گرمایی آرام‌بخش را در کنار چوب کشمیر به ما عرضه می‌کند که حس اعماق اقیانوس را خلق می‌کند.

بطری آزارو کروم اکستریم پورهوم

شیشه های عطر آزارو کروم اکستریم پورهوم

بیشتر بخوانید : ویدیو کلیپ آزارو کروم آندر د پول ویدیو کلیپ آزارو کروم آندر د پول

 

نظرات کاربران
آیتمی جهت نمایش وجود ندارد
سلام
بنده یه سمپل عطر کرید اونتوس رو هفته پیش ازتون خریداری کردم ولی اصلا نه خط بویی نه پخش بویی هیچی نداشت بوشم خیلی برام عادی بود یک نفر هم بوی عطر رو متوجه نشد یعنی کرید به اون گرونی همین بود؟ یا سمپل مشکل داشت خیلی تعجب کردم اصلا تو ذوقم خورد!
سلام
من یه ادکلن dunhill pure گرفتم.
خواستم بگم یه کد پنج رقمی روی جعبه نوشته شده که اصلا هر کاری کنی از بین نمیره.ولی همین کد رو که زیر شیشه ادکلن نوشته به راحتی با ناخن از بین میره.
خواستم بدونم این نشون دهنده ی فیک بودنه که کد زیر شیشه از بین می‌ره یا خیر؟
پاسخ مدیر : سلام عرض ادب وقت بخیر
خیر نشانه فیک بودن نیست
کلوین کلین اصلا ماندگاری و پخش لو نداره اصلا
سرکار خانم ندا احمدلو
سلام و عرض ارادت
به راستی که این لیست با فاکتورهای دانش و سلیقه منتخب و چیدمان شده است .
ایضا زینو و بنتلی ابسولوت ( به یادمان گوچی پور اوم فقید ) ، جوپ اوم و آونتوس نیز میتوان در این لیست جای داد البته اگر آونتوس را خارج از فاکتور قیمت بررسی کنیم !
چنین مقاله هایی ارزشمند اند و راه گشا
خصوص برای دانشجویان تازه وارد این هنر .
قدردان فعالیت های درخشان شمائیم .
پایدار انشاله
علی وفایی
1401/03/26
پاسخ به حامد
خداییش ۲۰۱۷ رو ۴ شیشه ازش داشتم پربازخوردترین عطری بود ک تو عمرم داشتم بعد از اون ۲۰۱۸ رو گرفتم دیدیم دیگ اون عطر قبلی نیست .. عطرو بخشیدم و دیگ هیچوقت کلاب د نویت نخریدم
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟