mme mme
7
1400/01/26

معرفی عطر با بوی گرم و شاد

سلام .

درود بر شما من هر بیشتر عطر های گرمی که بو کردم احساس میکنم بوی شاد و سرحالی ندارن بیشتر غمم میگیره وقتی میرم سمتشون میخوام چند عطر گرم بهم معرفی کنید که فضای شاد و شنگولی داشته باشن و بشه راحت تهیش کرد و اینکه کلاسیک نباشه اصلا

alireza .xx alireza .xx
1400/01/26

جناب اسلامی باتوجه به سلایق شما بنظرم یه سری به لاین آی من تیری موگلربزنید.پبورهاوانه،پبورمالت کریشن، بی من اینا گرم هستن ولی غمگین نیستن وبنظرم دم دست ترین عطری که گرم وشاد باشه سی کی وان شاک فورهیمِ که رایحه شادوجوان پسندی داره واین عطربرای فضای شادکلاب ساخته شده،بچکدای جدیدش گویا ضعیف شدن ولی بچ های قبل ۲۰۱۳خیلی خوب هستند.

سلام. در عطرهاب مردانه، عطرهای وانیلی، تونکایی ،شکلاتی و  ادویه های شرقی برای من حس شادی و‌گرمی دارن.

درعوض  عود و چرم و وتیور و اکثر چوبیها و صمغی و دودیها برای درونکاوی و عزلت مناسب هستن.

دیور فارنهایت ۳۲، دیفرنت کمپانی اورینتال لانژ، مرسدس بنز کلاب بلک، زارا ریش وارم ادیکتیو، دیور هوم اینتنس، گرلن ل اینستنت، تیزیانا ترنزی لیلیپور، برخانه، امبراستار، آرمانی کد ابسولو، ۲۱۲ وی آی پی،  فراگامو اومو سیگنچر، والنتینو اومو.

همینطور اینها

له مال ژان پل گوتیر. وان میلیون، ۲۱۲ سک..ی، مجدا بکالی فیوژن ساکری، سایکدلیک لاو، ورساچه اروس، پرادا لهوم، مون بلان لجند نایت، پرادا لونا روسا نیخه های مختلفش

حامدبی حامدبی
1400/01/26

شاگیا از مارلی . اوپوس هشت  . اینترلود. اپیک من هم خوبه

In The Dark In The Dark
1400/01/27
در پاسخ به حامدبی :

شاگیا از مارلی . اوپوس هشت  . اینترلود. اپیک من هم خوبه

اینا شاد و سرحالن؟؟؟!!!!!!!!!!

حامدبی حامدبی
1400/01/29

بله گرمن ولی جنب جوش دارن مثل جوی لیبل غمگین نیستن

Atrafshan logo