هم اکنون چه عطری؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیزم:

برام جالبه بدونم دوستان در همین لحظه که دارید این پرسش و کامنت رو میخونید در حسرت یا بهتر بگم در آرزوی خریدن چه عطری هستین؟

پیشاپیش از پاسخ های جذابتون سپاسگزارم

اعظم اعظم
1401/07/05

وایکینگ کرید

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام و وقت بخیر رضا جان:

رایتش تو این سبک بویی چون دیور در آغاز ابداع کننده و خالق این نوع رایحه بود ،به نظرم هیچ کاری ارزنده تر و شفاف و تر از خودش نخواهد . مگر اینکه بین فلانکنر های خود دیور نسخه پرفیوم رو تست کنی. ولنتینو اومو اینتس هم بدک نیست. من بین برند های اقتصادی مشابه خوب و با کیفیتی رو در برند آلفامونته تست کردم که خیلی شبیه نسخه مادر هوم اینتنس دیور بود 

متشکرم جناب شوشتری عزیز، ما خیلی ازتون یاد میگیریم، یه سوال دیگه داشتم جسارتا، بنده عطر مون نوم است روژ رو به لطف یکی از دوستان گیر آوردم و بسیار دوسش دارم، ماندگاری روی لباس چند روزه داره اما حس میکنم پخش بوش نسبت به ماندگاری کمتره، البته من در همین شهریور ماه تستش کردم در حد چند پاف، تو هوای عسلویه، البته داخل اتاق، کسی اگه کنارم بشینه حتی بعد از یک روز هم متوجه میشه اما در فاصله حدود یکی دو متری بازخورد نگرفتم و ظاهرا متوجه رایحه اون نشدن، خواستم بپرسم این قضیه میتونه مربوط به این باشه که این عطر رو باید در هوای سرد تست کرد؟ آیا هوای سرد یا گرم میتونه روی پخش بوی یک عطر تاثیر بذاره؟ ممنون میشم کمی توضیح بدید، سپاس از لطفتون 

چه سوال سختی ، همین الان یه لیست حدودا ۳۰ تایی از عطر هایی که بهشون علاقه دارم و قصد دارم یه زمان بخرم تهیه کردم ولی خب به اولویت بندی شون فکر نکرده بودم...

ولی خب علی الحساب میگم:

Angel's share by Kilian

Angels' Share #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share 

درود بر شما

Fantomas #ناسوماتو فانتوماس Fantomas  گرچه خیلی ریسکی هستش ولی بنده بسیار پسندیدم و اینکه چون ارزنده نیست و خوش بازخورد کمی دو دل هستم

XJ 1861 Naxos #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos این هم بسیار پسندیدم ولی نت اخر عطر رو دوست نداشتم حال باید باز تست کنم شک دارم چون بلاتر رو در کیف چرمی ام گذاشتم و شاید تاثیر کیف بوده است

مهران مهران
1401/07/20

کرید اونتوس

د مارلی لیتون اکسکلوسیف

کرید هیمالیا

البته اونتوس و هیمالیا داشتم ، اما دلم میخواد اصل و اورجینالشو داشته باشم که با دو پاف هم ازش لذت ببرم ، نه اینکه مثل همیشه ۶ الی ۸ پاف اسپره کنم

سلام به دوستان هنرمند، آقای شوشتری، سخی و...، بنده تو سایت جدید هستم و جدیدا با دنیای عطر اشنایی پیدا کردم، قبلا درحد عطر گرمی بود 😅. یه راهنمایی یه بار تو یه کافه ای یه آقایی عطر خیلی جذابی پوشیده بود ولی خجالت کشیدم بپرم، بوی شیرین ملایم و شرابی داشت، بوی شرابیش منو کشت و سیگار سناتور حتما میچسبه، نظر شما رو خواستم چندتا عطر شرابی معرفی کنید! ❤️

در پاسخ به بابک نوجوان :

چه سوال سختی ، همین الان یه لیست حدودا ۳۰ تایی از عطر هایی که بهشون علاقه دارم و قصد دارم یه زمان بخرم تهیه کردم ولی خب به اولویت بندی شون فکر نکرده بودم...

ولی خب علی الحساب میگم:

Angel's share by Kilian

Angels' Share #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share 

سلام بابک عزیز :

به به چه کاری رو مد نظر داری. امیدوارم زودتر بتونید تهیه کنید این عطر رو.

ممنون از پاسختون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟