😉 17 روز پیش 4

تضاد

Creed

Dior

Tom ford

تضاد
رضا عطردوست
رضا عطردوست
15 روز پیش

درود شاهرخ بزرگوار

مبارک باشه این عکس وزنش خیلی سنگینه😉

من یک عذرخواهی به شما بابت تاخیر در کامنت زیر جنتلیمو بدهکارم، متاسفانه جواب این مکالمات به صورت نوتیفیکشن نمیاد یا شاید آمده و من چندروز کنترل نکردم و پاک شده، به هرحال اینجا جوابتون را می نویسم.

اول اینکه فرمایشات شما کاملا به جا بود، همونطور که گفتین ماندگاری هم حدی داره و خیلی زیادش به دلایلی که نوشتین به صورت عکس عمل میکنه. برای خود من پخش بوی چهارساعته با شعاع دو متر و ماندگاری ده دوازده ساعته عالیه و توقعم از یک عطر با پخش و ماندگاری بالا اینقدره و بیشتر از اون خوب نیست به ویژه که عطرت حالت خطی هم داشته باشه که وضع بدتر هم میشه.

اما پرسش شما در مورد چهار مدل تام فورد باید عرض کنم من لندن و توباکو عود را تست نداشتم و کلا با عطرهای عودی میانه خوبی ندارم مخصوصا اگر غالب باشند اما عود وود یک استثناست که البته به نظرم بیشتر چوبی هست تا عودی ولی هرچی که هست در کمال مهارت و سلیقه و بالانس ساخته شده و یک عطر پر ابهت مردانه است که به نظرم اگر انکرنویر لالیک را تبدیل به یک عطر نیش کنیم، می شود عود وود!!

فابیولس  را دارم و به تمام معنا فوق العاده هست و برای من یک عطر مسحور کننده مردانه با رگه هایی از خصوصیاتیه که اهل عیش و نوش و خوش گذرانه. با این عطر هاله ای از اعتماد به نفس و ابهت در اطراف آدم ایجاد میشه. یه جورایی در حال و هوای تام فورد نویر هست البته نه اینکه شبیه هم باشند ولی به استفاده کنندش حس یکسانی منتقل میکنند.

در مورد عطرهای چرمی باید بگم عطرهای زیادی را امتحان کردم و راستش بیشتر عطرهای معروف از جمله توسکان لدر و کوئییوم و ... سخت پوش هستند و بازخوردها شاید خیلی مطابق انتظار نباشند البته سلایق اطرافیان هم شرطه ولی عموم مردم یا خوششون میاد و یا بدشون میاد و تشبیه به بوهای انیمالیک میکنند. با این حال جای یک عطر چرمی در بین عطرهای هر مردی خالی هست دقیقا مثل عطرهای تنباکویی. خوش پوشترین و البته خوشبوترین عطر چرمی برای من از بین اونهایی که امتحان کردم امبر لدر هست. یک عطر دیگه ای هم اخیرا خریدم بنام وسپرو جروبوئم که اونم در همین مایه هاست ولی رقص نتهای بهتری داره.

Shahrokh
Shahrokh
15 روز پیش

سلام و عرض ادب رضا جان

 

خیلی ممنونم قابلتو نداره برادر

خواهش میکنم رضا جان عزیز اختیار داری بله متوجه هستم خودم هم بعضا زیر عکسی کامنت میزارم نوتفیکیشن نمیشه

 

بله رضا عزیز با فرمایشاتت کاملا و صراحتاً موافقم امبرلدر رو خودم داشتم البته نسخه ادوپرفیوم و خب عالی بود رگه هایی از توسکان لدر رو داره منتهی راحت پوش تر و ملایم تر و با جنب و جوش کمتر

هرچقدر توسکان لدر شیطونه امبرلدر مودبه

سپاسگزارم بابت نظریه خوبت واقعا خوشحال شدم وقتی نظرتو خوندم 

رضا عطردوست
رضا عطردوست
14 روز پیش

شما لطف داری بزرگوار

آرزوی روزهای شاد و پیروز و خوشبویی برات دارم. 

Shahrokh
Shahrokh
14 روز پیش

محبت داری اقا رضا

 

ممنونم به همچنین

برای ثبت نظر لازم است وارد سایت شوید و یا در سایت ثبت نام کنید
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟