• Interlude for Men-آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)
 • Interlude for Men-آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)
 • Interlude for Men-آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)
 • Interlude for Men-آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)
 • Interlude for Men-آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)

Interlude for Men

آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)
مردانه
مشخصات رایحه
گروه بویایی: شرقی چوبی
عطار: پیر نگرین
طبع: گرم
مشخصات تولید
نام برند: آمواج
کشور مبدأ: عمان
سال تولید: ۲۰۱۲
 • عاشقشم
  27
 • می پسندم
  10
 • نمی پسندم
  10
 • - 25 سال
  0
 • + 25 سال
  9
 • + 45 سال
  2
 • روزانه
  0
 • رسمی
  11
تعداد رای های ثبت شده : ۶۹
امضای من
۵
باید تست کنم
۱۴
در برنامه خرید
۵

ترکیبات اعلام شده

ترنج فلفل پونه کوهی
روایح دودیلابدانیوماوپوپوناکس کهربا
چوب صندل سفید چرم عودنعناع هندی

توضیحات

برند : آمواج

 نسخه مردانه اینترلوده از شرکت آمواج همچون سایر کارهای این برند در طراحی متناسب با نسخه زنانه اینترلوده تولید شده و در جعبه مخصوص آمواج روانه بازار شده است. اینترلوده از رایحه‌ای گرم و شیرین برخوردار است و یک تلخی آن را همراهی می‌کند.

ترکیب رنگ آبی و طلایی در شیشه این ادکلن ترکیب متناسبی ایجاد کرده است. سبک جعبه به سبک کارهای آمواج است و ارزشمند و متقاوت بودن را به خوبی منتقل می‌کند. عطرافشان این کار محصوب سال 2012 شرکت آمواج را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کند.
درحال بارگذاری قیمت فروشگاهها

نمره کاربران

Interlude for Men-آمواج اینترلوده مردانه (آمواژ اینترلود)
رایحه
۷
15 رای
ماندگاری
۹
107 رای
پخش بو
۹.۱
122 رای
طراحی شیشه
۸.۵
15 رای

نظرات کاربران (۳۶۰ نظر)

راهنمایی مطالعه نظرات :
* نظرات اصلی که بدون خط آبی هستند نظرات مرتبط با محصول می باشند. نظرات پاسخ که با خط آبی هستند ممکن است از بحث در مورد این ادکلن فراتر رفته باشند.
** برای مطالعه نظراتی که صرفا مرتبط با این محصول هستند نظرات اصلی را مطالعه نمایید.
پاسخ ها را رد کن

امروز صبح وقتی خبر مرگ چارلز منسون را شنیدم یاد آن شب اثیری در آن خانه مجلل بر فراز تپه دربل‌آر افتادم. وقتی شارون تیت همسر ۹ ماهه باردار زیباروی رومن پولانسکی بدست چارلز منسون و گروهش در سال ۱۹۶۹ در وان حمام ناقص العضو و سلاخی شد. خانوادهٔ منسون از نظریهٔ او با عنوان «درهم و برهمی» پیروی می‌کردند. 

چارلز منسون در «درهم و برهمی» وقوع هرج و مرج را پیش‌بینی کرده که بر اثر تنش‌های نژادی و اقتصادی در دورهٔ آخرالزمان رخ می‌دهد. منسون پیش‌بینی کرده که طی دوران جنگ موعود ایالات متحده ویران خواهد شد. هرج و مرج حکفرما خواهد شد و جنون، خشونت و وحشت فرمانروایی می‌کند. 

نظریه درهم و برهم چارلز منسون به شدت یادآور آنومی است؛ جامعه‌ای افسارگسیخته که نشانه‌ی مشخصش فقدان هنجار است. جامعه‌ای در منجلاب فساد اخلاقی و جنسی فرو رفته و پر از جرم و جنایت. مشخصه ضد عطر امواج اینترلود درهم و برهمی است. ملغمه‌ای از سر و صداهای گوش آزار و نورهای چشم آزار ؛ هیچ چیز سر جایش نیست؛ از قدیم می‌گفتند عطر باید آرامش بیاورد؛ ولی اینترلود یک ضد آرامش است. آنومی واقعی است. با آنارشی اشتباه نشود. به اشتباه هرج و مرج را آنارشی می‌نامند. 

آنارشیسم، برخلاف باور عمومی، خواهان «هرج و مرج» و جامعهٔ «بدون نظم» نیست، بلکه همکاری داوطلبانه را درست می‌داند که بهترین شکل آن ایجاد گروه‌های خودمختار است. طبق این عقیده، نظام اقتصادی نیز در جامعه‌ای آزاد و بدون اجبارِ یک قدرتِ سازمان‌یافته بهتر خواهد شد و گروه‌های داوطلب می‌توانند بهتر از دولت‌های کنونی از پس وظایف آن برآیند. آنارشیست‌ها به طور کلی با حاکمیت هرگونه دولت مخالفند و دموکراسی را نیز استبداد اکثریت می‌دانند (که معایبش کمتر از استبداد سلطنتی است.)

اینترلود امواج sloppy درهم و برهم, شلخته, کثیف, نا مرتب
untidy درهم و برهم, نا مرتب. unorganized درهم و برهم, نابسامان, فاقد سازمان, غیر مشتکل, تشکیل نشده. desultory درهم و برهم, بی قاعده, پرت, بی ربط, بی ترتیب turbid کدر, گل الود, درهم و برهم, تیره, مه آلود. intricate پیچیده, بغرنج, درهم و برهم, مرکب. woebegone افسرده, گرفتار غم, درهم و برهم. tangly گوریده, گیردار, درهم و برهم, ژولیده. topsy-turvy وارونه, واژگون, درهم و برهم. nounolio درهم و برهم, شلوغ, مخلوط, چیز درهم ریخته. imbroglio سوء تفاهم, درهم و برهم, مسئله غامض, قطعه موسیقی درهم آمیخته و نامرتب. adverbhiggledy-piggledy درهم و برهم, بطور درهم و برهم. hurry-scurry درهم و برهم, بطور درهم و برهم است. 

تا حالا خیلی‌ها را دیدم اینترلود به خاطر پخش بو و ماندگاری‌اش می‌خرند؛ نهایت ۵ میل به زور مصرف می‌کنند و ازش متنفر می‌شوند و می‌فروشندش. اینترلود عطر قاتل است. در آن شب اثیری بر فراز تپه دبل‌آر در هوا اینترلود موج می‌زده. 

اینترلود پادآرمانشهری پر از تجاوز، جنایت، استعمال مواد مخدر و پر از گروه‌های خلافکار؛ دارای چرخ دنده هایی است که خشونت بی پایانی را بی‌پرده به نمایش می گذارد که با تغییر نسل‌ها کهنه نخواهد شد و همواره جوامع را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این جهان سرشار از تکنولوژی، صنعت و پورن همانی است که حمید هامون سالها قبل فریاد ‌زد: همه‌ش هم به خاطر این شیکم صاب مرده است. راحت لم دادن... معنویت چی شد؟ به سر عشق چی اومد؟
۲۹ آبان ۹۶
5 تشکر شده توسط :
 • رضا تبریزیان avatar
 • سوراکی avatar
 • amirhoseinhedayati avatar
 • کاریز avatar
 • S8 avatar

آفرین سلطان جان،آفرین،باید بایستیم و ایستاده تشویقت کنم.ریویوهات آدمو سر ذوق میاره پسر.ای کاش شماره ای چیزی ازت داشتم.
۲۹ آبان ۹۶

سوراکی عزیز
خیلی خوشحالم که به عطرافشان برگشتید.
اتفاقا" در نظر داشتم طی کامنتی از شما خواهش کنم مارو تنها نزارید و برگردید.
[...]
۲۹ آبان ۹۶
پاسخ مدیر : تبلیغ ممنوع!

یا بدت میاد یا خوشت میاد یا چون به طرز وحشی ای فریاد میزنه که آهای مللللللت... من یک عطر زدم، مجبوره خوشت بیاد
من.... خوشم میاد

حقیقتا شدیدا اعتقاد دارم رایحه ها به کودکی ما برمیگرده... من اهوازیم و یقینا بیشتر از خیلی از شهرهای مرکزی کشور با عرب زبانان و عرب ها آشنایی دارم. فرهنگ و سبک زندگی و رایحه ها و ادویه هایی که در طبخ غذاهاشون استفاده میکنن (میکنم) باعث میشه روح این کار رو حس کنم
خیلیا رو دیدم میگن اه اه اه بوی سوختن چوب میده
ولی واسه من اینجور نیست
عود، ریشه محکمی در فرهنگ اعراب داره و این کار بازسازی فضای عود رو‌خیلی خوب و تاریک نشون میده
.
تصور اینکه توی یک هم نشینی چند عرب زبان نشستی و بوی هزیمی که داره میسوزه تا قهوه تلخ عربی رو بجوشونه و بوی عودی که در حال سوختنه فضای اتاق رو پر کرده، هرگز برای کسی که با این فرهنگ آشنایی داره، اصلا دور از ذهن نیست و بعضا حتی نوستالژیک هم هست. پس اگر دوستی توی قلب کشور با رایحه های تندی که عرض کردم غریبه، هرگز به معنای بدی این عطر نیست
۲۶ آبان ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • پویا avatar
 • مهدی avatar

Interlude by Jackson Pollock! 
Explore and redefine perfumery by a comparison between Jackson Pollock and Christopher Chong 
به پکیج اینترلود خوب دقت کنید و بعد سراغ نقاشی های اجکسون پولاک برید.. انتزاع پروسه ای هست که شما مجموعه ای از اطلاعات ، پیام ها و احساسات و گزاره ها رو در قالب و کالبدی کوچکتر گردآوری میکنید. بو یک مفهوم انتزعی هست. چرا که با یک بار بوییدن یک رایحه از جانب شما ، مجموعه ای از احساسات، کلمات و تصاویر رو به خاطر میارید. آنچه که پولاک به سراغش رفت همین بود. زیرپای گذاشتن زبان های گذشته برای ارتباط با مخاطب به شکلی جدید تا مفهومی رو خلق کنه که بدون واسطه و پیش گویه های قبلی و نگرش شخصی روایت و تفسیر بشه..قرار نیست برای دیدن باد خطوط مواج رسم کنید. همین که خم شدن و پیش ربتن شاخه ی درختها رو نشان بدید یعنی باد حضور داره.. در مواجهه با تصاویر پولاک شما از هر گونه داوری قبلی خلع سلاح میشید و تنها شمایید و اثر. گویی مواجهه ی بشر امروزی با جهان رو در روش که به سرعت در حال تغییر هست و هیچ کدام از آموزه های قبلیش نمیتونه در این مواجهه به او کمکی کنه. این اتفاقی هست که در اینترلود رخ میده. رایحه ای با صدها چهره که اگر با پیش داوری ها سراغش برید هرگز به شما اجازه ی ورود و تفسیر نمیده. 
این مطلب بهتره که اینجا به پایان برسه. اما برای اینکه راز آمیزی جهان هنر رو به این سطرها ختم نکنم مطلبی قابل تامل و عجیب و هولناک رو عرض کنم که تنها بیانش میکنم و نه تصدیق.
نوربرت لینتن در کتاب تاریخ هنر مدرن میگه: سازمان سیا به شیوه های مختلف در صدد این بر اومد که با گسترش هنر انتزاعی (خصوصا اکسپرسیونیست انتزاعی ) با هنر شرق(که بطور مستقیم آبجکت ها رو نمایش میده و زبان کلاسیک و روشنی داره و از پیچیدگی فاصله میگیره) مبارزه کنه و تضعیفش کنه. بدین صورت که مخاطب رو از ویژگی های هنر شرقی دور کنه و در این راه اتفاقا هنرمندان شرقی رو به کار گرفت. 
اینکه چانگ جزوی از این پروژه هاست یا خیر موضوع صحبت من نیست . اما خواستم یادآوری کنم که هنری که شما بر پکیج یک عطر میبینید تا کجا میتونه پیش بره و موضوع صحبت بشه. هنر، سحر انگیزه.
۱۹ آبان ۹۶
12 تشکر شده توسط :
 • S8 avatar
 • امیر جلالی avatar
 • ف . ک avatar
 • شادمهر حاجیان avatar
 • حامی avatar
 • ریما avatar
 • میلاد avatar
 • رضا تبریزیان avatar
 • ssh avatar
 • م. س. avatar
 • امیر avatar
 • احمدp avatar

ایکاروس عزیز،
مطلب بسیار جالبی رو پیش کشیدید. اولین بار که طرح پکیج این عطرو دیدم برام آشنا بود مثل خاطره ای دوردست که دقیقا یادت نمیاد چیه ولی روزمرگیهای زندگی اونو یادم برده بود. برام جالبه که تو برندی مثل آمواج هم چنین کانسپتهای هیجان انگیزی اجرا میشن. خوندن چنین مطالبی مثل کشف دوباره اون عطر هست. ممنون
۱۹ آبان ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • صالح رویایی avatar
 • شادمهر حاجیان avatar
 • ssh avatar

دقیقا در زمانه‎ای که هنر مدرن سر برآورده بود و جنبش "هنر برای هنر" محافل هنری و به خصوص اهالی جنبش آوانگارد آن زمان را فرا گرفته بود، با حمایت های مادی/رسانه‎ای وسیع و عجیب (بطور مثال راکفلر بیش از 2500 تابلو از این آثار را خریداری کرد و در راهروهای بانک های چیس منهتن نصب نمود و امثال پولاک و روتکو و غیره از دخمه ها و گاراژ هاشون به پنت هاس ها و خانه های چند هکتاری نقل مکان کردند) از اکسپرسیونیسم انتزاعی به عنوان سلاحی مقابل نفوذ ایده های سوسیالیستی بهره بردند. منطقی و زیرکانه بود; این سبک هنری در همه ی زمینه ها بجز سیاست انقلابی بود.
دور از انتظار نیست که ریشه های این جریان عظیم هنوز هم خشک نشده باشد. "عطر" دقیقا مکان هایی از مغز انسان رو هدف میگیره که امکان ایجاد یک ایده، تصور و به طور حتم یک "توهم" رو داراست. نظم نوین شدیدا به توهم نیاز دارد.
۲۰ آبان ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • میلاد avatar
 • حامی avatar

منظورتان از "از اکسپرسیونیسم انتزاعی به عنوان سلاحی مقابل نفوذ ایده‌های سوسیالیستی بهره بردند" همان سوسیالیسم تخیلی است که بدون تحلیل علمی از پدیدهای اقتصادی و اجتماعی و بدون ارائه راهکارهایی مبتنی بر تحقیقات علمی برای رفع مشکلات اقتصادی یا پیاده شدن نظام اقتصادی مورد نظر افسانه خانه دایی یوسف آفرید؟

پیشنهاد می‌کنم رمان در دل گردباد بخوانید؛ نوشته شورانگیز یوگینا گینزبورگ. خیلی از صحنه‌هاش در ذهنم موندگار شده. کمونیست‌های مومنی که در اردوگاه کار اجباری مجمع الجزایر گولاگ و زیر شکنجه استالینی معتقد بودند این اشتباه ماموران دولتی است که باعث محکومیتشان شده وگرنه نظام همچی قصدی ندارد.

می‌گویید "عطر دقیقا مکان هایی از مغز انسان رو هدف میگیره که امکان ایجاد یک ایده، تصور و به طور حتم یک "توهم" رو داراست. نظم نوین شدیدا به توهم نیاز دارد." تاریخ قضاوت خواهد کرد توهم سرمایه‌داری گولاک نیافرید و این سوسیالیسم تخیلی بود که جنایت بر علیه بشریت خلق کرد. به یاد سرزمین سردسیر و یخبندان سیبری و استپ‌های قزاقستان و بیابان‌های خشک لم یزرع ترکمنستان که انسان در آن جان داد. 

"خانه دایی یوسف" اصطلاحی بین چپ‌های سرخ سرزمین ایران بود و نام مستعار اولین اردوگاه سوسیالیستی تاریخ؛ شوروی و رهبر آن تاواریش جوزف استالین بود و در نظر کمونیستهای مومن آن دوره خانه دایی یوسف در هر صورت جای امنی برای آنها و بهشت سوسیالیسم بود.

کتاب خانه دایی یوسف توسط اتابک فتح‌الله‌زاده نوشته شده و به سرگذشت وحشتناک فداییان اکثریت در مهاجرت به کشور مادر سوسیالیسم می‌پردازد. فقر و بدرفتاری عوامل حکومتی شوروی، بی کفایتی و فساد مسئولین سازمان و نگاهی به وضعیت اسف بار زندگی در جامعه شوروی اشک از چشم هر انسان آزاده‌ای می‌گیرد. 

اگر عطر و ادکلن جهان سرمایه‌داری بتواند برای لختی انسان را از این جهان که به قول فروغ به لانه‌ی مارها مانند است از دور کند من سر تعظیم در برابر نظم نوین جهانی فرود می‌آورم. 
۲۰ آبان ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • م. س. avatar

به سلطان عطربازهای ایران و توران

متن بنده معطوف به هیچ کدام از طرفین دعووی مورد علاقه‎ی شما نبود اما به طور یقین اطمینان دارم اگر در یکی از بزنگاه های تاریخ وادار به جهت گیری باشم مطمئنن جهت شما را انتخاب نخواهم کرد. 

منظور از استفاده از این جنبش هنری به عنوان سلاح ارجاعی دارد به دهه های 30 و چهل و زمانه ای که تروتسکی در آمریکا به همراه برتون و ریورا جنبشی رادیکال به راه انداخته بودند که نهایتا از دل آن هنرمندانی همچون پولاک و روتکو نیومن و غیره بیرون آمدند. تبلیغات وسیع و گسترده ای بر روی آثار این هنرمندان (گروه روتکو و هم قطارانش) انجام شد تا به جهان و به خصوص به آمریکا نشان دهند که لیبرال دموکراسی، بازار آزاد و غیره و غیره که در آمریکا وجود داشت منتج به خلق این آثار به زعم آنان "با شکوه و غنی" شده است و این مهم به وقوع نمی پیوندد مگر در آغوش آزادی ای که آمریکا منادی آن است. در حالیکه در سمت مقابل هنر درگیر رئالیسمی خشک و بی روح است که ریشه در جهان بینی آنها دارد. این مسئله بدل به یکی از مهمترین تقابل های دو جریان شد و برنده غرب بود. هرچند که سالها بعد از شروع این جنبش "غنی" آثار پیرو مانزونی (سرچ کنید) شگفتی آفرید.

فرمودید "تاریخ قضاوت خواهد کرد.... " تنها به این جمله بسنده می‎کنم که به نظر بنده هیچ امر مبارکی در اینکه در زمانه ی ما میلیارد ها انسان در حال معامله ی روح خود هستند وجود ندارد.

عرض بنده راجع به تاثیر گذاری عطر نیز در بردارنده ی انتقاد به خود هنر عطرسازی نبود که تنها در امتداد نظر ایکاروس عزیز وجود این امکان را جدی تر فرض کردم.
۲۰ آبان ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • میلاد avatar

با سلام به همۀ دوستان عطر افشانی : 
فارغ از هر گونه جبهه گیری این رو بدونید که دوست اگه براتون دوست باشه همیشه دوسته حتی اگه صداتو بشنوه یا نشنوه 
هر آدمی که با ارزش باشه حتی اگه ایرادهایی هم داشته باشه از ارزش ذاتیه اون کم نمیکنه این رو گفتم که بدونید آدم با ارزش هر جا که باشه با ارزشه مگر اینکه عده ای ناخواسته یا خدای نکرده خواسته بخوان اون رو خراب کنند که امیدوارم اینجور نباشه چون گاهی اوقات تعریف زیادی میتونه معنیه دیگه ای داشته باشه ، اگه دوستانی هم عیب و ایراد اون شخص رو گوشزد کنند مطمئن باشید اون شخص اینقدر با جنبه هست که اون ایرادها رو برطرف کنه که همچنان در جامعه ارزشمند باشه  
اولین کامنت دکتر هومن مدارا در این سایت که همیشه برای نظراتِ با ارزشش احترام قائل بودم و قائل هستم :

ایکاروس :
سلام و احترام و خوشحالم که در این جمع هستم. سالهای زیادیه که مصرف کننده عطر هستم اما اطلاعات تخصصی نداشتم. مدتی پیش با اصرار فروشنده که ده ساله بطور مداوم مشتریش هستم راغب شدم که آموایج اینترلود رو تهیه کنم. عصرش رفتم مطب و تقریبا تمامی بیمارام از بوی بد داخل مطب شاکی بودن. تقریبا نا امید شدم از استفاده مجدد این عطر. حتی منشی مطب گفت که اون شب رو تا صبح سر درد داشته. چند روز بعد، قبل از پیاده روی شبانه، بطور اتفاقی دوباره چند پاف از عطر رو اسپری کردم و در هوای سرد بیرون قدم زدم. بدون استثنا تمامی افرادی که از کنارم عبور.میکردن بعد از ده قدم اسم عطر رو.میپرسیدن. متوجه شدم این عطر رو نباید در فضای بسته و.گرم استفاده کرد. ماندگاری این عطر در این حد بسیار زیاد شاید حتی نقطه ضعف این عطر باشه. حتی پس از شستن لباس باز هم میشه اون رو استشمام کرد. در این چند ماه عطرهای بسیار زیادی رو پس از تست تهیه کردم. عظرهایی نظیر وویاژ هرمس، بنتلی اینفینیتی، ایده ال گویلران، انوی گوچی، لالیک و انواع و اقسام بولگاری، عوود وود تام فورد و اسانس نایاب دارک ماسک که هدیه دوستی بود و فکر.میکنم گرمی حدود سی دلار قیمت داره اما با این حال رایحه بنتلی اینفینیتی علی رغم ماندگاری و.پخش بوی کم من رو راضی نگه میداره. و این عطر هم خاص ترین عطری بوده که استفاده کردم. 

همیشه گفتم دوستان قدر همدیگه و احترام همدیگه رو نگه داریم بخصوص وقتیکه اون شخص اسم خودش رو گفته باشه مطمئن باشید کار خیلی آسونیه .

روز خوش موفق و پیروز باشید .
۰۲ آبان ۹۶
7 تشکر شده توسط :
 • محسن خیاط avatar
 • reyhane avatar
 • Ali lotfi avatar
 • احسان avatar
 • مهدی avatar
 • azi avatar
 • پویا avatar

جناب خسروی سلام.
به فاصله کمتر از صد کامنت بعدش یکی از دوستان که متوجه شده بودن ایکاروس کیه و قبلا رویوهاش رو جاهای مختلف خونده بود حدس زده بود و و از ایشون پرسیده بودن علت این ناشناس نوشتن چیه. که ایشون توی اینستاگرام پاسخ دادن و چند ماه قبلم توی یکی از پست ها توضیح دوباره داده بودن. ایکاروس از سال 94 اینجا مینویسه ولی من و خیلی دیگه از دوستان که از نزدیکتر ایشون رو میشناسیم میدونیم از سال 2008 راجع به عطر مینویسن. اگه از دنبال کننده های اینستاگرامشون میبودید حتما لینک مجلاتی که توش مینوشتن رو میتونستید ببینید یا ازشون بگیرید. ایشون توی کامنت های اخیرشون یکبار دیگه علت ناشناس نوشتنش رو توی عطرافشان به طور واضح توضیح داد. اولین کسی که فهمید آقای هومن در واقع همون ایکاروس هست توی اینستاگرام چندین بار کامنت میزاشت و در نهایت دوستان دیگه که قدیمی تر بودن ایشون رو به جا آوردن. خیلی از دوستان اینجا از دنبال کنندگان پیج ایشون بودن و میتونن تایید کنن این وقایع رو. دلیلی که بر شمردن این بود که میخواستن حضوری معمولی و کوتاه و ساده داشته باشن . در پست های زیادی خیلی از عطارهای بزرگ مثل عطار برند مین نیویورک یا عطار برند نوبیله برای ایشون کامنت میزاشتن و طبق جملاتی که رد و بدل میشد میشد فهمید دوستی شون به سالها قبل بر میگرده. بارها این کامنت شما و مشابه این رو از ایشون جو یا شده بودن قبلا دوستان و بارها جواب گرفته بودن. یک نکته اما ایجا غافل میمونه. این چه هجمه تمام ناشدنی هست که به ایسون دارید؟ اونم از سمت کسانی که خودشون بارها ایشون رو به عنوان خبره تایید کردن. ناگهان ورق برگشت یا چی؟ اما بازم باوز کنید حتی اگر بگیم ایشون از سال 94 برای اولین بار با عطر آشنا شدن بازم یه نکته ای این وسط هست که جای تفکر داره. چجور یه آدم میتونه 2 هزار تا رویو بنویسه که پونصدتاش کاملا تخصصیه و با هر سرچ و جستجویی نمیشه یه اشتباه از اون رویوها گرفت. رابطه ایکاروس با همه هم عالی بودش. جز یکی دو نفر که بهشون هتاکی میکردن. اینکه بعد از مدتی سکوت با این کامنت برگشتین جای تعجب داره. یین من ایکاروسم. اقای محمد هم ایکاروسه. آقای افشین هم ایکاروسه. علی لطفی هم ایکاروسه. آقای کبیری هم که ایکاروسه. هزار تا فالاور مشتاقشون که همگی ایکاروس بودش. اینهمه عطرباز توی ایران ایشون رو در این زمینه متخصص میدونن هم همگی ایکاروسن. باشه. ته قلبتون چی ؟ ته قلبتون چی میگه؟ کسی از ایشون آگاه تر و مسلط تر به عطر میشناسین؟
۰۲ آبان ۹۶
5 تشکر شده توسط :
 • رضا تبریزیان avatar
 • مهدی avatar
 • Scholar avatar
 • azi avatar
 • ssh avatar

به به، آقا رضای گل
مدتی بود تشریف نداشتی مرد بزرگ، تو اون سایت فروش عطر هم پیگیری کردم، اما متاسفانه اونجا هم نبودی، دلتنگت بودیم.
خواهش میکنم اینجا باش و به این هیاهوی بسیار برای هیچ اهمیت نده. اینها فقط Noise هستش آقا رضا، مهم نیست.
۰۲ آبان ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • مهدی avatar
 • Scholar avatar

سلام و احترام. در روزهای اخیر از جانب عالیجنابان کبیری ، شهرام ، نیازی و دوستان دیگر از بنده ی کمترین خواسته شد با حضور در عطرافشان به این مشاجرات و نزع و ستیزها که خاطر دوستان رو مکدر کرده بود پایان بدم. جویا شدم چه قسم از نزاع و مشاجره؟ پاسخ شنیدم که بعضا پرخاش و تندپرانی به شخص بنده. فرصت کوتاه داشتم اما امر این عزیزان رو مطاع دونستم و صبح امروز گذری بر کامنتها داشتم. نکته ی توهین آمیزی به خودم نیافتم که لازمه ی پاسخی باشه جز یک توهین : دفاع سر سختانه جناب رئیسیان از شخص خودم. خوانش و تصحیح دیکته ای که  ایکاروس و هر انسان دیگری با رفتارش مینویسه از مدیوم و قاب مجازی از زاویه ی ناآشنایی هست و نه از زاویه ی بدخواهی و در این مدیوم هر نقدی از نظر من مجاز هست. جناب رئیسیان اگر حقیقتا از همراهان بنده حقیر بوده باشید بایستی بر این نکته مشرف بوده باشید که ایکاروس و یا هر منتقدی که نقد بی محابا و خالی از ته نشینی و گرته ی تعارف براش در اولویت هست ، از نقد تند استقبال میکنه. شما رو متصل میکنم به پاسخ شاملو به نقد شفیعی کدکنی. آیا از من نقد آرام خوانده اید که انتظار دارید دیگران من رو آرام نقد کنند؟ ادبیات نقد ، گاه علمی ، گاه کوچه بازاری ، گاه آکادمیک و گاه سخیف میتونه باشه اما اگر قرار باشه نقد شکاننده نباشه و فریاد نزنه که واویلاست. خودمانی تر بگم : قر دادن و شکلک و لوس بازیه. بیشترین ضربه رو از دوستانی پاک نیت اما خلط مسلکی چون شما دید ایکاروس که با فریادهای استاد استاد تون ضلع و محیط و مثلث به دور بنده کشیدن و با حاشیه و اضلاع و زاویه های تیزی که برای من ساختید مانع نزدیک شدن دیگران شدید. فضایی در او مثمر ثمر هستی که حضورت آشفتگی به بار نیاره. بدبینان و ساده دلان علاقه چسبنده ای به پرخاشگری نسبت به من در اینجا داشتن که حضور من و کلیت سایر رو رو با تشنج همراه میکرد. من به بهای ایجاد آرامش از این فضا جدا شدم اما کامنتهای شما دقیقا جدایی من رو بی معنا میکنه. هر نقدی به من وارد هست جزچند مورد که توهین به خانواده م مقدمه و موخره ی خط قرمزهای من هست. دیگری سواستفاده تجاری از نام ایکاروس هست. اینکه احیانا دوستی حسب اقتضای کلامش بنده رو با القاب مختلفی مورد لطف قرار داده که توهین نیست مهراد جان. یا از سر نا آشنایی هست یا از سر مدوامت شما در مقابله با اونها. ایکاروس یک باکس در این سایت داره که سعی کرده قابل لمس و قابل دفاع باشه و اگر این باکس نتونه از خودش دفاع کنه و برای هر نقدی لازم باشه خود ایکاروس یا کسی جز او پاسخگو باشه که از قضا ایکاروس سزاوار نقد تند هم هست. به لذت تون از عطرها ادامه بدید لطفا و بیش از پیش به واژه "حرمت" چشم بدوزید. حرمت خویش و حرمت مکان و حرمت کسانی که از ما بزرگترند و میبینند و کسانی که کوچکترند و می آموزند. 
برقرار باشید و در امان و آرامش. 
۰۲ آبان ۹۶
20 تشکر شده توسط :
 • صالح رویایی avatar
 • حامی avatar
 • Apocalypse avatar
 • اشکان بانیانی avatar
 • اشکان کیانی avatar
 • Scholar avatar
 • azi avatar
 • علی avatar
 • ریما avatar
 • Ali lotfi avatar
 • رضا تبریزیان avatar
 • سوراکی avatar
 • امیر avatar
 • زهرا.ع avatar
 • Mohammad avatar
 • مهدی avatar
 • reyhane avatar
 • ssh avatar
 • پویا avatar
 • Mahdi avatar

قبل از هر چیز از همه دوستان عذر میخوام که مبادا توی صحبتام به کسی اهانتی بشه
الان چند وقتی هست که میبینم هم میگید به آقای ایکاروس توهین شده.ایشون دلخوره و ...اما نمیفهمم.!!! مگه ما عاشقان عطر اینجا جمع نشدیم که از تجربیات همدیگه توی انتخاب عطر استفاده کنیم؟مگه از اینجا بودن چیز دیگری عاید ما میشه؟اینهمه دشمنی و دعوا علتش چیه؟؟؟؟بخدا مبهوت موندم از دنیای کوچک خیلی از آدمها!! مگه اینجا جز یه سرگرمی برای ماها هست؟؟.چرا باید یه نفرو تا این حد ناراحت کرد اونم توی همچین محیطی.اون بنده خدا حضورش و حرفاش مگه چه مشکلی برای کسی داشت که بهش توهین شده!! شمارو به خدا این رفتارها بچه گانه نیست؟!!!..
۰۲ آبان ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar
 • پویا avatar
 • Scholar avatar

آقای رئیسیان سلام :
من چطور میتونم دوستان خودم رو در این سایت تنها بگذارم در حالی که ناراحت هستند ؟ دوست آن است که دست دوست گیرد در پریشان حالی 
شما و بقیه ، همگی باارزش هستید و من بین هیچکدوم فرقی نمیگذارم و دوست دارم که همتون باهم بدون منظور صحبت کنید ، شما نظرات قبلیه منو نخوندین ؟ آیا متوجه نشدین که من داشتم بطور غیر مستقیم از اون عزیزانی که دلخوری داشتن با رَوش خودم یه جوری دلجویی کرده باشم و از خودم مایه میگذاشتم که دلخوریها از این سایت پاک بشه ؟ خیلی از دوستان متوجه شده بودن ولی بهر حال شاید روش من کمی ابتدایی بوده !
آیا میدید که همیشه از دوستی بیشتر حمایت میکردم تا عطر و ماشین و مادیات ؟ تاز وقتی یه نفر اسم خودش رو گفته باید با ادب و احتیاط بیشتر باهاش صحبت کرد چون اون قوم و خویشش مشخص شده و محترمه 
با همۀ این احوال ، حقیقتش نتونستم شما دوستانم رو رها کنم ، دلم برای همتون تنگ میشه حتی برای دکتر مدارا نمیدونم چرا ؟

روز خوش .  
 
۰۲ آبان ۹۶
4 تشکر شده توسط :
 • محسن خیاط avatar
 • احسان avatar
 • مهدی avatar
 • پویا avatar

سلام جناب ایکاروس
از حضور شما در سایت خیلی خوشحالم بارها در مورد شما شنیدیم و چقدر دلمون میخواست خودتون و زیارت کنیم فکر میکنم توهین کنندگان به خانواده شما دیگه حضور ندارن و من دلیلی بر غیبت شما نمیبینم حتما حضور داشته باشید چند تن از کاربران مدام با نام بردن از شما چهره خودشون و شما را مخدوش کردن و من به همین سبب لازم میدونم حتما حضور داشته باشید به یکی از دوستان گفتم بدترین نوع تخریب در بد دفاع کردن از شخص یا موضوعی خاصه جمع حاضر همه افراد با ارزش هستند و فضای سایت کاملا دوستانه هست من حتما درخواست دارم که جمع و ترک نکنید چون به میزان دانش شما اعتماد دارم و متنتون را هم منطقی و عاقلانه دیدم پس هم شما هم جناب خسروی با حضور خودتون هر چه بیشتر سایتو به سمت هدف خودش هدایت کنید امیدوارم ان شاءالله با حضور همه دوستان هر روز به دانشمون اضافه بشه شخصا بعد از مدتها کامنتهای جنابان خسروی و ایکاروس خوشحالم کرد و علاقه وافری به حضور این عزیزان دارم روزتون بخیر و شادی یا علی مدد
۰۲ آبان ۹۶
5 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • مهدی avatar
 • Scholar avatar
 • reyhane avatar
 • پویا avatar

سلام دوستان
تمام مشکلات از جایی شروع میشه که فردی خودش یا با متصل کردن خودش به دیگران کامنتهای دیگران رو مورد تمسخر قرار میده. 
جناب ایکاروس
اگر همه ی اینها یک نمایش بوده که به شما برای ذهن خلاقتون تبریک میگم، واقعا تواناییتون در حد یک فیلمنامه نویس هستش.
اگر هم واقعیت داشته که خوشحالیم از حضورتون.
امیدوارم با احترام به همدیگه فضای آرام و معطری رو تجربه کنیم.
عطر افشان برای همه ی کاربراست و پدر خوانده نداره.
۰۲ آبان ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • احسان avatar

میشه خواهش کنم این بحثاروتموم کنیین؟ما همه به این سایت میایم که نقدوبررسی های افراد باتجربرو راجب عطر بخونیم...چرا انقدر به حاشیه میرید و دعوا دارید باهم؟اختلاف نظر ناشی از اختلاف سلیقه تا ابد هست...چن وقته به جای نظرات حرفه ای راجب عطرا داریم بین دعوای چند نفر پاس کاری میشیم..
۰۲ آبان ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • the memorizer avatar
 • azi avatar
 • Scholar avatar

پویای عزیز سلام بابت کامنت قبلیتون از شما ممنونم ، البته فقط حسابرسا پوست کلفت نیستن ، منتهی پوست نازکا هم میتونن کمی پر طاقت باشن یه کم صبر و حوصله میخواد تشکر میکنم
در مورد کامنت آخرتون جسارتاً چند تا از جمله هاتون رو تایید نمیکنم چون ممکنه اشتباهی پیش اومده باشه اما دو تا از جمله ها رو تایید میکنم 
حالا فکر میکنم که شما و بقیۀ دوستان تفاوت دوست واقعی رو متوجه شده باشین 
perfumer عزیز از شما هم ممنونم که لطف دارین شما مرد جوان و عاقلی هستین شک ندارم 
ایکاروس یا همون دکتر مدارای عزیز هر آدمی که مثل شما بزرگ ببینه و بزرگتر ها رو هم ببینه نشان از بزرگیه خودشه در هر صورت از همگی تشکر میکنم .

شب خوش . 
۰۲ آبان ۹۶
6 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • perfumer avatar
 • reyhane avatar
 • احسان avatar
 • مهدی avatar
 • پویا avatar

رضا خسروی عزیز
جای بسی خرسندیست که به این جمع برگشتید. همیشه با تواضع دیگران رو کمک میکنید.
درخت هر چه پربار تر، افتاده تر.
۰۲ آبان ۹۶
4 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • احسان avatar
 • Scholar avatar
 • مهدی avatar

سلام آقای خسروی عزیز
خدا رو شکر که برگشتید .
خیلی خوشحال شدم از حضور دوبارتون
 جای خالی نظرات کاربردی به دور از تعصب و مهمتر از همه بدون تملق شما در سایت واقعا احساس میشد.

سایتون ماندگار 
 

۰۲ آبان ۹۶
4 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • مهدی avatar
 • Scholar avatar
 • پویا avatar

احسان عزیز سلام و تشکر لطف دارین دوست من : 
در ضمن شما این عطرو تست کردین ؟ چه بویی داره ؟ از نظر من خیلی خوشبو و با کیفیته البته برای اظهار نظر کامل باید چند مرحله تست بشه . 

شب خوش . 
۰۲ آبان ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • azi avatar
 • احسان avatar
 • مهدی avatar

من یک بار این عطر رو تست کردم واقعیت اصلا نتونستم با فضای دودی و به نظرم ادویه ای این کار کنار بیام در اولین و آخرین تستم بویی شبیه زردچوبه حس کردم که اصلا برام خوشایند نبود...
۰۲ آبان ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Scholar avatar

سلام به همه ی دوستان عطرافشانی
ما همگی عاشق هستیم و معشوق یکی ست.همه گمشده ای داریم و اون رو در دنیای روایح جستجو میکنیم یا حداقل خودمون رو سرگرم میکنیم.
عجیبه که نمیتونیم همدیگر رو تحمل کنیم.میخواهیم دیگران همون چیزی رو بپسندند که ما میپسندیم.
اگر کسی چیزی رو خواست که ما نمیخوایم ،شمشیر رو از رو میبندیم و به جان هم می افتیم.انگ بیسوادی کمترین چیزی ست که نثار طرف متقابل میکنیم.
آقا جان من از موسیقی رپ بیزارم ولی بیزاری ام رو با نفرت نشون نمیدم.
خب موسیقی رپ هم مخاطب خودش رو داره.من که نمیتونم با دلیل و برهان ثابت کنم بهترین موسیقی موسیقی کلاسیک است.
اصلاً چیزی بنام بهترین موسیقی وجود نداره همین طور هم چیزی بنام بهترین عطر وجود نداره.
ظاهراً این دعواها و درگیریها برای بعضی از دوستان عزیز نوعی تفریحه مثل خود عطر.
من نمیخواستم کامنتی بذارم ولی دیدم انگار همه منتظر دیگر ی هستند.
دوستان عزیز ،
بیایید به همدیگه احترام بذاریم با هر سلیقه و دیدگاه عطری و از این مهمتر همدیگه رو تحمل کنیم اگر سلیقه ی کسی با ما هم سو نبود و فرق داشت.
من خیلی سعی کردم و میکنم که کامنت کسی در مورد رایحه ی عطری برام واکنش نداشته باشه جز یه مورد که کاربری گفت:
اپیک آمواژ بوی صابون نخل میده!
باشه عزیزم تو درست میگی!
اصلاً من چرا باید خودم رو درگیر این موضوع کنم؟
باور کنید اون دوست عزیز عاشق بوی صابون نخل بوده و حالا همین عشق رو در اپیک دیده!
به تمام سلایق و دیدگاهها احترام بذاریم و همدیگه رو تحمل کنیم حتی اگر یک صدم کامنت دوستی موثق و درست نباشه.
همه عاشق هستیم و در یک معشوق مستحیل هستیم:
عطر.......................
۰۳ آبان ۹۶
9 تشکر شده توسط :
 • صالح رویایی avatar
 • اشکان بانیانی avatar
 • رضا تبریزیان avatar
 • reyhane avatar
 • سوراکی avatar
 • azi avatar
 • مهدی avatar
 • ssh avatar
 • امیر avatar

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستانی که به تازگی این عطر رو تهیه کردن لطف کنند بگن که ایا پخش و ماندگاریش مثل سابق هست یا این هم دچار مرض ریفورموله شده؟ من توسکان لدر گرفتم بیشتراز یه ساعت ماندگاری و پخش نداره.
۰۵ مهر ۹۶

دوست عزیز این عطر ریفرموله شده در سری جدید که در های اون مگنتیک شدن ولی پخش و‌ماندگاری همچنان بسیار خوبه.
توسکان لدر یک ساعت؟!!!!!! امکان نداره. 
۰۵ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • حمید avatar
 • Scholar avatar

علی جان از پاسخ شما ممنونم،چیزی که در مورد توسکان لدر نوشتم عین واقعیته و حسابی تو ذوقم خورده،چیزی که بیشتر من رو ناراحت میکنه اینه که این عطر رو بعد از چند هفته تحقیق و بررسی گرفتم!! نمی دونم سایت اجازه میده اسم فروشگاه رو اینجا عنوان کنم یا نه؟یه خواهشی از شما دارم.یه جائی رو بهم معرفی کنی که بتونم عطر اینترلود اصل رو از اونجا بخرم.
[...]
۰۶ مهر ۹۶

آقا حمید سلام ، با اجازۀ علی جان 

حمید آقا اکثر سایتای فروش عطر ، معتمد و قابل اطمینان هستن منتهی هر کدوم از اونها ، کانالهای تهیه و خرید مخصوص خودشون رو دارن 
شما با کارت ضمانتش رو بگیر و حتماً با تماس تلفنی ازشون خصوصیات محصول رو بپرسین و پس از اطمینان کامل اون رو سفارش بدید چون قیمتش کم نیست .

روز خوش . 
۰۶ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar
 • حمید avatar

از من می پرسی که میگم دنبال اینترلود نرو.به جای اینترلود میتونی آپوس۷ رو بگیری.لااقل در محیط بسته ازت فرار نکنن.
۰۸ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Scholar avatar

اینترلود هنوز کیفیت سابق رو داره اماتوسکان لدر داغون شده .البته نسخه سویئسی نه آمریکایی
۰۸ مهر ۹۶

سلام
در مورد اينترلود امواج خيلي صحبت و حرف و تعريف شده بين عطربازان..اما نمي دونم چرا من با وجود اينكه كاراي اين خونه رو دوس دارم و با بعضي هاش هم زندگي و لذت ميبرم اما اين كارش رو نمي تونم درك كنم...ارتباط درستي باهاش برقرار نميكنم ...حسي كه به من ميده يه حس اشفتگي و شلوغي بسيار زياده! هر وقت ازش ميزنم واقعا حس ميكنم تكليفش با خودش معلوم نيست...هجوم وحشيانه فلفل سياه و پونه كوهي حمله بي مهاباي ادويه جات اون حالت چرك و كثيفي كه به خودش ميگيره ... خلاصه هميشه حس ميكنم اينترلود ميخواد فرياد بزنه ..اما بيشتر به فريادي زير آب ميمونه...من هميشه به اينترلودم ميگم تو فرياد زير آبي......هر چه بيشتر فرياد ميزني انگار بيشتر خفه ميشي و فرو ميري در قعر آب.....
۰۵ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Ali lotfi avatar

نیمای عزیز 
توصیف زیبایی از این عطر داشتین. رایحه ی شلوغ و هرج و مرج واری داره. ولی به جای فریاد زیر آب به نظر من شبیه همهمه ی بازار بورس یا یه چیزی توی این مایه هاست :-)
۰۵ مهر ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • nima avatar

سلام 
جناب لطفی ممنونم از شما . به هر حال همونطور که گفتم و شما هم گویا هم عقیده هستید با من این کار یه کار شلوغ و پر از ازدحامه که تکلیفش با خودش معلوم نیست یه فریاد بی سرانجام. ..
۰۵ مهر ۹۶

سلام خدمت دوستان گرامی 
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)
فرا رسیدن ماه عزای سالار شهیدان بر شما تسلیت باد 
ضمن تسلیت ایام نکته ای به نظرم رسید متاسفانه عطرای دیزاینری هم کیفیت سابقو ندارن و اصلا نمیشه برای بازخورد بهشون اعتماد کرد چون اینجوری هم بازتاب عطر ندارین هم از کیفیت رایحه لذت نمیبرین البته تک و توک کارای خوبی مثل ال اینستنت و وان میلیون هستند که من شخصا روزانه استفاده میکنم ولی پخش بوشون از اکثر برندهای نیش کمتره و نکته اینجاست چون عطرای نیش کمتر از روایح سنتتیک استفاده میکنن و روش تقطیر و بازفراوری بسیار بهتری دارن به راحتی با حفظ فرمولاسیون خودشون میتونن تستای ایفرا را پاس کنن بدون اینکه قدرت رایحشون تغییر کنه ولی برندهای دیزاینری دیگه نمیتونن مثل سابق جولان بدند و به علت کیفیت پایین مجبور شدند اسانسهارو ضعیف کنن و میشه گفت اکثرا از بین رفتند مثال میزنم براتون ادکلن آقای جاز از برند ایو سن لارن دو برابره بهترین کاره فعلی مارلی پخش بو داشت یا مثلا همین هوم اینتنسه خودمون به راحتی دوازده ساعت پخش بوی عالی داشت که بعد از ریفرموله شدن به کمتر از نیم ساعت تنزل پیدا کرد و کم نیستند عطرایی از این قبیل لالیک مشکی جگوار بلک جگوار رد جکس بوگارت سیلورسنت و عطرایی که همتون سراغ دارید بنابراین بهتر نیست مثلا ادم یکم بیشتر پول بده به جای هوم اینتنس سایکدلیک بگیره؟برند قویتر رایحه قویتر پرفورمنس بسیار بهتر و قیمت فقط کمی بیشتر یه عطر نیش که همه هم دوسش دارن پس نظر شخصیه من اینه خیلی سراغ دیزاینریا نرم البته خدایی نامردیه بگیم عطره خوبه دیزاینری نداریم و در اخر سواله دوستمون بود یه جا خوندم سوال شده بود در مورد طول عمر عطر در جای خنک و بدون نور خورشید و خشک بدون قوطیه عطر میتونم به شرط حیات عطرو 10_15 سال نگه دارم؟اینم بگم عمر عطر از زمانی هست که اولین پاف از اون استفاده میشه شب همگی عزیزان بخیر یا علی مدد
۳۱ شهریور ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar
 • Scholar avatar
 • پویا avatar

تقبل الله حاج آقا مارلی باز
معلومه که از هیئت برگشتی.
ممنون از نظر سازندت
۳۱ شهریور ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • perfumer avatar

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز نمیدونم چرا با خوندن نظرات شما به ناگاه یاد سیلورسنت جکس بوگارت میفتم!!قصد بی احترامی ندارم بزرگوار،ناخودآگاهه و کاریش نمیشه کرد.
۰۲ مهر ۹۶

سلام خدمت بچه های سایت و دوسته خوبمون جناب علیرضا خان دیدم جایی هم فرموده بودید یه عده فقط یک برند و تبلیغ میکنن و نفر اول شدند و این حرفا آفرین میگم به مارلی باز که هیچ واکنشی نشون نداد چون به دفعات شاهد تعریف از برندهای گوناگون از جانب ایشون بودم اگر با ایشون مشکلی دارید در خارج از سایت حلش کنید من همیشه از ایشون دفاع کردم و حتی یکبارم ندیدمشون واینبار اصلا نمیخوام از کسی دفاع کنم ولی چون دوست ندارم مثل ایکاروس این عزیز هم تحریممون کنن مجبور شدم برای جلوگیری از فریب کاربران محترم این متن و تقدیم کنم من نه شما و نه ایشون و نمی شناسم ولی بحق از همه عزیزان که تا الان در این سایت حضور داشتند ایشون بسیار با حوصله تر و مسلطتر و پخته تر راهنماییمون کردند و ادب ایشونو ستایش کردم و در تحقیقات و مطالعاتی که کردم متوجه تسلط و آگاهی فوق العاده ایشون شدم درست چیزی که اکثر شما از ایکاروس عزیز به یاد دارید در مجموع یکی از اعضای با فرهنگ و اهل مطالعه در مورد برند مارلی زحمت کشیدند متنی دادن در مورد محل ساخت و قدمت و لذت بردیم خواهش میکنم مشکلی با ایشون یا هر شخصی دارید به نظرات داخل سایت نکشید جناب ایکاروس هم شنیدم با همین هجمه ها ترک کردند سایت و این حیفه بارها با پیشنهادات ایکاروس عطر گرفته بودم و خاطرات داشتم دوستانمونو از خودمون نرنجونیم حیفه ایکاروس عزیز جاش واقعا خالیه
۰۲ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar
 • perfumer avatar

سلام خدمت سه دوسته عزیزم
ممنون و سپاسگزارم از تارایای گرامی محبت دارید نسبت به بنده امیدوارم لایق تعاریف شما دوسته عزیزم باشم متشکرم اختلاف سلیقه طبیعیه و کاریش نمیشه کرد همه مردم دنیا عاشقه مرسدس نیستند این یک امر طبیعیه و من گلایه ای ندارم هر وقت در این سایت نظری بگذارم کاری ندارم کسی خوشش میاد یا نه حقیقت و مینویسم خوب خوبه بدم بده ممنونم روزتون بخیر
۰۲ مهر ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • مهدی avatar
 • پویا avatar

با سلام
من یه بار پیغام گذاشتم و کمک خواستم از دوستان با تجربه ولی ظاهرا فقط چند نفری هستن که با هم صحبت مبکنن و به بقیه اهمیت نمیدن . یه بار دیگه پیغاممو میذارم . 
من اینترلود رو داشتم . بوی فوق العاده ای داشت با پخش و ماندگاری عالی .ولی بعضی مواقع کامنت بقیه میزد تو ذوقم . مثلا اینکه کی پیپ کشیده یا بوی کاپیتان بلک میده و یا یکی حتئ گفت کی پلاستیک آتیش زده . به هر حال میخوام انتخاب جدیدی داشته باشم با پخش بو ماندگاری فوق العاده بالا . از عطرهایی که مورد علاقه من بودن میتونم اینترلود - چمپیون دیویدوف - هی وود - لیدر بلند دیویدوف - تام فورد گری وتیور - گرلن پور هوم اینتنس - بنتلی آبسولوت - مارکو سروسی اینتنس - لاگوست لایو یا لیو  و امثالهم میتونم نام ببرم در کل از بوهای چوبی معطر خوشم میاد . خواهش میکنم از دوستان با تجربه و متخصصی که هستن پیشنهاداتی رو به من بدن . و آیا اینکه جووی پرایوت لیبل به دردم میخوره یا نه . ببخشید پر حرفی کردم . ایام بکام 
۳۰ شهریور ۹۶

سلام دوست عزیز
اول اینکه رایحه اینترلود عالیه دلیل نیست چون همه پسند نیست رایحه بدی داشته باشه اتفاقا از معدود کارای غیر فرانسویه که انصافا روی رایحش کار شده عود فلفل و بوی چرم که احتمالا دوستان در این بخش بوی پلاستیک سوخته استشمام کردن که خب سلیقه شخصیشونه ولی در کل عطری قوی و خوش ساخته در مورد بازتاب عطر اما پخشش در زمره عطرای خوب قرار داره یعنی هالی و استثنایی نیست من پیشنهاد خودم اسب وحشی مارلی یعنی نیسانه که بازخورد عالی ازش داشتم و البته با هزینه کمی بیشتر مارلی کارلایل را پیشنهاد میدم در صورت خوندنه کامنتای قبلتر بحثهای مفصلی با دوستان بر سر کیفیت کارای مارلی داشتیم و همه دوستان قبول دارن کارای خوبی داره ضمنا برند بسیار خوبی بنام جووی هم آشنایی دارید سایکدلیک و پرایوت لیبل هر دوکار عالین و و نظر منو حتما در فروم سایکدلیک ببینید کارلایل فکر میکنم بهترین انتخابه ولی حتما حتما حتما نظر جناب تارایا را جویا بشید که از کارلایل و سایکدلیک استفاده کردند روزتون بخیر
۳۰ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • shantia hejazi avatar
 • Scholar avatar

با سلام خدمت دوست عزیز.
فعلا عطر های گرم چوبی معطر که بازخورد خوبی داشته باشند به ذهنم نمیرسه اما برای فصول گرمتر سال چند شاهکار چوبی معطز به یادم میاد که حتما باید تست بشن.
Bond no9 andy warholl
Fredrich malle french lover
Le labo bergamotte 22
 Vetiver fatal Atelier cologne 
۳۰ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • shantia hejazi avatar
 • Scholar avatar

ممنون از نظرات و راهنمابیهای دوستانمmarly baz عزیز و علی جام لطفی . بعضی از کارهایی که فرمودید میشه تست کرد ولی پرایوت لیبل و ساکدلیک رو نمیشه سمپل یا دست ریزش رو پیدا کرد چون بنده مازندران زندگی میکنم و اکثر فروشندگان اسم این عطرها رو نشنیدن . 
۳۰ شهریور ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Scholar avatar

واندروود وواندر عود هم خوبن. برای هر کسی ک روایح چوبی رو دوست داره. 
۳۰ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • shantia hejazi avatar
 • Scholar avatar

شنتیای گرامی ،
دوستان پیشنهادات خوبی دادن اما یه نکته اینجا مغفول موند، اینترلود رو تو محیطهای بسته استفاده نکنید، اینترلود عطر فضای باز و هوای سرده، مطمئنم اگه جای درستش استفاده کنید بازخورد بهتری میگیرید. مثلا عطر 1740 از برند هیستوریز هم همینطوره، مناسب فضای باز و هوای سرده و با اینکه رایحه همه پسندی نداره زمستون گذشته بازخورد خیلی خوبی برای من به ارمغان آورد. 
برای محیطهای بسته پخش بوی بالا نتیجه عکس میده، من تو خلوت خودم بیشتر با روایح سنگین چرمی و عود و دودی که اغلب پخش بوی زیادی دارن حال میکنم ولی تو محل کار از اونها بازخورد خوبی نگرفتم. نمیگم بوی عطرتون بلند نشه ولی بهتره خیلی قوی نباشه. 
در مورد روایح چوبی به نظرم رویال عود کرید رو هم تست کنید. اسمش عود داره ولی بیشتر چوبیه. رایحه اش هم بی آزار و پر بازخورده. من اگه قسمت باشه بعد از ماه صفر قراره برم خواستگاری و اینقدر از رایحه و بازخورد اینکار مطمئنم که از همین الان بعنوان عطر اون شب انتخابش کردم. 
البته اینها تجربه های شخصیه و ممکنه سایر دوستان نظر دیگه ای داشته باشن ولی امیدوارم کمکی کرده باشم. 
۳۰ شهریور ۹۶
3 تشکر شده توسط :
 • shantia hejazi avatar
 • Scholar avatar
 • Ali lotfi avatar

م.س عزیز
بله کاملا درست فرمودید. اتفقا اینترلود در فضای باز و هوای خیلی سرد بسیار پر بازخورد خواهد بود. رویال عود شاید ملایم ترین عود رو در تمام عطر های عودی داشته باشه و انتخاب خوبیه. 

دوستان عزیژ
نکته ای یادم اومد درباره ی بازخورد عطرها بگم. اگر ما عطر های نیش معرفی می کنیم دلیلش بیشتر کیفیت رایحه و اون داستانیه که به همراه داره. بعضی عطر ها انگار دارند داستانی رو تعریف نی کنند با تغییر روایح با احساساتتون بازی میکنند یا شما رو یاد یک خاطره میندازند. صرفا اونها برای ما بازخورد آور نیستند. به همین دلیله که عطربازان حرفه ای به دیور ساواژ حمله ور میشن ولی عموم جامعه عاشقش میشن. در مسابقه برای بازخورد قطعا عطر های دیزاینری برنده میشن ولی در بین نیش ها هم عطر های پر بازخورد پیدا میشه. در کل اگر عاشق دنیای روایح هستید در اون عاشقانه سیر کنید و لذت ببرید اما اگر صرفا مصرف کننده ی عادی هستید دلیلی نداره برای برند های نیش هزینه های گزافی بپردازید و با هزینه ی خیلی کمتر بازخورد خیلی بیشتری بگیرید.

یک دلیل دیگه که نیش معرفی می کنم اینه که خیلی از جریانات عطر های دیزاینری خبردار نیستم. بعضی ها هر سال ریفورموله میشن و یا رایحه عوض میشه و یا پخش و دوامشون کم میشه مثل لا نویت الهوم که دیگه خبری از رایحه ی هل در اون نیست و ماندگاریش از هفت ساعت به سه یا دو ساعت کاهش پیدا کرده ( البته شنیدم نسخه ی ۲۰۱۷ بهتر شده) و دیگه اطمینانی از معرفی عطر ها ندارم و ممکنه شرمنده ی ‌دوستان عزیزم بشم.

نکته ی دیگه ای که به ذهنم رسید اینه که بعضی افراد گمان می کنند هر چه عطر گرانقیمت تر باشه ماندگاری و پخش بیشتری داره که کاملا ذهنیتی غلطه. عطر های چند میلیون تومانی هست که در دسته بندی اسکین سنتس قرار میگیرند( فقط در نزدیک پوست احساس میشن) و عطر هایی در حد صد هزار تومان با دوام و پخش بسیار بالا وجود داره.شاد و سرزنده باشید. یا علی
۳۰ شهریور ۹۶
4 تشکر شده توسط :
 • رضا تبریزیان avatar
 • shantia hejazi avatar
 • م. س. avatar
 • Scholar avatar

آقای لطفی عزیز،
این کامنت شما رو عطر افشان باید به شکل ثابت بزاره صفحه اولش! 
خیلی وقتها کاربری ممکنه برای پیدا کردن یه عطر روزمره و پربازخورد به این سایت برخورد کنه، بعد میبینه کاربرهای فعالتر که قاعدتا تجربه بیشتری دارن همش دارن در مورد یه سری کارهای نیش صحبت میکنن. نتیجه این میشه که فکر میکنه اون کارها مناسبترن. میاد کامنت میزاره که مثلا برای من سایدیلیک بهتره یا اینترلود و ما هم از سر تجربه شخصی نظرمونو میگیم، درحالی که جواب درست در نود درصد مواقع هیچکدامه. 
خود من که عطرهای مورد علاقه ام اغلب نیش هستن برای مصارف روزمره کارهای دیزاینری استفاده میکنم، چون واقعا مناسبترن. بازخوردشون هم بهتره. 
۳۰ شهریور ۹۶
4 تشکر شده توسط :
 • Ali lotfi avatar
 • Scholar avatar
 • مهدی ذاکری avatar
 • پویا avatar

م.س عزیز
قطعا برا تجربه هم که شده خوبه آدم بعد از گشت و گذاری تو روایح گرم و سرد دیزاینری سری به دنیای نیش بزنه.
اما چیزی که مانع میشه اینه که حداقل قیمت نیشها 500 600 هستش و واقعا برا خیلیا مثله من 600 تومن پوله کمی نیست. با این پول میتونم 3 تا کار دیزاینری با پرفورمنس خوب بخرم.
البته راه حلش اینه که سمپل یا دستریز بخری از سایتها 20 تومن 2 میل.
کلا کاربرای غیر حرفه ای مثل من کم پیدا هستن تو سایت، یه علتش اینه که فروش سایت تعطیل شده. اکثر کامنتای افراد عادی مال سال 94 یا 95 هستش.
۳۱ شهریور ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Scholar avatar

به م. س. عزیز و Ali lotfi نازنین - پویا جان و مارلی باز گرامی :

دقیقاً نظرات شما دوستان عزیز ، موارد استفاده و کاربرد ماشینهای لامبورگینی و پژو 405 رو داخل شهر به یاد من میاره ، خیلی جالب بود 
خدا برای همه قسمت کنه

شب خوش .
۳۱ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • Ali lotfi avatar
 • پویا avatar

در ضمن پویا جان اصلاً فکر و غصه نداره ، برندای نیشی همچون کارون - ویزاری و چند نمونۀ بیشتر ، کار انتخاب عطرای کیفیت بالا و ارزون رو برای کاربرا و عطربازای نازنینی مثل شما راحت و سهل کردند ، اینا که از ارزونترینها هستن ، قیمت متوسطای درجه یک هم داریم که کارای متنوعی دارن

شب خوش .
۳۱ شهریور ۹۶
2 تشکر شده توسط :
 • پویا avatar
 • 30YA30 avatar

به shantia hejazi :

شنطیا جان بانی خیر شدی ، برادر گلم چقدر دست سبک بود ، خدا خیرت بده

سلامت باشی ، شب خوش .
۳۱ شهریور ۹۶

قربون شما اقا رضا 
۳۱ شهریور ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Scholar avatar

با عرض سلام
من اینترلود رو داشتم . بوی فوق العاده ای داشت با پخش و ماندگاری عالی .ولی بعضی مواقع کامنت بقیه میزد تو ذوقم . مثلا اینکه کی پیپ کشیده یا بوی کاپیتان بلک میده و یا یکی حتئ گفت کی پلاستیک آتیش زده . به هر حال میخوام انتخاب جدیدی داشته باشم با پخش بو ماندگاری فوق العاده بالا . از عطرهایی که مورد علاقه من بودن میتونم اینترلود - چمپیون دیویدوف - هی وود - لیدر بلند دیویدوف - تام فورد گری وتیور - گرلن پور هوم اینتنس - بنتلی آبسولوت - مارکو سروسی اینتنس - لاگوست لایو یا لیو  و امثالهم میتونم نام ببرم در کل از بوهای چوبی معطر خوشم میاد . خواهش میکنم از دوستان با تجربه و متخصصی که هستن پیشنهاداتی رو به من بدن . و آیا اینکه جووی پرایوت لیبل به دردم میخوره یا نه . ببخشید پر حرفی کردم . ایام بکام 
۲۹ شهریور ۹۶

شنطیا جان سلام ، معمولاً دوستان هر کدوم در یه زمینه ویا عطرای بخصوصی مهارت دارن و همینطور در یه ساعتای محدودی برای عطربازی اینترنتی وقت دارن با این احوال اگه بودجت در حد و حوالی اینتر لود هست ، برای شما دو تا پیشنهاد دارم :
تام فورد توسکان لدر و تام فورد عود وود ، تجربۀ تست و استفادشون رو داشتم 
رایحه عالی - قدرت پخش و موندگاری کم نظیر 
در مقایسه بین توسکان لدر و گدولفین ، تام فورد برنده شد با قیمت نزدیک به 3 برابر (محض اطلاع) ، البته تستر اوریجینالش رو هم بقیمت 600,000 پیدا کردم ، هم اینو هم عود وود ، اگه بگردی میتونی بدست بیاری
تجربۀ کارلایل و پرایوت لیبل رو هم دوستان دارن

روز خوش .
۳۰ شهریور ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • نوید ابوطالبی جهرمی avatar

رضا جان ممنون از راهنماییت . سلامت باشید 
۳۰ شهریور ۹۶
1 تشکر شده توسط :
 • Scholar avatar

رایحه بسیار خاصی است. یک کار هنری با رایحه ها. گذشت زمان رایحه رو دوست داشتنی تر میکنه. میتونه بسیار تأثیرگذار باشه اگر و فقط اگر در جاهای درست مصرف شود. 
۲۲ شهریور ۹۶
لطفا جهت درج نظر وارد سایت شوید و یا در سایت عضو شوید.
راهنمایی ثبت نظر :
* از ثبت نظر تبلیغاتی یا نظرات اصلی (غیر پاسخ) غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
** نظراتی که خلاف قوانین درج نظر هستند حذف می شوند.
*** قوانین مربوط به درج نظر را از اینجا می توانید مشاهده نمایید.
تایید و ارسال عکس

توجه: شما با ارسال عکس، موافقت خود را با قوانین قرار دادن عکس پروفایل در عطرافشان اعلام می دارید.