سلام دوستان تا حالا کسی از عطر..ین خرید اینترنتی داشته که به مشکل خورده باشه چون برا من دوبار اورجینال فرستادن سری اخر یکی از دکانتاشوون مشابه بو فرستادن پاشخگو هم نیسن

سلام دوستان تا حالا کسی از عطرامین خرید اینترنتی داشته که به مشکل خورده باشه چون برا من دوبار اورجینال فرستادن سری اخر یکی از دکانتاشوون مشابه بو فرستادن پاشخگو هم نیسن

ماری ماری
1403/02/17

وای نه. عطر..ین هم؟ 

Ehsan45 Ehsan45
1403/02/17

احتمالا اشتباهی شده عطرا..ین کارش درسته

در پاسخ به ماری :

وای نه. عطر..ین هم؟ 

بله متاسفانه کاملا واضحه که مشابه بو  فرستادن حتی یکی از دوستام که  همیشه از عطر فیک استفاده میکنه متووجه تفاوت  کاملشون شد که برسه به من که ده سال اون عطر جزو عطرای ثابتمه اگر تهران بودم حتما برای پیگیری نزدشون میرفتم ولی خب میدونن چیکار کنن و برا چه کسانی اینجور محصول بفرستن من از این متعجبم واقعا این فروشنده ها فک نمیکنن ممکنه این مشتری ازاین عطر قبلا استفاده کرده باشه و متوجه فیک و اصل بشه یا اینکه براشون مهم نیست اصلا من دیگه ازشون خریدنمیکنم 

Ehsan45 Ehsan45
1403/02/17
در پاسخ به ماری :

وای نه. عطر..ین هم؟ 

درود 

احتمالا اشتباهی شده

من روی صحبتم به محمد عزیز نیست ولی بعد از خواندن خیلی از کامنت ها و سوالات در سایت عطرافشان راجب سایت هایی که دکانت میفروشن 

دیدم که بعضی از دوستان مشخصا و از روی منظور خاصی سعی در خراب کردن بعضی سایتها یا خوب جلوه دادن بعضی دیگر هستند اینجا باید به تجربه شخصی خودمان هم رجوع کنیم

ضمن اینکه سایت عطر..ین جزو سایت هایی بود که من هیچ مورد نارضایتی ای ازش ندیدم طبق نظر و تجربه دوستان 

Mercedes Mercedes
1403/02/17

راهکار سادست اگر کسی بهتون فیک فروخت دیگه ازش خرید نکنید همین 

در پاسخ به محمدعرفانی :

بله متاسفانه کاملا واضحه که مشابه بو  فرستادن حتی یکی از دوستام که  همیشه از عطر فیک استفاده میکنه متووجه تفاوت  کاملشون شد که برسه به من که ده سال اون عطر جزو عطرای ثابتمه اگر تهران بودم حتما برای پیگیری نزدشون میرفتم ولی خب میدونن چیکار کنن و برا چه کسانی اینجور محصول بفرستن من از این متعجبم واقعا این فروشنده ها فک نمیکنن ممکنه این مشتری ازاین عطر قبلا استفاده کرده باشه و متوجه فیک و اصل بشه یا اینکه براشون مهم نیست اصلا من دیگه ازشون خریدنمیکنم 

خیلی خیلی بعیده ...

من چندین ساله از این فروشگاه خرید میکنم 

هم حضوری هم آنلاین 

خودمم ساکن زنجانم 

یک بارم چنین اتفاقی نیفتاده ...

نه تنها خودم چندتا از دوستان نزدیک هم از مشتریاشونن 

اگه تقلبی در کار باشه حداقل یه بار تو این همه مدت باید برای من یا دوستان پیش میومد ...

بهترین راه حل اینه كه خیلی راحت باهاشون ارتباط بگیرین و مطرح کنین ...

شکیبا شکیبا
1403/02/17
در پاسخ به محمدعرفانی :

شنیدین میگن   عطرها  تاریخ انقضاش میگذره یا  تغییر رایحه میده  .شاید  اینی که شما خریدی  قضیش اینجوری بوده.

من بیش از یکساله ک هرچی خریدم از ع.ط.ر.امین هست.اگر فقط ی جا وجود داشته باشه ک با خیال راحت بشه ازش خرید کرد همینه.الکی خرابش نکنید.حتی یک مورد وجود نداره ک نارضایتی وجود داشته باشه.دروغ نگید خواهشا

در پاسخ به Ehsan45 :

احتمالا اشتباهی شده عطرا..ین کارش درسته

سلام و وقت بخیر اقا احسان  چه اشتباهی وقتی خودشون میگن محصولات ما اورجیناله ومحصول فیک نداریم پس این شیشه از کجاپرشده حتی اگر یک درصدشک داشتم همچین پرسشی نمیکردم چون نمیخام خدای نکرده با نظر اشتباهم اعتبار اون فروشگاه رو زیر سوال ببرم و مدیون ایشون بشم که حق ناس به گردنم بمونه و واسه همین صددرصدمطمن بودم پرسیدم من خودم در طول یک ماه سی دکانت ازشون خریدم که همه محصولات اورجینال بودن به جزیکی از دکانتهای سری آخرکه سفارش دادم من فقط تجربه خرید سه باره از این سایت رو اینجاگذاشتم همانطور که بانظردوستان این سایت اشنا شدم باهاشوو ازشون خریدکردم الانم این موضوع رو اینجامطرح کردم امیدوارم و انشالله اشتباهشون عمدی نبوده باشه  

در پاسخ به شکیبا :

شنیدین میگن   عطرها  تاریخ انقضاش میگذره یا  تغییر رایحه میده  .شاید  اینی که شما خریدی  قضیش اینجوری بوده.

نه اینطور نیست  و اعلام کردن بچ کد جدید هست و ریفورموله شده به اون دلیله در صورتی که ریفورموله هم که باشه رایحه که عوض نمیشه فقط غلضت و ماندگاریش پایینتر میادمن که شهرستانم ولی عطر رو نیگه گذاشتم اگر گذرم  تهران افتاد حتما میرم علتش روجویا میشم همیشه با خودم میگفتم چرا عطرافشان دکانت موجودنمیکنه ولی بخایم عمیقا به این موضوع نیگاه کنیم واقعا دکانت کردن به نظر من ضریب اشتباه و اعتبار فروشگاه رو در بلند مدت زیرسوال میبره چه عمدی چه سهوی 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟