خرید دکانت

با سلام

سوال داشتم اینکه ایا کسی از گروه عطر ک ا م ر ا ن خرید داشته؟

اصالت کارها شون رو تایید می کنید.

ممنون

درود جناب ابوالحسن

قابل اعتماد هستن خودم 3بار ازشون خرید کردم فقط بعد از خرید باشون یه تماس بگیرین دفعه اول که خرید کردم حجم دستریز ا اشتباه بود که محبت کردن دوباره واسم ارسال کردن قیمتاشونم خوبه 

محسن محسن
1403/02/13

سلام 

بله هرچی گرفتم مشکل نداشته

Perfumoholic Perfumoholic
1403/02/14

سلام.
بله کارشون درسته

شهرزاد شهرزاد
1403/02/14

بله قابل اعتماد هستن از لحاظ اصالت کالا. اما چیزی که باعث شد من دیگه ازشون خرید نکنم اینه که انقدر به مشتری احترام نمیذارن که سایتشون رو به روز کنند. در واقع ممکنه عطر رو سفارش بدید و بعد بهتون زنگ بزنند بگن بیشتر باید پول بدید. یا حتی زنگ بزنند بگن اون عطر رو تموم کردیم. خیلی برای من اعصاب خرد کن بود این موضوع. بنابراین این منبع رو کلا کنار گذاشتم. 

سلام

ممنون از پاسخ همه‌ی دوستان. 

چون دوتا دستریز خودم ازشون گرفتم به اصالت کار شک داشتم. 

می خواستم تجربه بقیه رو بدونم، شاید اشتباه استنباط کردم.

سانیار سانیار
1403/02/14

بنده چندین ساله پیش که اصلا دکانت باب نشده بود ، یعنی هر جایی نداشت ، فقط ایشون بود و عطر ت ی ا م ی ت و  ، اون زمان چندین بار ازشون خرید داشتم و ابدا عطرها مشکلی نداشتند و همه چیز در بهترین حالت بود  ، اما چندین سالی میشه که از این سایت خرید نداشتم ، و امروز در این آشفته بازار  واقعا نمیدونم که وضعیت کارشون به چه صورته ،  یه مسئله دیگه ای هم که بود اینه که ۴  ،  ۵   سال قبلتر  اینقدر عطر فیک زیاد نبود ، عطر فیک رو موردی بهش بر میخوردی ،  اما در حال حاضر عطر اورجینال رو  موردی هم بهش بر نمیخوری  ،  والا...

شکیبا شکیبا
1403/02/15
در پاسخ به شهرزاد :

بله قابل اعتماد هستن از لحاظ اصالت کالا. اما چیزی که باعث شد من دیگه ازشون خرید نکنم اینه که انقدر به مشتری احترام نمیذارن که سایتشون رو به روز کنند. در واقع ممکنه عطر رو سفارش بدید و بعد بهتون زنگ بزنند بگن بیشتر باید پول بدید. یا حتی زنگ بزنند بگن اون عطر رو تموم کردیم. خیلی برای من اعصاب خرد کن بود این موضوع. بنابراین این منبع رو کلا کنار گذاشتم. 

منم  یکبار  واسشون واریز کردم  عکسم فرستادم‌. بعد  یک  روز زنگ  زده میگه واریز کردید؟ اعصابم خرد شد  گفتم  پولمو  برگردونن.بعدم کلا سایتشون ایراد داشت. اصلی ترین چیز  برای فروش اینترنتی سایت درست حسابیه که اینا  نداشتن.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟