درخواست پیشنهاد عطر

سلام دوستان. من دنبال یک عطر برای تابستان وشهرهای جنوبی هستم. که وقتی ازان استفاده بکنم بتوانم از عطر بازخورد بگیریم. وبه اصطلاح بپرسن که چه عطری زدم دباعث سردرنشه.وترجیحا هم ماندگاری هم داشته باشدحداقل تا4. 5ساعت.پیشنهاتون روخوشحال میشم بشنوم وبیشتربرای جوون هاباشه. باتشکر

Mercedes Mercedes
1403/01/13

مردانه ؟ زنانه؟ محدوده قیمتی ؟

دانیال دانیال
1403/01/13

این ها رو تست بفرمایید... تو چهار دسته قیمتی متفاوت هستند فکر کنم بتونن خوشحال تون کنند... 

Beach Hut Man #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man 

Light Blue Forever pour Homme #دولچه گابانا لایت بلو فوراور پور هوم Light Blue Forever pour Homme 

Chrome #آزارو کروم Chrome

Asad Zanzibar #لطافه اسد زنزیبار Asad Zanzibar 

در پاسخ به Mercedes :

مردانه ؟ زنانه؟ محدوده قیمتی ؟

مردانه باشه. وبیشتراز10تومن نباشه.ممنون

دوستان. نظرات شماخیلی باهمدیگه فرق دارن. وبین پیشنهادها یکی هم مشترک نیست. الان یکم هنوز گیج ترشدم.الان موندم چکارکنم. کدوم بخرم. 

دوست عزیزاین دوعطری که شمامعرفی کردین. هردومورددرسایت موجودنیستن. ومن میخوام سمپل یا مینیاتوری این عطرتهیه کنم. وبعداقدام به خرید کنم.الان ازکجاباید این عطرروتهیه بکنم. باتشکر

در پاسخ به جهاندیده :

سلام دسوت عزیز. خوده شماهم ازاین عطراستفاده کردین ومیکنیدیانه؟ چونکه داخل نظرات خیلی تناقض وجود. داشت. شماتازه خیریدن ازهمین سایت دوست عزیز؟ باچه بچکدی؟ 

Mercedes Mercedes
1403/01/15
در پاسخ به مهمان عطرافشان :

مردانه باشه. وبیشتراز10تومن نباشه.ممنون

نشانه حاجیوات و حاجیوات ایکس

یونیک لاکچری آکدنیز

این دو مورد پخش و ماندگاری خوبی دارند و خنک هستند حتما بازخورد میگیرید 

در پاسخ به مهمان عطرافشان :

دوست عزیزاین دوعطری که شمامعرفی کردین. هردومورددرسایت موجودنیستن. ومن میخوام سمپل یا مینیاتوری این عطرتهیه کنم. وبعداقدام به خرید کنم.الان ازکجاباید این عطرروتهیه بکنم. باتشکر

از سایت عطر ت.نو تهیه کنید ، سرچ بفرمایید سمپل هردو احتمالا موجود باشن در سایت ها

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟