شایسته شایسته
11
1402/10/11

بهترین زمان خرید هنگام تخفیف

سلام وقت همگی به خیر. 

بنده یک سال بیشتر نیس که وارد وادی خرید عطر شدم. به خاطر بی تجربگی سوالی دارم. عطری مدنظر دارم که درحال حاضر فروشگاه معتبری با تخفیف خوبی عرضه کرده. به مناسبت کریسمس. کمی مرددم برای خریدش از طرفی می ترسم دیگه چنین تخفیفی اعمال نشه. قصد دارم حتما قبل عید خریداری کنم. درجریانم که هر فروشنده ای، ممکنه انتخابی عمل کنه و قانون کلی نمی شه در نظر گرفت اما به نظرتون الان خرید کنم یا قبل عید نوروز و آخر سال تخفیف های بهتری اعمال می شه؟ 

مهربد مهربد
1402/10/11

عرض ادب و احترام دوست خوبم

کار مورد نظرتون رو به همراه قیمتش بگید که بتونیم راهنمایی کنیم

شکیبا شکیبا
1402/10/11

جسارتن توو این مملکت   بهتره   درجا خرید کنی. بزاری  دوماه دیگه  باز  قیمتا زیاد میشه و فرقی با تخفیف الانت نداره.

شایسته شایسته
1402/10/11
در پاسخ به مهربد :

کار مورد نظرتون رو به همراه قیمتش بگید که بتونیم راهنمایی کنیم

ممنون بابت پاسختون. 

واقعیت پشیمون شدم. می خواستم از فروشگاه ش.ق.ا.یق به صورت قسطی خرید کنم اما شرایط پرداخت قسط از طریق اسن*پ پی، به اون صورتی که فکر می کردم و داخل سایت درج شده بود، نبود متأسفانه😅

شایسته شایسته
1402/10/11
در پاسخ به شکیبا :

جسارتن توو این مملکت   بهتره   درجا خرید کنی. بزاری  دوماه دیگه  باز  قیمتا زیاد میشه و فرقی با تخفیف الانت نداره.

حق با شماست. زیاد نمی شه نوسان بازار رو پیش بینی کرد ولی گفتم شاید دوستانی که چندساله تجربه خرید دارن دستشون اومده باشه چه موقع هایی از سال بهترین زمان خریده. 

life scent life scent
1402/10/12
در پاسخ به شایسته :

ممنون بابت پاسختون. 

واقعیت پشیمون شدم. می خواستم از فروشگاه ش.ق.ا.یق به صورت قسطی خرید کنم اما شرایط پرداخت قسط از طریق اسن*پ پی، به اون صورتی که فکر می کردم و داخل سایت درج شده بود، نبود متأسفانه😅

عرض ادب امکان داره بدونم شرایط اقساط به چه صورت بود ؟!

شایسته شایسته
1402/10/12
در پاسخ به life scent :

عرض ادب امکان داره بدونم شرایط اقساط به چه صورت بود ؟!

درود. داخل سایت فروشگاه درج شده در چهار قسط مساوی. یعنی فرضا یه عطر 8 تومنی، ماهی 2 تومن پرداختی داره. اما شرایط اس. ن. پ پی به این صورته که شما براساس اعتباری که ا، س، ن پ براتون در نظر گرفته قسط پرداخت می کنید. و مابقیشو به صورت پیش پرداخت می دید. من 3 میلیون اعتبار داشتم. عطری که می خواستم خریداری کنم حدودا 12 تومن بود. بنده باید بدو پرداخت، علاوه بر قسط اول، 9 میلیون هم پیش پرداخت می دادم. 

مهربد مهربد
1402/10/12
در پاسخ به شایسته :

ممنون بابت پاسختون. 

شقایق قیمت های بسیار بالایی داره و  بهتون پیشنهاد نمیکنم خریدتون از اونجا انجام بدید.البته یک سری از عطرها خرید قدیمشون هستن و قیمت های مناسبی دارن ولی در کل قیمتهاشون فضاییه

شایسته شایسته
1402/10/13
در پاسخ به مهربد :

شقایق قیمت های بسیار بالایی داره و  بهتون پیشنهاد نمیکنم خریدتون از اونجا انجام بدید.البته یک سری از عطرها خرید قدیمشون هستن و قیمت های مناسبی دارن ولی در کل قیمتهاشون فضاییه

بله دقیقا همین طوره.  منم چون تخفیفی که رو عطر مورد نظرم خورده بود توجهم رو جلب کرد. چون فروشگاه های محدودی موجودش دارن. یکی دیگه از اون فروشگاه ها ه. ا. ی. ل. ن. د هستش که گل سرسبد فروشگاه های گرون فروش هست. 😂🤦‍♀️(یکی از کارهای نیشان مدنظرمه. عذر می خوام اسمشو نمی گم و جسارت به شما نمی کنم ولی چون نظرم برای عموم قابل رویته و تو این بازار مکاره تا یک واسطی قیمت پایین تر از بازار رو می بینه، ممکنه اقدام به خرید محصول و فروش اون به قیمت بالاتر در زمان مناسب تر کنه، اسمشو درج نکردم هر چند عطر خیلی فراگیری نیست.) 

شکیبا شکیبا
1402/10/13
در پاسخ به شکیبا :

تا اونجا که من فهمیدم بیشترین تخفیفات واس بلک فرایدی بود حدود  یکماه پیش.من نمیدونم  عطری که میخوای چیه. ولی  چار تا فروشگاه بهت میگم  منصف هستن.

عطر افشان/ ایر...وس/ عطر...مین/ عطر...ند

شایسته شایسته
1402/10/13
در پاسخ به شکیبا :

تا اونجا که من فهمیدم بیشترین تخفیفات واس بلک فرایدی بود حدود  یکماه پیش.من نمیدونم  عطری که میخوای چیه. ولی  چار تا فروشگاه بهت میگم  منصف هستن.

عطر افشان/ ایر...وس/ عطر...مین/ عطر...ند

خیلی ممنون🙏

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟