فرهنگ تست و خرید

سلام خدمت اعضای عطرافشان !

سوالی داشتم خدمت همگی ؛ اون هم اینکه بنظرتون آیا صحیح هست که ما بریم در یک مغازه و عطر هایی رو تست کنیم و از اون طرف بریم اینترنتی خرید کنیم ؟ 

اصلا آیا این کار اخلاقی هست ؟

اصلا کیفیت این تست کردن چه گونه است ؟ تا چه حدی توی یک مغازه تست میشه کرد ؟

شکیبا شکیبا
1402/10/08

من خودم یکبار ده عطرو  روی بلاتر  تست کردم.   بلاتر هاشم اوردم خونه. توی کیف بوهاشون  قاتی شد. پس  بهتره  نهایت دوتا بلاتر باخودت  برداری ببری.

یک عطرم  روی مچ دستت بزنی برای ارزیابی بیشتر.

بیشتر ازین بخوای افراط کنی خریدت با بلاند بای فرقی نداره

Khadijeh Khadijeh
1402/10/08

سلام

آدمو به عذاب وجدان میندازین😂

خیلی از فروشگاه ها عطر تستر رو رایگان از شرکت میگیرن برای تست مشتریاشون وچون رایگانه وخودمون میایم تست کنیم شاید طوری نباشه ولی اگه صاحب فروشگاه رو به زحمت بندازیم برای تست کردن بنظرم باید حداقل چیزی ازشون بخریم 

البته فقط عطر نیست پیش میاد بریم فروشگاه لباس وکلی دیدن کنیم ولی پسندمون نشه ولی بازم درست نیست که به فروشنده زحمت بدیم اگه چیزی پسندمون نباشه یاقصدمون خرید نباشه

توی فروشگاه هم عطرو روی بلاتر میتونین تست کنین ولی نمیتونین تعداد زیاد تست کنین چون دچار کربویی میشین وعطرهای بعدیو متوجه نمیشین

مهربد مهربد
1402/10/08

عرض ادب و احترام

خودم هر سری میرم مغازه ای کار تست میکنم حداقل برای جبران ضرری که وارد کردم یه اسپری میخرم میام بیرون😁ولی به هرحال این روش تست اصلا درست نیست چون شما تعداد زیادی عطر رو بو میکنید و دیگه شامتون قاطی میکنه.بهترین کار تهیه دکانته

در پاسخ به Khadijeh :

سلام

خیلی از فروشگاه ها عطر تستر رو رایگان از شرکت میگیرن برای تست مشتریاشون وچون رایگانه وخودمون میایم تست کنیم شاید طوری نباشه ولی اگه صاحب فروشگاه رو به زحمت بندازیم برای تست کردن بنظرم باید حداقل چیزی ازشون بخریم 

البته فقط عطر نیست پیش میاد بریم فروشگاه لباس وکلی دیدن کنیم ولی پسندمون نشه ولی بازم درست نیست که به فروشنده زحمت بدیم اگه چیزی پسندمون نباشه یاقصدمون خرید نباشه

توی فروشگاه هم عطرو روی بلاتر میتونین تست کنین ولی نمیتونین تعداد زیاد تست کنین چون دچار کربویی میشین وعطرهای بعدیو متوجه نمیشین

پخش و ماندگاری که از روی بلاتر مشخص نیست که .باید حتما تست کنیم روی لباس

در پاسخ به Khadijeh :

سلام

ممنون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟