Arshia ziaei Arshia ziaei
9
1402/07/18

راهنمایی راجع به ورساچ اروس

سلام دوستان عزیز وقت همگی بخیر .

من ورساچ اروس رو شدیدا دوس دارم ولی با اینکه قیمت چندان زیادی نسبت به سایر عطر های اورجینال نداره متاسفانه قدرت خریدش رو ندارم.

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید که چه عطری مشابه ورساچ اروس با قیمت پایینتر هست .

عطر دیگه ای هم اگر سراغ دارید مثل اروس ملایم و لطییییف باشه خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

یه نکته دیگه اینکه من مارک جوزف ماین پورهوم رو تا حالا ۶ بار قبل از سال ۹۸ ازش خریدم و همیشه از همه نظر برام رضایت بخش بوده ولی اخرین بار سال ۹۹ یه شیشه ازش خریدم و کلا زمین تا آسمون از لحاظ کیفیت فرق میکرد و مایع داخل شیشه هم از یه چیزی بین سبز و آبی کاملا به رنگ آبی تغیر پیدا کرده بود. عزیزی هست که این عطر رو به تازگی خریده باشه ؟

خیلی ممنون میشم اگر یه عطر با قیمت مناسب و ملایم و لطیف بهم معرفی کنید.

درود برادر عزیز

لطفا در اینستا یه پیام به من بدید اگر اکانت دارید

یوزر اینستا اسم و فامیلم با حروف لاتین هست

1402/07/18
در پاسخ به دهناد ساسان فر :

درود برادر عزیز

لطفا در اینستا یه پیام به من بدید اگر اکانت دارید

یوزر اینستا اسم و فامیلم با حروف لاتین هست

درخواست دادم خدمتتون.

عکس پروفایلتون سفید مشکی هست درسته ؟

دانیال دانیال
1402/07/20

عرض کنم خدمتتون که با وجود عطرهای برندهای قدر مانند امواج و گرلن در مجموعه من عطر ورساچه اروس عطر امضا و روزمره منه، انتخابتون بسیار عالیه، ولی خب قیمت مناسب تر مد نظرتون هست کلا از وادی مشابه بیایم بیرون من این عطرهای پایین رو معرفی می‌کنم قابل قبول هستن و خوشحالتون می‌کنند! بررسی کنید حتما!

Asad #لطافه اسد Asad 

Club de Nuit Blue Iconic #آرماف کلاب د نویت بلو ایکونیک Club de Nuit Blue Iconic 

architect architect
1402/07/20

سلام

از برند انگلیسی انگلیش لاندری مدل اکسفورد بلو مشابه بسیار باکیفیتی هست براش و عطار خوبی هم داره و قیمتش حدود یه تومنه.

اما اگه بازم قیمت پایینتر بخواید یه عطر هست از برند کپی کار ارت اند پرفیوم به نام انیگما بلو نویت که حدود ۲۵۰ تومنه و کار بدی نیست.

[EDITED] 1402/07/20 23:32
1402/07/22
در پاسخ به دانیال :

عرض کنم خدمتتون که با وجود عطرهای برندهای قدر مانند امواج و گرلن در مجموعه من عطر ورساچه اروس عطر امضا و روزمره منه، انتخابتون بسیار عالیه، ولی خب قیمت مناسب تر مد نظرتون هست کلا از وادی مشابه بیایم بیرون من این عطرهای پایین رو معرفی می‌کنم قابل قبول هستن و خوشحالتون می‌کنند! بررسی کنید حتما!

Asad #لطافه اسد Asad 

Club de Nuit Blue Iconic #آرماف کلاب د نویت بلو ایکونیک Club de Nuit Blue Iconic 

سلام و درود دانیال عزیز خیلی ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید .

عذر میخوام بنده بارها نظرات و راهنمایی هاتون راجب عطر های مختلف رو مطالعه کردم ولی یادمه فرموده بودین که سمت عطر های گرمی و شرکتی و کپی اماراتی نریم در حالی که برند لطافه اماراتی هست . خواستم بپرسم از نظر کیفیت رایحه و همینطور پخش بو و ماندگاری برند لطافه رو چطور میبینید ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

1402/07/22
در پاسخ به architect :

سلام

از برند انگلیسی انگلیش لاندری مدل اکسفورد بلو مشابه بسیار باکیفیتی هست براش و عطار خوبی هم داره و قیمتش حدود یه تومنه.

اما اگه بازم قیمت پایینتر بخواید یه عطر هست از برند کپی کار ارت اند پرفیوم به نام انیگما بلو نویت که حدود ۲۵۰ تومنه و کار بدی نیست.

سلام و وقت بخیر دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی و وقتی که گذاشتید . عطر آکسفورد بلو رو بنده متاسفانه هرچی سرچ کردم موفق نشدم جایی رو پیدا کنم که موجود داشته باشه . میشه راهنمایی بفرمایید چطور میشه تهیه اش کرد ؟ ممنون

architect architect
1402/07/22

سایت پ..ر..‌ف.‌.ی..و..م..ش...ا...پ...ی..ن...گ

دانیال دانیال
1402/07/22
در پاسخ به Arshia ziaei :

سلام و درود دانیال عزیز خیلی ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید .

عذر میخوام بنده بارها نظرات و راهنمایی هاتون راجب عطر های مختلف رو مطالعه کردم ولی یادمه فرموده بودین که سمت عطر های گرمی و شرکتی و کپی اماراتی نریم در حالی که برند لطافه اماراتی هست . خواستم بپرسم از نظر کیفیت رایحه و همینطور پخش بو و ماندگاری برند لطافه رو چطور میبینید ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لطافه، رصاصی ، امپر و اجمل شرکتی و گرمی نیستن! و از یک حداقل استانداردی برخوردار هستند و تک و توک توشون گزینه های خوبی هست من از اسد استفاده می‌کنم به عنوان عطر دم دستی گزینه خوبیه و پخش و ماندگاری خوبی هم داره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟