شایسته شایسته
9
1402/06/26

سوالاتی در خصوص فری شاپ ترکیه

سلام به همگی.
در خصوص فری شاپ های ترکیه سوالاتی داشتم از کسایی که اطلاع یا تجربه خرید دارن.
نرخ محصولات به دلار هست یا لیر؟ (مشخصا منظورم به عطر هست)
با توجه به اینکه ارزش افزوده کالا حساب نمیشه، به تبع قیمت ها از سایت مرجع(سازنده) عطر ارزون تره؟
اگه عطر فروشی های معتبر دیگه ای که داخل ترکیه هستن؛ می‌شناسید، ممنون میشم معرفی کنید. 

سلام

من عوود وود رو دلاری خریدم ازشون و اینکه قیمتش یکی بود با سایت سازنده

Jo Jo
1402/06/26

سلام. من از فری‌شاپ فرودگاه استانبول (بخش پروازهای خروجی بین‌المللی) فرنچ لاور از فردریک مال رو خریدم ۲۴۰ دلار، قیمت تو سایت فردریک مال ۳۴۰ دلار هست. البته قیمتا به یورو بود ولی به دلار هم تبدیل میکنن. تو خود ترکیه هم فروشگاه‌های beymen و sephora رو میدونم معتبرن ولی قیمتاشون اغلب از ایران گرونتر درمیاد مخصوصا روی کارای نیش. 

قیمت درج شده به یورو هست ولی میشه به لیر یا دلار هم پرداخت کرد قیمتشم من چنتا عطری که خریدم و مقایسه کردم از خود عطر فروشی های استانبول پایین تره

دانیال دانیال
1402/06/27

قیمت عطر ایران مناسب تره و صرف با خرید از ایرانه... با ارز های لیر، دلار آمریکا و یورو تا اونجا که میدونم می‌شه خرید کرد،لیر داشته باشید  بهتره. نتیجه اینکه خرید در ایران بهتره (از فروشنده معتبر) مگر اینکه یک عطر نایاب پیدا کنید اونجا،

سارينا سارينا
1402/06/29

ما چيز ديگه خريديم به يورو بود ولى خوب دلار پرداختيم😅🍷🍾

سلام

قطعا با توجه به اینکه از عوارض و مالیات معاف هست ارزون تر هستش. ولی بعضی از برندهای نیش قیمت های بالایی دارن . در کل دبی قیمت خیلی از عطرها در فرودگاهش بهتر از فرودگاه ترکیست

شایسته شایسته
1402/07/03

خیلی ممنون از همه ی دوستان بابت پاسخ گویی❇️

مهریار مهریار
1402/10/22

درود و عرض ادب ، همونطور که دوست عزیز آقای شفیعی فرمودن فری دیوتی دبی بهتر هست قیمت ها به درهم و پائینتر از فری شاپ فرودگاه ترکیه هست که قیمتها به یورو هست ، اگه از اونجا تهیه کنین  بهتر هست ولی اگه در ترکیه تشریف دارین قطعا با توجه به اینکه در فری  شاپ عطر را تهیه می کنین خیالتون از بابت اصالتش راحته ، بنابر این ارزش خرید رو داره

شایسته شایسته
1402/10/22
در پاسخ به مهریار :

درود و عرض ادب ، همونطور که دوست عزیز آقای شفیعی فرمودن فری دیوتی دبی بهتر هست قیمت ها به درهم و پائینتر از فری شاپ فرودگاه ترکیه هست که قیمتها به یورو هست ، اگه از اونجا تهیه کنین  بهتر هست ولی اگه در ترکیه تشریف دارین قطعا با توجه به اینکه در فری  شاپ عطر را تهیه می کنین خیالتون از بابت اصالتش راحته ، بنابر این ارزش خرید رو داره

خیلی ممنون از پاسختون🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟