انتخاب سخت !

با سلام و ارادت خدمت همه بزرگواران و دوستان عزیز عطرافشان

بین انتخابی سخت شدیدا گیر کردم ...!

من کاری با هیچ چیز ندارم و علاقه شخصی خودم نسبت به اونتوس و اون رایحه همیشه برقراره حتی اگه همه گیر و تکراری باشه

حالا دنبال اونتوس نیستم اما بین چند تا گزینه گیر کردم که به نظرم لازمه توی کلکسیونم داشته باشمش...

بین عطر کلاب د نویت اینتنس نسخه لیمیت و پارفوم ، دارالمکنون لطافه ، کلاب د نویت ادو‌تویلت گیر کردم که بیشتر بین لیمیت و پارفوم در اصل ...

چون نمیدونم کدومش مناسب تره و کیفیت رایحه بالاتره

ممنون میشم یاری برسونید کسایی که تست داشتین ❤️

درود متین جان

- نسخه پیور پارفوم اصلا عطری کاملا خنک و شاداب نیست ، سنگین تر ، ترش تر و دودی تر هست و بیشتر به درد اوایل پاییز یا طرفای اسفند/فروردین میخوره ، گفتم که بدونی از اتمسفر میوه ای و شاداب اونتوس که دوسش داری ، یکم دور شده .

حالا میتونه یا خیلی از این بابت خوشحات کنه و بگی به به رگه هایی از عطر مورد علاقم ولی سنگین تر و معتدل شده برای ماه و فصل دیگه ای ،  یا میتونی کلا بذاریش کنار ، شمشیر دولبه شده .

پخش بوی خوبی داره  و موندگاری خیلی خوب .

- در مورد غلظت های دیگه و مخصوصا بچکد و سالهای تولید ، دوستان دیگه ، قطعات پازل رو تکمیل خواهند کرد .

موفق باشی .

دانیال دانیال
1402/06/23

اگه اینقدر عاشق اونتوس هستی پول ها رو جمع کن خود اونتوس رو بگیر اگر نه زیادم عاشقش نیستی و میخوای یه مشابه داشته باشی من باشم مکنون لطافه رو میگیرم لااقل پول کمتری از جیبم میره...کپی که همیشه کپیه حالا یکم بالا یکم پایین ...

محسن محسن
1402/06/23

سلام

تا حالا این کپی ها رو از اونتوس تست کردم: ماین، کلاب د نویی ادوپرفیوم، دورالمکنون، مون بلان اکسپلورر، رصاصی 9325

دور ماین و دورالمکنون رو کلاً خط بکش. کیفیت خوبی ندارن. مون بلان اکسپلورر کیفیت خوبه ولی عمرش نیم ساعته. بین اون دو تا هم کلاب بهتره. 

Khadijeh Khadijeh
1402/06/23

سلام شنیدم شاهین سیلور لطافه شباهت بیشتری به اونتوس داره 

Mehdi Mehdi
1402/06/23

درود بر شما جناب جعفری

ماین را چند سال پیش داشتم و تا قطره آخر استفاده کردم. الدر المکنون را پارسال از سر کنجکاوی بلایند بای کردم و فقط چند پاف، اون هم برای تست استفاده کردم. نه تنها عطر خنکی نبود بلکه به‌خاطر تم دودی ای که داشت به نظرم مناسب فصول گرم نبود... خلاصه هیچ کدوم عطر من نبودند. همین باعث شد دیگه رغبتی برای تست خانواده پر تعداد کلاب د نویی ها نداشته باشم.

فکر می‌کنم اونتوس اورجینال یک "آن" داره که هیچ کدوم از به اصطلاح مشابهینش ندارن و اون تاثیری که باید رو روی مخاطب نمی‌ذارن.

کسی که عاشق بنز Gکلاس هست هرگز با های‌کپی چینی اون راضی نمیشه چون فقط یه دل‌خوش‌کنک خریده!

امیدوارم به زودی عطرت رو پیدا کنی🙏🏻

درود متین جان، تجربه ی شخصیم رو باهات به اشتراک میزارم؛

کلاب د نویت اینتنس پارفوم و کلاب د نویت اینتنس لیمیتد ادیشن هر دو در غلظت پرفیوم تولید شدند، کلاب د نویت اینتنس پارفوم در حجم ۱۵۰ سی سی و کلاب د نویت اینتنس لیمیتد ادیشن در حجم ۱۰۵ سی سی

طبع هیچ کدوم خنک نیست و در بهترین حالت میتونیم بگیم معتدل، به هیچ وجه در آفتاب سوزان تابستان صورت خوشی ندارند.

در خصوص رایحه نسخه کلاب د نویت اینتنس پارفوم شباهت بسیار خوبی با نسخ وینتیج اونتوس داره، کاملا دودی البته بجز شروع هارش لیمویی که بعد از چند دقیقه فروکش میکنه، نسخه لیمیتد ادیشن دودی کمتر و میوه ای بیشتر، درست مثل اونتوس های جدید که ازون حالت اسموکی قدیم خارج شدن و بیشتر میوه ای هستن

در خصوص کیفیت روایح و پرفورمنس نسخه لیمیتد یه نیم پله بالاتر وایمیسه

در خصوص پکیجینگ نسخه لیمیتد بسیار باتل شکیل و پکیج جذابی داره و مناسب هدیه و کلکسیون

دور لطافه ال دور المکنون سیلور رو هم یه خط گنده بکش که بسیار بی کیفیت هست و پرفورمنس زیر خط فقر!

من یه پیشنهاد دیگه برات دارم اگر این سبک روایح رو میپسندی

عطر اسپیریتوس از بروج در حجم ۸۵ میل و رنج قیمت حدود ۲/۵

کار بی نظیریه، هم از نظر شفافیت رایحه هم پرفورمنس مثال زدنی

اگر با حجم ۸۵ میلش مشکل نداری توی خریدش شک نکن، البته ۸۵ میلش از نظر پرفورمنس برات از ۱۰۰ میل بیشتر کار میکنه

باتل و پکیج چشم نوازی هم داره، من این کارو به پیشنهاد دکتر اسعدی گرانقدر شب عید تهیه کردم و بهار ازش لذت ها بردم

پشیمون نمیشی از خریدش، شفافیت و کیفیت رایحش سه هیچ میزنه آرماف رو

شاد و سرفراز باشی

Dapper Dapper
1402/06/25

درود

در وهله اول جسارت ميكنم و پيشنهاد ميدم به جاي چيزي كه قلبا دوست داريد، به دنبال كپي و جايگزين نباشيد. چون ميل و علاقه ما با جنس مشابه اغنا نميشه و باز هم طالب كالاي اصلي هستيم.

به هر صورت موارد زير رو تست بفرماييد اگر قصد خريد عطري با قرابت بالا به اونتوس رو داريد:

Royal Vintage #ام میکالف رویال وینتج Royal Vintage 

Royal Vintage #ام میکالف رویال وینتیج 2020 Royal Vintage 

Venetian Blue Intense #د مرچنت اف ونیز ونیشن بلو اینتنس Venetian Blue Intense 

💐💐

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟