کیمیا کیمیا
9
1402/05/21

چنل چنس یا دیور جوی؟!

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه

بین شما کسانی که هردو نسخه دیور جوی اینتنس و چنل چنس اوتندر دپرفیوم رو تست داشتین کدوم یکی رو پشنهاد میدین واسه ی دختر ۲۴ ساله کژوال پوش؟!

دلیل اینکه کدوم یکیو پشنهاد میدین هم لطف کنین بگین

خودم هردو رو تست کردم ولی تصمیم گیری برام سخته راستش

بوی جوی رو بیشتر دوست دارم و حسی که ازش میگیرمو از چنس نمیگیرم ولی خب موندگاری و سیلاژش کمتره چنسه 

بوی چنس شاید خاصتره ولی شیرینیش بیشتره بنظرم

و اینکه آیا خرید اوپن باکس از جایی که حضوریه و مطمئن منطقیه؟

دانیال دانیال
1402/05/21

چنس

با سلام و ارادت خدمت شما

نظر من اینه هر کدوم که حس بهتری بهتون میده رو انتخاب کنید و ملاک رایحه زیبا براتون باشه تا پخش و ماندگاری

پخش و ماندگاری اصلا اهمیت نداره چون آدم بیشتر از ۳ الی ۴ ساعت به عطر نیاز نداره و اگرم نیاز بشه یک دکانت کوچیک همیشه همراهتون باشه و چند پاف تمدید کنید..

جفتشون واقعا عطرای خوبی هستن...

و در صورت اوپن باکس به نظر من خیر ، از جای معتبر و حتما پلمپ باشه چون عطر باز هر بلایی ممکنه سرش اومده باشه ... نظر من اینه

شهرزاد شهرزاد
1402/05/22

از نظر من دیور همیشه ارجحیت داره به شنل! خرید دست دوم هم اگر قیمتش خیلی پایینتره از آکبنده، منطقیه. اگر فقط یه ذره کمتره منطقی نیست. اگر منظورتون اینه که تستر دارین میخرین که البته قیمتش قاعدتا خیلی متفاوت نخواهد بود ولی اگر فروشنده، فروشگاه معتبریه، بخرید. 

شنل چنس آخرش که می مونه یه بوی ناخوشایند انیمالیک داره برای خود من . با اینکه از شنل عطرهای زیادی خریدم اما عطر چنس برام خوشایند نیست . دیور جوی خوشبوئه اما باید همیشه همراهتون باشه برای تمدید . اگر جوی رو پسندیدید حتما شنل چنس او تندر رو هم یک تستی بکنید که رایحه مشابه جوی و ماندگاری و پخش بسیار زیادی داره . کیفیت ساخت عالی و از همیشگی های خودم هست . 

کیمیا کیمیا
1402/05/27
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

نظر من اینه هر کدوم که حس بهتری بهتون میده رو انتخاب کنید و ملاک رایحه زیبا براتون باشه تا پخش و ماندگاری

پخش و ماندگاری اصلا اهمیت نداره چون آدم بیشتر از ۳ الی ۴ ساعت به عطر نیاز نداره و اگرم نیاز بشه یک دکانت کوچیک همیشه همراهتون باشه و چند پاف تمدید کنید..

جفتشون واقعا عطرای خوبی هستن...

متشکرم خیلی لطف کردین🙏🏻

کیمیا کیمیا
1402/05/27
در پاسخ به فاطمه فیضی :

شنل چنس آخرش که می مونه یه بوی ناخوشایند انیمالیک داره برای خود من . با اینکه از شنل عطرهای زیادی خریدم اما عطر چنس برام خوشایند نیست . دیور جوی خوشبوئه اما باید همیشه همراهتون باشه برای تمدید . اگر جوی رو پسندیدید حتما شنل چنس او تندر رو هم یک تستی بکنید که رایحه مشابه جوی و ماندگاری و پخش بسیار زیادی داره . کیفیت ساخت عالی و از همیشگی های خودم هست . 

متشکرم از پاسخگوییتون دوست عزیز

کیمیا کیمیا
1402/05/27
در پاسخ به شهرزاد :

از نظر من دیور همیشه ارجحیت داره به شنل! خرید دست دوم هم اگر قیمتش خیلی پایینتره از آکبنده، منطقیه. اگر فقط یه ذره کمتره منطقی نیست. اگر منظورتون اینه که تستر دارین میخرین که البته قیمتش قاعدتا خیلی متفاوت نخواهد بود ولی اگر فروشنده، فروشگاه معتبریه، بخرید. 

متشکرم 🙏🏻

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟