کیمیا کیمیا
5
1402/05/09

انتخاب عطر برای فصول سرد

دوستان بنظرتون بین سیگنیچر مون بلان، دی اند جی پور فمه اینتنس و نارسیسو فور هر موندم که کدوم یکی رو برای پاییز و زمستون انتخاب کنم؟! که هم بازخورد خوبی بگیرم هم سیلاژ و موندگاریش خوب باشه

بوهای گلی مرکباتی میوه ای و کمی چوبی رو میپسندم

عطرهای مورد علاقم دیور جوی، شیفون امپر،چنل چنس اوتندر ادوپرفیوم ، ویکتوریا سیکرت بامبشل بلومینگ و سامر، 

بیشتر دنبال استفاده ی روزمره و محل کارم استایلم هم کژواله و ۲۴ سال دارم دوستانی که هر سه رو تست کردین کدوم یکی رو پیشنهاد میکنین؟

با سلام و ارادت خدمت شما

من نارسیسو رو بیشتر میپسندم و به نظرم مناسب تره ولی پیشنهادم اینه از هر کدوم اندازه ۱ میل بخرید برای تست یا جایی تستشون کنید بعد خرید کنید به هر حال سلیقه ها متفاوته

Khadijeh Khadijeh
1402/05/09

سلام دوست عزیز

عطر متفاوت پیشنهاد بدم که باتوجه به سنتون میدونم پسندتون میشن

lira.jpg #زرجوف لیرا Lira ​​​italica-2021.jpg #زرجف - زرجوف ایتالیکا 2021 Italica (2021)  ماندگاری وپخششون خوبه بوی خوشمزه طوری دارن 

و اگه بخوام گلی میوه ای چوبی پیشنهاد بدم فلورنارکوتیک بوی بهشتی داره اینو باتوجه به پسندهاتون پیشنهاد دادم

کیمیا کیمیا
1402/05/10
در پاسخ به Khadijeh :

سلام دوست عزیز

عطر متفاوت پیشنهاد بدم که باتوجه به سنتون میدونم پسندتون میشن

lira.jpg #زرجوف لیرا Lira ​​​italica-2021.jpg #زرجف - زرجوف ایتالیکا 2021 Italica (2021)  ماندگاری وپخششون خوبه بوی خوشمزه طوری دارن 

و اگه بخوام گلی میوه ای چوبی پیشنهاد بدم فلورنارکوتیک بوی بهشتی داره اینو باتوجه به پسندهاتون پیشنهاد دادم

متشکرم خیلی لطف کردین

کیمیا کیمیا
1402/05/10
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

من نارسیسو رو بیشتر میپسندم و به نظرم مناسب تره ولی پیشنهادم اینه از هر کدوم اندازه ۱ میل بخرید برای تست یا جایی تستشون کنید بعد خرید کنید به هر حال سلیقه ها متفاوته

بله هر سه رو تست کردم ولی انتخاب واسم سخت بود

متشکرم از پاسختون

شهرزاد شهرزاد
1402/05/15

از عطرهایی که نوشتید بیشتر دی اند‌ جی پور فم مال زمستون و هوای سرد هست. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟