Mary Mary
21
1402/03/30

تست تهران

سلام عزیزان وقتتون بخیر

تو تهران بجز ها...لند و گالری س...نگ و م...ثم‌ عطر جایی که بشه برندای خوب رو تست کرد سراغ دارید؟ سمت شمال باشه که چه بهتر

ها...لند یسری از چیزایی که میخواستم تست کنم رو نداشت

سف...ر و‌ ایناهم که دیگه عملا هیچی ندارن

ممنون میشم راهنمایی کنید

دانیال دانیال
1402/03/30

سمت وزرا...بازار بزرگ...مروی

سلام دوست خوبم:

پاساژ ساینا در بلوار اندرزگو چند تا گالری خوب عطر داره . یکسری هم به آنجا بزنید خالی از لطف نخواهد بود

life scent life scent
1402/03/31

دوستان اصلا سمت مروی تشریف نبرید متاسفانه جای قابل اعتمادی نیست جز یک مورد ( فروشگاه دبستانی ) 

وزرا گالری  ن / ی / ک / ل / ن / د       گالری  ش / ق / ا /  ی / ق    

س / ع / ی / د    و  س / و /  گ /  و /      و......

Mary Mary
1402/03/31
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام دوست خوبم:

پاساژ ساینا در بلوار اندرزگو چند تا گالری خوب عطر داره . یکسری هم به آنجا بزنید خالی از لطف نخواهد بود

سلام ممنونم جناب رضایی حتما سر میزنم🙏🏼

Mary Mary
1402/03/31
در پاسخ به دانیال :

سمت وزرا...بازار بزرگ...مروی

نمیدونم چرا حس اعتماد ندارم نسبت به مروی و بازار

چون واقعا بعضی وقتا تشخیص اورجینال و فیک کار هرکسی نیست از اینکه کلاه سرم بره میترسم

ولی بازم ممنون

توی وزرا معمولا فقط سنگ و ها...لند رو سر میزنم

بقیه رم سعی میکنم سر بزنم

Mary Mary
1402/03/31
در پاسخ به life scent :

دوستان اصلا سمت مروی تشریف نبرید متاسفانه جای قابل اعتمادی نیست جز یک مورد ( فروشگاه دبستانی ) 

وزرا گالری  ن / ی / ک / ل / ن / د       گالری  ش / ق / ا /  ی / ق    

س / ع / ی / د    و  س / و /  گ /  و /      و......

دقیقا منم اصلا حس اعتماد ندارم حتی به بازار چون واقعا سخته تشخیص اورجینال از های کپی ها، کار من نیست حداقل

ممنونم از معرفی هاتون حتما سر میزنم🙏🏼 

سولماز سولماز
1402/03/31

سلام عزیزم .نبش خیابون پنجم وزرا که اسم گالری رو نمی‌برم دوتا شعبه داره آقای شهریاری خوب راهنمایی می‌کنه البته ممکنه اون عطریکه شما بخواین هم نداشته باشن اما انقدر خوش اخلاقن نسبت به سایر فروشنده ها که میتونن راهنماییت کنن.اما قیمت رو حتما مقایسه کن چون ممکنه اختلاف قیمت زیاد باشه .اما من چون مشتریشون هستم و می‌دونم عطر فیک نمیدن و هر موقع رفتم گفتن این حق شماست که عطر رو تست کنی و اگه پسندیدی روزهای بعد بیا .اسم منم به اسم رومبا سیو کردن .من بخاطر اخلاق خوب ایشون و اینکه راحتم در خرید اونجا مراجعه میکنم .آقای شوشتری هم جای خوبی رو گفتن برای تست کردن همون پاساژ سانا طبقه همکف و طبقه ی اول برای تست خوبن .سفیر پاسداران مرکز خرید پریس سنتر هم خوبه از نظر اخلاقی و اینکه راحتی  .اما من هیچوقت از این فروشگاه های اپن سل خرید نمیکنم چون به نظرم کمی قیمت‌ها بالاتره.تست کنید و بعد مقایسه کنید .

دانیال دانیال
1402/03/31
در پاسخ به Mary :

نمیدونم چرا حس اعتماد ندارم نسبت به مروی و بازار

چون واقعا بعضی وقتا تشخیص اورجینال و فیک کار هرکسی نیست از اینکه کلاه سرم بره میترسم

ولی بازم ممنون

توی وزرا معمولا فقط سنگ و ها...لند رو سر میزنم

بقیه رم سعی میکنم سر بزنم

اصل باری که میاد میگن منشأ ش بازار بزرگه

Kambiz Kambiz
1402/04/01

سلام روزتون بخیر، من خودم به هیچ وجه تست حضوری رو قبول ندارم و پیشنهادش نمیکنم، چون اون لحظه ای که یه عطر رو بو میکنین، فقط متوجه نت های اولیه اش میشین و به هیچ وجه متوجه نت های ثانویه(یا به قول عطارها قلب رایحه) وهمینطور نت های پایه نمیشین، چون حداقل یک ربع الی نیم ساعت طول میکشه که نت های ثانویه خودشونو نشون بدن، برای همینم اگه بخوایین رایحه ی عطری رو تست کنین و بتونین کاملا قضاوتش کنین، بهترین کار اینه که دکانت اورجینال اون عطر رو بگیرین و یه روز باهاش وقت بگذرونین، اینطوری هم کاملا میتونین رایحه رو از تاپ نت تا بیس نوت درک کنین،هم متوجه پرفورمنسش خواهید شد، برای خرید دکانت هم که مسلما بهترین و منصف ترین فروشگاه فروش دکانت در کشور (همون فروشگاه محبوب و معروف اصفهان)میشناسین و که همه عطربازا هم بهشون ارادت دارن، 

Mary Mary
1402/04/04
در پاسخ به سولماز :

سلام عزیزم .نبش خیابون پنجم وزرا که اسم گالری رو نمی‌برم دوتا شعبه داره آقای شهریاری خوب راهنمایی می‌کنه البته ممکنه اون عطریکه شما بخواین هم نداشته باشن اما انقدر خوش اخلاقن نسبت به سایر فروشنده ها که میتونن راهنماییت کنن.اما قیمت رو حتما مقایسه کن چون ممکنه اختلاف قیمت زیاد باشه .اما من چون مشتریشون هستم و می‌دونم عطر فیک نمیدن و هر موقع رفتم گفتن این حق شماست که عطر رو تست کنی و اگه پسندیدی روزهای بعد بیا .اسم منم به اسم رومبا سیو کردن .من بخاطر اخلاق خوب ایشون و اینکه راحتم در خرید اونجا مراجعه میکنم .آقای شوشتری هم جای خوبی رو گفتن برای تست کردن همون پاساژ سانا طبقه همکف و طبقه ی اول برای تست خوبن .سفیر پاسداران مرکز خرید پریس سنتر هم خوبه از نظر اخلاقی و اینکه راحتی  .اما من هیچوقت از این فروشگاه های اپن سل خرید نمیکنم چون به نظرم کمی قیمت‌ها بالاتره.تست کنید و بعد مقایسه کنید .

سلام عزیزم ممنون از راهنماییتون🤍

اون موردِ سانا رو، جمعه به شعبه پاسدارانش سر زدم

و بازم برام تجربه شد که واقعا دیگه خیلی از کارا نیست چه برسه برای تست کردن، مگر تو وزرا

پشیمون شدم که چرا وقتمو نذاشتم برم وزرا

و دقیقا منم خیلی معذب میشم وقتی فروشنده توقع داره تو تست که میکنی حتما باید خرید کنی. در صورتی که واقعا نمیشه با یه تست چند دیقه ای تصمیم به خرید عطر گرفت. 

این هفته حتما سر میزنم به وزرا و جایی که شما معرفی کردید

بازم ممنون

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟