افرا افرا
8
1402/02/17

پیدا کردن عطر مناسب

وقتی در وب گردی مشغول جستجوی عطر بودم اتفاقی نظرات دوستان بزرگوار در مورد عطر ها رو دیدم ،  حقیقتا لذت بردم. چه خاطرات قشنگی! چه توصیفات دل انگیزی! منم دنبال یک عطر مناسب محل کارم هستم. یک‌عطری که همه جا با من باشه و عطر امضای من باشه. ترجیحا قیمتش هم خیلی بالا نباشه.مثلا بالای دو تومن. البته اگر هم گرونه در حجم کمتر بتونم اسانس اصل رو داشته باشم.همکارم به فصل بهار و‌ بوی تند آلرژی داره و نمی تونم عطر تند بزنم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید تا عطر مناسب محل کار که بوش دلنشین هم باشه پیدا کنم.

افرا افرا
1402/02/17

آقای دانیال عزیز، متشکرم از راهنمایی تون. حتما این موارد رو امتحان می کنم. 🙏

کاوه کاوه
1402/02/20

سلام وقت شما بخیر

این دوتا عطر رو من برای مادر و دختر خالم قبلا هدیه گرفتم و بازخورد اطرافیان هم همه خوب بوده و برای بهار و تابستان مناسبن

Cara Mia #اگنر کارا میا ( ایگنر ) Cara Mia 

این تقریبا با بیشتر عطر های تیپیکال زنانه که معمولا شیرین گلی و یا میوه ای هستن فرق داره و برای محیط اداری مناسبه عطرافشان هم تخفیف خوبی زده براش البته حتما قبلش تستش کنین

Donna Trussardi 2011 #تروساردی دونا 2011 Donna Trussardi 2011 

این کار تروسادی هم به نظرم خیلی خوبه،البته مقداری گرانتره نسبت به عطر قبلی ولی چون هم بازخوردش  خوبه و هم عطرافشان داره با قیمت قدیم میده  خیلی نسبت به فروشگاه های بیرون ارزنده تره

توی صفحه هردو عطر دوستان در موردشون نظر دادن

توی فروشگاه ها هم پیدا میشن برای تست مخصوصا تروساردی دونا

[EDITED] 1402/02/21 11:09
افرا افرا
1402/02/21
در پاسخ به کاوه :

سلام وقت شما بخیر

این دوتا عطر رو من برای مادر و دختر خالم قبلا هدیه گرفتم و بازخورد اطرافیان هم همه خوب بوده و برای بهار و تابستان مناسبن

Cara Mia #اگنر کارا میا ( ایگنر ) Cara Mia 

این تقریبا با بیشتر عطر های تیپیکال زنانه که معمولا شیرین گلی و یا میوه ای هستن فرق داره و برای محیط اداری مناسبه عطرافشان هم تخفیف خوبی زده براش البته حتما قبلش تستش کنین

Donna Trussardi 2011 #تروساردی دونا 2011 Donna Trussardi 2011 

این کار تروسادی هم به نظرم خیلی خوبه،البته مقداری گرانتره نسبت به عطر قبلی ولی چون هم بازخوردش  خوبه و هم عطرافشان داره با قیمت قدیم میده  خیلی نسبت به فروشگاه های بیرون ارزنده تره

توی صفحه هردو عطر دوستان در موردشون نظر دادن

توی فروشگاه ها هم پیدا میشن برای تست مخصوصا تروساردی دونا

سلام آقای کاوه عزیز،

متشکرم از پیشنهادتون. تروساردی رو قبلا خواهرم داشت، حقیقتا عطر دلنشین و خوشبویی هست. توصیفات شما و توضیحات سایت  در مورد اگنر کارا، فریبنده هست. من رو تشویق می‌کنه که حتما این عطر رو تستش کنم.امیدوارم بتونم عطر امضای خودم رو پیدا کنم. خیلی لطف کردید. سلامت و سربلند باشید.

کاوه کاوه
1402/02/22
در پاسخ به افرا :

سلام آقای کاوه عزیز،

متشکرم از پیشنهادتون. تروساردی رو قبلا خواهرم داشت، حقیقتا عطر دلنشین و خوشبویی هست. توصیفات شما و توضیحات سایت  در مورد اگنر کارا، فریبنده هست. من رو تشویق می‌کنه که حتما این عطر رو تستش کنم.امیدوارم بتونم عطر امضای خودم رو پیدا کنم. خیلی لطف کردید. سلامت و سربلند باشید.

سلام مجدد

خواهش میکنم وظیفه بود

ان شاءالله که موفق باشین

افرا افرا
1402/02/23
در پاسخ به کاوه :

سلام مجدد

خواهش میکنم وظیفه بود

ان شاءالله که موفق باشین

زنده باشید. متشکرم. همچنین شما.

TIMELESS TIMELESS
1402/03/01
در پاسخ به افرا :

زنده باشید. متشکرم. همچنین شما.

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند در خصوص فرموده ی شما، من عطر اجمل قطره های باران (Rain Drops) رو براتون پیشنهاد میکنم که رایحه ای بسیار خوشایند و آرام و ملایم همانند اسمش داره و قطعا برای هیچکس اذیت کننده نخواهد بود با ماندگاری و پراکنش خوب. اگر قصد خرید داشتین لطفا سعی کنید حتما نسخه ی اصلی محصول اماراتی خود شرکت اجمل را برای این عطر تهیه فرمایید. نسخه ی ایرانی این محصول در ایران هم تولید میشه که روی سلفون عطر، یک یا دوتا برچسب طلایی رنگ داره به نام اجمل که البته پشت جعبه هم درج میشه ساخت ایران و لطفا اینو خرید نکنید که اصلا کیفیت اجمل تولید شده در امارات را نداره. بانوی عزیز این عطر در حجم 50 میلی لیتر هست و براحتی قابل حمل داخل کیف و از همه مهمتر قیمت زیر یک میلیون تومان که فکر کنم در خود عطرافشان هم موجود است. انشالله خریدی شایسته داشته باشین.....

افرا افرا
1402/05/01
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

بانوی فرهیخته و ارجمند در خصوص فرموده ی شما، من عطر اجمل قطره های باران (Rain Drops) رو براتون پیشنهاد میکنم که رایحه ای بسیار خوشایند و آرام و ملایم همانند اسمش داره و قطعا برای هیچکس اذیت کننده نخواهد بود با ماندگاری و پراکنش خوب. اگر قصد خرید داشتین لطفا سعی کنید حتما نسخه ی اصلی محصول اماراتی خود شرکت اجمل را برای این عطر تهیه فرمایید. نسخه ی ایرانی این محصول در ایران هم تولید میشه که روی سلفون عطر، یک یا دوتا برچسب طلایی رنگ داره به نام اجمل که البته پشت جعبه هم درج میشه ساخت ایران و لطفا اینو خرید نکنید که اصلا کیفیت اجمل تولید شده در امارات را نداره. بانوی عزیز این عطر در حجم 50 میلی لیتر هست و براحتی قابل حمل داخل کیف و از همه مهمتر قیمت زیر یک میلیون تومان که فکر کنم در خود عطرافشان هم موجود است. انشالله خریدی شایسته داشته باشین.....

دوست بزرگوار و فرهیخته ام، خیلی متشکرم از توضیحات ارزشمند شما. و به علت تاخیر در پاسخ به مهربانی تان پوزش می‌خواهم. حقیقتا این عطر دل انگیز چنین است که توصیف کردید. از این رو که جز اولین عطرهایی بود که سال‌ها پیش به طور مداوم استفاده می‌کردم البته در کنار عطر دلنشین کاترین. هیچ چیز به اندازه رایحه صمیمی قدیمی حال من رو خوب نمی‌کنه. گویی دستم رو می‌گیره و با خود به درون زیباترین خاطراتم می بره. این رایحه قطرات باران با من چنین کرد.  با این حال توصیفات و پرداخت های  ظریف دوستانی چون شما من رو شیفته امتحان عطرها و روایح جدیدتر کرده است. واقعا متشکرم که در این مسیر راهنما هستید. 🙏🌻

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟