Rasoul Hoseiny Rasoul Hoseiny
5
1402/01/05

چرمی های ممو

سلام بر اساتید خودم در عطرافشان!

امیدوارم که همگی سال خوبی رو در پیش داشته باشید!

بنده بعد ازعطرهای چرمی تامفورد به توصیه یکی از دوستان با برند ممو آشنا شدم و افریکن لدر را سفارش دادم خواستم چرمی های دیگر ممو مثل آیریش یا ایتالین را نیز خریداری کنم که بهم گفته شدعطرهای چرمی ممو تا حدود زیادی به هم نزدیک اند و اختلاف خیلی زیادی ندارند!

دوستانی که تجربه استفاده از برند ممو را دارند چنین چیزی را تایید میکنند؟

و در صورت تایید عطر چرمی دیگری به بنده معرفی فرمایید!

حامدبی حامدبی
1402/01/06

شباهتشون در حدی نیست که یکیشو بخری از دیگر عطرای ممو همین یکی کفایت کنه بلکه فرق زیادی هم دارن . مهم اینه تست کنی نظرات و شامه فرق داره مثلا راشن لدر یا هالفتی لدر تست کن از پنهالیگونز . کویوم رو تست کن از اورتو پاریسی که چرم انیمالیکی و طبیعی داره . گلد لدر و چنتا دیگه.   ولی هیچ موقع بلاندبای نکن حتما قبلش تست کن یا سمپل یا فروشگاهی جایی . خودم جایی عطری تست کنم مستقیم وخیلی نزدیک به لباس یا کاغذ میگم بزنه چون هم ماندگاریش بیشتره هم اوول تا اخر کار دستت میاد . بعضیا فقط از فاصله زیاد پاف میکنن که بنظرم خیلی تاثیر داره هم درینکه حسکنی عطر ماندگاری نداره هم رایحه اش زود از میانه رد میشه و فریب میخوری. عطری که میخری باید از اول تا اخر بفهمی چند مرده حلاجه

در پاسخ به حامدبی :

شباهتشون در حدی نیست که یکیشو بخری از دیگر عطرای ممو همین یکی کفایت کنه بلکه فرق زیادی هم دارن . مهم اینه تست کنی نظرات و شامه فرق داره مثلا راشن لدر یا هالفتی لدر تست کن از پنهالیگونز . کویوم رو تست کن از اورتو پاریسی که چرم انیمالیکی و طبیعی داره . گلد لدر و چنتا دیگه.   ولی هیچ موقع بلاندبای نکن حتما قبلش تست کن یا سمپل یا فروشگاهی جایی . خودم جایی عطری تست کنم مستقیم وخیلی نزدیک به لباس یا کاغذ میگم بزنه چون هم ماندگاریش بیشتره هم اوول تا اخر کار دستت میاد . بعضیا فقط از فاصله زیاد پاف میکنن که بنظرم خیلی تاثیر داره هم درینکه حسکنی عطر ماندگاری نداره هم رایحه اش زود از میانه رد میشه و فریب میخوری. عطری که میخری باید از اول تا اخر بفهمی چند مرده حلاجه

آقا حامد منت گذاشتید!

خیلی ممنونم از پاسخگوییتون!

در پاسخ به حامدبی :

آقا حامد منت گذاشتید!

خیلی ممنونم از پاسخگوییتون!

سلام آقا رسول عزیز

تیتر وار‌ و خلاصه بهت میگم :

ایتالین : شکلاتی تلخ کاملا رسمی تقریبا خطی 

آیریش : ادغام شده با روایح سبز تقریبا نیمه رسمی خودم بعد یه مدت خسته شدم ازش ...

آفریکن : انیمالک ( از نوع قوی )  سنگین؛ بازخوردآور بشرط رعایت استایل پوشش( لباس چرم)  و مکان استفاده 

اوشن : ادغام شده با روایح آکواتیک کژوال و یونیک ؛ خوش‌پوش و عام پسند 

سیسیلین : ادغام شده با مرکبات که در نوع خودش جالب خوش رایحه و خاصه؛ تقریبا کژوال 

موروکن : خیلی وقت پیش تست داشتم و تا جایی که یادمه بیشتر حالت جیر مانند داره تا چرم و یه حالت کهنگی توش بود که من نپسندیدم ...

در پاسخ به saeidrostami118 :

سلام آقا رسول عزیز

تیتر وار‌ و خلاصه بهت میگم :

ایتالین : شکلاتی تلخ کاملا رسمی تقریبا خطی 

آیریش : ادغام شده با روایح سبز تقریبا نیمه رسمی خودم بعد یه مدت خسته شدم ازش ...

آفریکن : انیمالک ( از نوع قوی )  سنگین؛ بازخوردآور بشرط رعایت استایل پوشش( لباس چرم)  و مکان استفاده 

اوشن : ادغام شده با روایح آکواتیک کژوال و یونیک ؛ خوش‌پوش و عام پسند 

سیسیلین : ادغام شده با مرکبات که در نوع خودش جالب خوش رایحه و خاصه؛ تقریبا کژوال 

موروکن : خیلی وقت پیش تست داشتم و تا جایی که یادمه بیشتر حالت جیر مانند داره تا چرم و یه حالت کهنگی توش بود که من نپسندیدم ...

جناب رستمی عزیز خیلی لطف کردید!

یعنی میفرمایید دیگر چرمی های ممو رو هم با خیال راحت از تفاوت رایحه تهیه کنم؟

و نظرتون در مورد راشن لدر چیه؟

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟