بهترین عطر رزي از نظر شما؟

سلام دوستان عزیز عطرافشان

بهترین عطر رزي که تا حالا تست کردید یا داشتید چی بوده؟ 

با این توضیح که با بوی گلاب و حرم هیچ مشکلی ندارم:) اما رزهای دیگه رو هم خیلی دوست دارم.‌ لطفا راهنمایی بفرمایید.

حامدبی حامدبی
1401/12/19

جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت عود رویال

سلام و عرض ادب خانم فیضی 

غنی ترین و قوی ترین عطر رزی که تست کردم آمواج اپوس ۱۰ هست، که واقعا عطر سنگینی هست و عامه پسند نیست، رز اند دراگون از کارنر بارسلونا هم کار قشنگ و پوشیدنی تری هست نسبت به اپوس ۱۰، اما کاری که واقعا شگفت زده کرد من رو؛ توی بوی از برند موسچینو بود، انگار وارد گل فروشی میشید و دست گل رزی رو که داخل آب هست دارید بو میکنید، بسیار بسیار با طراوت و حال خوب کن هست

ممو پاریس فرنچ لدر

Mahyar Mahyar
1401/12/19

سلام خانم فیضی عرض ادب

سوال خوبیه بنظرم

#rose noir byredo

#ellie saab le parfum

که اتفاقا هیچکدوم حس و حال حرم و قبرستان نداره:)

رز باکلاسی توشون کار شده

رز Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum  هم خیلی میپسندم👌

کاوه کاوه
1401/12/19

سلام خانم فیضی وقت شما بخیر 

من خودم عطر های رزی زیاد تست نداشتم اما از اونایی که خوشم اومده

PHI Une Rose de Kandahar #تاور پرفیومز فای اون رز د کندهار PHI Une Rose de Kandahar 

Declaration d'Un Soir Intense #کارتیر دکلریشن دن سویر اینتنس Declaration d'Un Soir Intense 

Declaration d'Un Soir #کارتیر دکلریشن دن سویر Declaration d'Un Soir 

یه عطر هست از هیستوریز د پارفوم noir patchouli که نت رز توش ذکر نشده و خیلی هم گلی نیستی  اما نوشته نت های گلی داره که من یه بوی رز مانند حس کردم گفتم شاید از اونجا که کرومندل که پچولی محور بود رو دوست دارین از اینم خوشتون بیاد

عطر های رزی که تعریفشو شنیدم اما امتحان نکردم

Fredric malle une rose-portrait of a lady

Memo paris french leather

Perris monte carlo rose de taif extraite

Amouage lyric man 

این کار amouage با اینکه عطر مردانست اما خیلی ها میگن که بیشتر مناسب خانم هاست 

سلام

به نظرم با اینکه من زیاد با عطرای رزی نمیتونم کنار بیام

ولی رو دست این عطر نیومده

Ombre Nomade Louis Vuitton #لویی ویتون آمبرنومد (آمبر نومید) Ombre Nomade Louis Vuitton 

Louis Vuitton Ombre nomade Louis 

در پاسخ به Mahyar :

سلام خانم فیضی عرض ادب

سوال خوبیه بنظرم

#rose noir byredo

#ellie saab le parfum

که اتفاقا هیچکدوم حس و حال حرم و قبرستان نداره:)

رز باکلاسی توشون کار شده

رز Dior Homme Parfum #دیور هوم پارفوم (کریستین دیور هوم پرفیوم) Dior Homme Parfum  هم خیلی میپسندم👌

سلام مهیار گرامی . بایردو رو دارم و واقعا عالیه. بقیه پیشنهادهاتون رو حتما تست میکنم 

در پاسخ به حامدبی :

جیور جیو آرمانی آرمانی پرایوت عود رویال

جناب حامد تا حالا تستش نکردم حتما تست میکنم هر چند میانه اصلا خوبی با جور جیو آرمانی ندارم اما اگر پیشنهاد شماست حتما پیگیرش میشم

در پاسخ به دهناد ساسان فر :

سلام و عرض ادب خانم فیضی 

غنی ترین و قوی ترین عطر رزی که تست کردم آمواج اپوس ۱۰ هست، که واقعا عطر سنگینی هست و عامه پسند نیست، رز اند دراگون از کارنر بارسلونا هم کار قشنگ و پوشیدنی تری هست نسبت به اپوس ۱۰، اما کاری که واقعا شگفت زده کرد من رو؛ توی بوی از برند موسچینو بود، انگار وارد گل فروشی میشید و دست گل رزی رو که داخل آب هست دارید بو میکنید، بسیار بسیار با طراوت و حال خوب کن هست

آقای ساسان فر بزرگوار خیلی ممنونم از پیشنهادهاتون و وقتی که اختصاص دادید . انشالله همه شو تست میکنم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟