جذابترین عطر زنانه

از نظر آقایون میدنایت رز،کوکو مادمازل،بلک اوپیوم کدوم جذاب تره برای خانم ها،و عطر پیشنهادیه دیگه تون چیه

alireza .xx alireza .xx
1401/04/24

مبدنایت رز و بلک اپیوم  میشه گفت تقریبا در یک خانواده بویایی هستند ، در هر دو کار اتیل مالتول و وانیل فضای شیرینی را بوجود میاره که در میدنایت رز تمشک ابتدا بوی دارو مانندی رو القا میکند.

بنظرم بل د اپیوم ایوسن لورن ، پردا کندی ، بن بن ویکتور اند رالف از بلک اپیوم و میدنایت رز گزینه های پسندیده تری هستند.

IRRO IRRO
1401/04/24

میدنایت رز عطری گلی مشکی چوبی هست 

بلک اپبوم عطری وانیلی اسپایسی هست

کوکو مادمازل عطری سیتروسی و خنک هست

شما چی دوست دارید؟ گلی ؟ وانیلی؟ سیتروسی؟

من همه شو دوست دارم

فلاور بمب رو فراموش نکن

[EDITED] 1401/04/24 20:30
IRRO IRRO
1401/04/24

ریویوهای خانم  فاطیما و خانم ماری هم خیلی بهتون کمک میکنه ، حتما نگاه کنید.

در پاسخ به IRRO :

میدنایت رز عطری گلی مشکی چوبی هست 

بلک اپبوم عطری وانیلی اسپایسی هست

کوکو مادمازل عطری سیتروسی و خنک هست

شما چی دوست دارید؟ گلی ؟ وانیلی؟ سیتروسی؟

من همه شو دوست دارم

فلاور بمب رو فراموش نکن

ممنونم،خودم با بوی میدنایت مست میشم خواستم بدونم مرد پسندم هست مثل کرید اونتوس که خودم برای اقایون میپسندم،فلاور بامبم واقعا شیکه

در پاسخ به alireza .xx :

مبدنایت رز و بلک اپیوم  میشه گفت تقریبا در یک خانواده بویایی هستند ، در هر دو کار اتیل مالتول و وانیل فضای شیرینی را بوجود میاره که در میدنایت رز تمشک ابتدا بوی دارو مانندی رو القا میکند.

بنظرم بل د اپیوم ایوسن لورن ، پردا کندی ، بن بن ویکتور اند رالف از بلک اپیوم و میدنایت رز گزینه های پسندیده تری هستند.

بن بن خیلی خوشبوئه مشابه داره؟

alireza .xx alireza .xx
1401/04/26
در پاسخ به رویا محمدی :

بن بن خیلی خوشبوئه مشابه داره؟

سلام و عرض ادب 🙏.

مشابه حدودی بن بن : گلد راش پاریس هیلتون ، ویوالاجویسی ( پرفورمنس جالبی ندارد، خود بن بن هم گویا نمونه های جدیدش ریفرموله شده و در صورت خرید سعی کنید بچکد قبل ۲۰۲۰ را پیدا کنید) .

اگر میدنایت رز را خیلی دوست دارید یه تست از رز اکستازی نیناریچی بگیرید .

ببینید عطرهای زنونه زیادی هستند که آقایون دوست دارند و البته سلایق متفاوت ، من خودم عطرهای فانتزی ، شیرین و گورمند مثل بن بن ، میدنایت رز ، لالیک آمتیست ، بل د اپیوم را برای پاییز و زمستان و استیل جنیفر ، بامب شل ، ورساچه صورتی ، پتیت چری انیک گوتال را برای بهار و تابستان روی بانوان بشدت میپسندم .

در پاسخ به alireza .xx :

سلام و عرض ادب 🙏.

مشابه حدودی بن بن : گلد راش پاریس هیلتون ، ویوالاجویسی ( پرفورمنس جالبی ندارد، خود بن بن هم گویا نمونه های جدیدش ریفرموله شده و در صورت خرید سعی کنید بچکد قبل ۲۰۲۰ را پیدا کنید) .

اگر میدنایت رز را خیلی دوست دارید یه تست از رز اکستازی نیناریچی بگیرید .

ببینید عطرهای زنونه زیادی هستند که آقایون دوست دارند و البته سلایق متفاوت ، من خودم عطرهای فانتزی ، شیرین و گورمند مثل بن بن ، میدنایت رز ، لالیک آمتیست ، بل د اپیوم را برای پاییز و زمستان و استیل جنیفر ، بامب شل ، ورساچه صورتی ، پتیت چری انیک گوتال را برای بهار و تابستان روی بانوان بشدت میپسندم .

خیلی خیلی ممنون

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟